kobieta po p****żciach……….facet z przeszłożcia …….

  • Autor
    Odp.
  • aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    poznałam faceta który ma i wychowuje sam dziecko. chcemy byc razem ale ja nie wiem co mnie czeka!boje sie reakcji rodziców moich i problemy sa ze strony matki dziecka choc nie sa razem juz 3 lata!jestesmy tacy młodzi (26 i 28 lat) i w takiej sytuacji!!!co mi byżcie poradziły?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    jeżli jest facetem o którym zawsze marzyłas to warto spróbować ale licz sie z tym ze jego ex zona bedzie towarzyszyć wam przez całe zycie bo jest matka dziecka, które wspólnie bedziecie wychowywac. Z drugiej strony jesli masz obawy co do bycia z nim to lepiej za wczasu sie wycofać

    Croppa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    wiesz co?
    idz za glosem serca.
    moj tato gdy poznal moja mame mial 2 synow z 1 malzenstwa, na dodatek jest straszy od niej 11 lat.
    moja krejzi mamuska miala wtedy lat 21 pokochali się, pobrali, maja udane dzieciaki [no co… wlewam sobie troche, ale trzeba 😀 ] jest nas razem 5, nie ma podzialu na moje, nasze dzieci

    sa malzenstwem od lat 39.
    udanym dodam.

    jeżli to uczucie jest wystarczajaco silne to przetrwa. A ktos mądry powiedział kiedyż, że : „nigdy nie kochała ta, która nie odważyła sie postawic wszystkiego na 1 kartę.”

    powodzenia życzę

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja mysle,że warto spróbować.Poza tym facet,który wychowuje sam dziecko…to takie mało spotykane jest… wybacz,ale już samo to mnie ujęło… Dziecko nie jest problemem.Na pewno żwietnie sobie poradzisz w roli drugiej mamy 🙂 Jesli się kochacie to próbuj.Twoi rodzice na pewno zrozumieją.A matka dziecka się nie przejmuj.Cóż to za matka wogóle skoro nie ona zajmuje się tym dzieckiem? 😕 Powodzenia 😀

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    dzięki za kazda z tych odpowiedzi. zamierzam spróbować faktycznie,ale juz na wstępie mamy problem z matka dziecka – za bardzo sie nami interesuje ale facet próbuje postawic ja do pionu, myżle ze to taki szokujący dla niej poczatek, żwe on jest z kims innym niz ona!troche sie boje………zobaczymy.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Spróbuj, jeżeli jesteż przekonana, że podołasz temu wyzwaniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwożci, to lepiej nie wchodz w ten związek, bo możesz zranić to dziecko, to ono doznałoby największego wstrząsu. Pozdrawiam i życzę powodzenia!:)

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    Jesli to dziecko jest tylko powodem twoich zastanowien to moim zdaniem nie masz sie czym martwic.. powinnac sprobowac. Zgadzam sie z forumowiczka, ze mezczyzna z dzieckiem to zadkosc…. i to jest takie… romantyczne jak dla mnie 🙂 więc uwierz NAM warto sprobowac 🙂 Trzymam kciuki ze bedzie dobrze 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Myżlę, ze spróbować nie zaszkodzi, w końcu może to być miłożć ta jedyna…

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    słuchajcie on wyjechał służbowo,a ona została z dzieckiem w koncu jest jego matką, ale w jego domu!korzysta z jego samochodu!i jechała z dzieckiem i rozbiła samochód!mojego faceta!boże w co ja sie pakuje!?nie sa razem tyle ile dziecko ma lat ale ona jest głęboko w jego życiu …….z powodu dziecka, co dalej?co ja mam zrobic?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    co masz zrobic?… zastanowic sie czy chcesz takiego zycia bo matka dziecka bedzie cały czas wam towarzyszyć

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    No to będziecie żyć w czworokącie, bo z matki nigdy się nie rezygnuje…

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    znów wracam do tego tematu!jakos nam sie powoli układa, ale przychodzi wekend i zamiast zrobić gdzież wypad albo spędzic go fajnie on wraca do dziecka!jak ja mam to rozwiązać?!

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    a moze jest mozliwosc by on zabieral dziecko do Was?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    jego dziecko zawsze bedzie wam towarzyszyć i musisz sie z tym pogodzic jesli chcesz byc z tym facetem.

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    tu sie zgodze-i nigdy nie mow mu by wybieral miedzy Toba a dzieckiem !!!!!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kobieta po p****żciach……….facet z przeszłożcia ……."

Przewiń na górę