• Autor
    Odp.
  • asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Szarlotka z lodami na ciepło. Mmm 😉 rozmarzyłam się!

    gruszka91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    tiramisuuuuuu <3 najlepiej domowej roboty, chyba skusze sie i wracając do domu zajade do sklepu i kupie wszystkie składniki, tak sobie dogodzę w tłusty czwartek 😀

    Mieciaa90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Kiedyś jadłam taki przepyszny ala tort w cukierni, co jak się wzięło kawałek, to tryskałą z niego czekolada… Mmmmm… Jak sobie teraz przypominam 😀

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Kupiłam wczoraj na spróbowanie nową pizzę czekoladową guseppe. Miałam trochę obaw ale okazało się, że jest naprawdę pyszna i pięknie pachnie. Jak traficie w sklepie koniecznie wypróbujcie.
    pizza czekoladowa 

    Natalia Niedziałka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja to gotowe desery najbardziej lubię, żeby się nie namęczyć, np. czekoladowa pizza oetkera. Siup do piekarnika na kilka minut i gotowe.

    may2021
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    moim ulubionym deserem jest karpatka oraz lody sorbetowe mango mmm przepyszne 🙂

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Uwielbię wszystkie desery. Bardzo mnie się podobają różnego rodzaju ciastka jak owocowe, tak czekoladowe. Także są pyszne gofry z bitą śmietaną z kawałkami owoców. Dla mnie bardzo smaczne wszystkie desery, jakie gotują moja matka i babcia.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Uwielbiam ciepłąszarlotkę z cynamonem i lodami waniliowymi. Jeszcze odkąd kupiłam cynamon z Wietnamu od Knorr to w całym domu cudownie pachnie, a jeszcze lepiej smakuje.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Szarlotka na ciepło z lodami. Koniecznie dużo cynamonu do jabłek, najlepiej ten z wietnamu, z knorra, bardzo aromatyczny. A lody koniecznie waniliowe lub śmietankowe. Super połaczenie smaków i ciepłego z zimnym, dosłownie rozpływa się w ustach 🙂

    leksis02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    też lubię lody, w tym roku próbowałam robić zdrowsze alternatywy i mrozilam kubusia w foremkach na lody w patyczku, fajnie to smakuje i całkiem nieźle gasi pragnienie i chłodzi przy okazji

    celestialkitty
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja np. tez mroziłam musy, ale tymbarka, ten truskawkowy i naprawdę bardzo spoko były

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Tak, z musów tymbarka tez robimy sorbety. Mam takie foremki jakby strzykawki, kojarzycie? nabiera się tym sok, albo własnie owocowe musy i genialne lody powstają. Wolę dzieciom dać coś takiego, bo mus ma 100% owoców, a nie jak sorbety ze sklepu.

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    U nas z tymbarków to najlepiej wszyscy lubią te wiecie z kapselkami z napisami 🙂 Otwieranie to sama frajda, nawet ja lubię sobie podczytać co tam ciekawego dla mnie napisane.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Moja nowa miłość to galaretka krystaliczna z owocami 🙂  świetnie wygląda i jest przepyszna 😀

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Na niedzielny poczęstunek przygotowałam czekoladową Panna Cottę z przepisu z bloga Pani Tereski. Pyszny deser 🙂 Przepis trafił do zeszytu bo będę go przygotowywać jeszcze nie raz 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ulubiony deser?"

Przewiń na górę