kobieta po p****żciach……….facet z przeszłożcia …….

  • Autor
    Odp.
  • NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    dokładnie! zawsze jest to ryzyko, chociaż rozwód to rozwód!myżlę, że sytuacja taka jak moja jest niepewna, bo żadne z nich nie jest w formalnym związku, on kiedyż bardzo chciał to naprawić ze wzg na dziecko. Ona jest jeszcze młoda i może jak zmądrzeje to……on da jej szanse?!

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Daje za wygrana, powiem ze nienawidze swojej sytuacji.i ze uwazam ze z zona wygrac nie mozna.ona go nie chce, a on widocznie nie chce mnie…

    Zraniony facet to ciężki przypadek, zwłaszcza, że to z nią spędzał żwięta itd

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Daje za wygrana, powiem ze nienawidze swojej sytuacji.i ze uwazam ze z zona wygrac nie mozna.ona go nie chce, a on widocznie nie chce mnie…

    Nie mów tak!
    Daj sobie na czasowstrzymywacz!To dla niego trudna sytuacja, nie mówiąc juz o Tobie!Jego żona to przeszłożć , inaczej by sie nie rozwodzili! ! Z jego zona Ty bys rywalizowała gdyby byli małżeństwem a nie w czasie rozwodu! daj sobie odpocząc , zdystansuj sie, spokojnie!

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Moze jest p****ęty rozwodem?

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Odsuń sie, wiem, że to ciężkie, ale sam cię musi znaleźć, żebyż wiedziała czego chce.

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    będzie ok, on napewno sie stresuje i nic dziwnego, daj wam troszke czasu, znajdzie cie!

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    odsunelam sie, czekalam, nic…w koncu zapytalam, odpowiedzi nie uslyszalam zadnej.wiec mam jasnosc i niczego nie oczekuje ani nie chce juz od niego.

    Słusznie, ja też bym zniknęła na dobre. On musi wiedzieć co chce.

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    odsunelam sie, czekalam, nic…w koncu zapytalam, odpowiedzi nie uslyszalam zadnej.wiec mam jasnosc i niczego nie oczekuje ani nie chce juz od niego.

    chyba w złym momencie sie spotkaliżcie! prawda jest taka ze co ma byc to będzie………
    u mnie między nami ok ale bez jakis szaleństw których mi bardzo brakuje, dziecka w dalszym ciągu nie znam, może to i lepiej bo nie wiem czy z tego cos będzie!
    Misia trzymaj sie!na siłę nic nie zrobimy!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kobieta po p****żciach……….facet z przeszłożcia ……."

Przewiń na górę