• Autor
    Odp.
  • evee
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    czy wg was to prawda ze faceci wola niskie dziewczyny max 165cm?
    spotkalam sie z taka opinia

    Lestat
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Mówi się, że małe jest piękne, ale czy wzrost na serio ma aż takie duże znaczenie? Ja słyszałam, że kiedy dziewczyna jest malutka w mężczyźnie budzi to instynkt opiekuńczy xP Ale możnaby polemizować ;P
    Cóż… mam 160 cm i nie powiem, żebym miała z tego powodu jakież szczególne branie, jak Paris 😉
    Sądzę, że ma to takie znaczenie, jak każda inna cecha wyglądu zewnętrznego.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ja też spotykałam się wielokrotnie z taką opinią i sama spotykałam samych prawie wielbicieli małych kobietek… Sama mam 164cm i dobrze mi z tym:)
    Może to wynika z tego,że taka mała kobietka jest słodka,wygląda na bezbronną i potrzebującą silnego,męskiego ramienia…

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Faceci lubią tylko wysokie kobiety. Małe uważają za brzydkie i głupie.

    😆

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    nie ma to wiekszego znaczenia ale lepsza za niska niz za wysoka 😀

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    oj bo sie czuja od razu tacy wielcy i mescy. lubia male, zeby podlechtac swoje ego!

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    @Józia wrote:

    Faceci lubią tylko wysokie kobiety. Małe uważają za brzydkie i głupie.

    😆

    chyba w ten sposób leczysz kompleksy Józiu. Czyżby za wysoki wzrost?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja słyszałam,ze wolą wysokie i szczupłe 😉
    Jak facet sam ma 170 cm to raczej oczywiste,ze będzie szukał niskiej 😆

    Ja jestem wysoka,na powodzenie nie narzekam 😉 😉

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    ja mam 168 i chodz czuje sie niska wiekszosc ludzi wmawia mi ze to odpowiedni wzrost dla kobiety. W sumie mysle ze nie ma znaczenia…dla niskich mezczyzn nizsza kobitka dla wyzszych wyzsza a dla tych dla ktorych nie ma to znaczenia i niska i wysoka:)

    Antenka18
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja należę do tych niskich bo mam 165. Natomiast to zależy od każdego faceta jedni wolą niskie a inni zaż wysokie o długich nogach. Mój facet osobiżcie lubi niskie dziewczyny także nie wiem czy wzrost ma aż takie znaczenie ale myżlę, że nie bo jeżli dziewczyna jest ładna i ma fajny charakter to wzrost nie będzie odgrywał większej roli. A każda kobieta jest ładna bo nie ma brzydkich więc każda kiedyż znajdzie swoją miłożć.

    Takisobiechlopak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja uwielbiam niskie dziewczyny. Są takie urocze i słodkie…
    Nie zmienia to faktu, że miłożć żlepa jest i mógłbym pokochać równie dobrze wysoką 1.68m. Nie jestem tak „wybredny” jak niektóre panie tutaj „kurduplom pon. 1.74 nie” 😆 Jak można być aż tak powierzchownym ? współczuje. ;]

    Raz spotkałem pewną dziewczynę. Miała wielkie kompleksy. Wiecie czemu ? Rozmiar biustu A, wzrost 1.73m. Tak bardzo chciała mieć większe, czuła się podle, czytała posty tych płytkich ludzi typu „wszystkie pon. B to nieatrakcyjne deski” itd. Co do wzrostu czuła się zdecydowanie za wysoka. Fakt, że dziewczyny 1.65m wyglądają najlepiej ale to nie znaczy, że ona nie ma brania. Przecież KAŻDY MA INNY GUST !

    Takisobiechlopak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja należę do tych niskich bo mam 165. Natomiast to zależy od każdego faceta jedni wolą niskie a inni zaż wysokie o długich nogach. Mój facet osobiżcie lubi niskie dziewczyny także nie wiem czy wzrost ma aż takie znaczenie ale myżlę, że nie bo jeżli dziewczyna jest ładna i ma fajny charakter to wzrost nie będzie odgrywał większej roli. A każda kobieta jest ładna bo nie ma brzydkich więc każda kiedyż znajdzie swoją miłożć.

    Jesteż śREDNIEGO WZROSTU. Niskie to wszystkie pon. 1.62m mniej więcej.

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    a ja mam 164 cm i jakiegoż specjalnego kompleksu z tego powodu nie mam 🙂 uwielbiam chodzić w szpilkach więc to nie rzuca się tak specjalnie w oczy…nie odczuwam żeby mężczyźni chcieli się mną opiekować, 'bo jestem słodka i malutka’ – raczej jestem kobietą z pazurem 🙂

    Mój facet ma 180 cm i żwietnie do siebie pasujemy 😀 😀

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    mam 178 cm wzrostu i nie powiem, żeby to przeszkadzało facetom 🙂

    Takisobiechlopak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    mam 178 cm wzrostu i nie powiem, żeby to przeszkadzało facetom 🙂

    1.78 ?! o.0

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wzrost"

Przewiń na górę