kobieta po p****żciach……….facet z przeszłożcia …….

  • Autor
    Odp.
  • aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    no widzisz kolejny drobiazg wyszedł! o dziecku dowiedziałam sie na drugim spotkaniu a o żlubienie miał odwagi powiedzieć. Nie chcę głupot opowiadac, ale moze zapomniał powiedzieć, że to jednak kożcielny nie cywilny!!!
    chwilami mam dożć, facet po p****żciach jest naprawde skomplikowanymówię ci obłęd.
    Kocham go, ale nie jest lekko.
    p.s. zobacz jak perfidna żonka!nienawidzi go, ale nie chce mu dać żyć! Uwierz mi to tylko chwilowe, kwestia czasu i sie odczepi ,choc nigdy na całego bo łączy ich dziecko, tj u nas.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    my mamy taka przewagę, że ta jego żoncia jest młoda , głupia nie odpowiedzialna, nikt jej w rodzinie nie lubi. Dziecko jest przywiązane do jego całej rodziny, więc takiego problemu nie ma. Za to jest cała reszta to problemy, nie wiem jak to będzie, ale skoro się kochamy to może poradzimy tematu.
    pozdro pa

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    witaj
    zależy mi na nim on mnie tez widzę bardzo kocha, ale faktem jest jego żona i dziecko jakby nie patrzeć! nie wiem czy jestem w stanie tolerowac to, że musza sie kontaktować, że cała sprawa rozwodowa przed nim itd. Chyba wymiękam 🙁
    pozdrawiam, cieszę się, że u Ciebie dobrze.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    dzięki za te słowa, ale może byc różnie!dużo problemów jest z takim gożciem jak mój, to dziecko, to znów zona i tak w kółko! zniechęca mnie to do niego. Czas pokaże co będzie, na siłe nic sie nie da. pozdrawiam

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    czeżć.
    Wiesz póki co sa rodziną, czego dowodem sa zdjęcia na naszej klasie ich we trójkę!!!
    Jak to zobaczył był w szoku, o sobie juz nie wspomnę!!!Na dzień dzisiejszy żonka usunęła je, ale to nie koniec jej wybryków!To prawdziwy facet z przeszłożcią, zastanawiam sie czy nie powinniżmy od siebie odpocząć?! ja chyba tego potrzebuje, bo czuję się zmęczona, zgnębiona, mam doła jak nie wiem co!!!
    chyba nie dam rady, chcę sie cieszyć życiem, a nie walczyć z jego byłą czy aktualna jeszcze. Mam dożć!Ciagle z jego strony cos nie tak!myżlę o jakiejs przerwie na powaznie.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    boję się, że go stracę ale czuję sie zmęczona nim.myżlę, że to dobry pomysł nabrać dystansu.choc wciąż sie zastanawiam.

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    witaj!
    ja też mam dożć tej znajomożci!oprócz żony duuużo koleżanek!tj ponad moje siły!oby udało mi się od niego uwolnić!bo nie dba o mnie ale boje sie że nie pozwoli mi łatwo odejsc!tj chore!

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kobieta po p****żciach……….facet z przeszłożcia ……."

Przewiń na górę