kobieta po p****żciach……….facet z przeszłożcia …….

  • Autor
    Odp.
  • aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    ja tez jestem w takiej kropce że obłęd!!! u mnie wyglada to tak, że mówi, że kocha itd, a wychodzi z domu tylko po to by wykonac jakies telefony!!!do kogo nie może dzwonić przy mnie? do koleżanek albo kochanek!!!to jakas paranoja!mam dożc, ale nie mogę sie uwolnic!

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    własnie mija roczek jak jestem z tym co mnie zdradza i okłamuje:)
    nic z tym nie zrobiłam, żadnej decyzji nie podjęłam. On jest własnie w trakcie rozwodu, lipa na całego?

    A jak tam wasze sprawy?

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Może warto zapytać wprost czemu wychodzi jak musi zadzwonić? bo moze zwyczajnie ma problem z rozmawianiem przy innych przez tel, znam takich ludzi..

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    on twierdzi, że to z pracy, ze nic ważnego, natomiast ja czuję inaczej. znika gdzies na pół dnia, eh bezsensu

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    to może mówi prawdę, czemu miałoby być inaczej..

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    może i masz rację:) mówi, że kocha, że chce byc ze mną, ma juz jedno dziecko i w seksie jest bardzo ostrożny, więc nie posuwa chyba pierwszej lepszej naiwniary, ale jest cos jednak co mnie niepokoi. Te tel czasami dziwne czy smsy, to że mówi mi że jedzie „tu”, a jest „tam”. Może to bzdury, ale niepokoją.Jak o to pytam to twierdzi, że jest wobec mnie wporządku.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    skoro mówi Ci że jest wobec Ciebie w porządku, to nei Ty też powinnaż być wobec niego w porządku. Nawet jeżli by nie był, Ty zachowuj klasę i nie odpłacaj się tym samym.

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    nie chcę, żeby ktoż mnie oszukiwał, a wciąz brak zaufania! i jak tu żyć!!!

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    nie można żyć podejrzewając wszystkich w około o zdradę. Moim zdaniem powinnaż zapytać go wprost czy Cie zdradza, jeżli powie nie, na tym poprzestań. Skoro mówi nie, to Ty musisz wierzyć, taki nieodłączny element związku.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kobieta po p****żciach……….facet z przeszłożcia ……."

Przewiń na górę