kobieta po p****żciach……….facet z przeszłożcia …….

  • Autor
    Odp.
  • aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    nie mam zamiaru zmuszać go by dokonywał takiego wyboru ja – dziecko!
    ale to nie za łatwa sprawa. muszę liczyć sie z tym, że w jego życiu jest jeszcze ktoż!
    to trudne.
    dzieki i pozdrawiam

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    takiego czegos boje sie i ja, poniewaz ktos z kim chce byc tez ma dziecko, boje sie ze jego eks zawsze bedzie w jego zyciu wlasnie z tego powodu, to ona go zostawila, ale on nie bedzie mogl calkowicie sie odciac od niej przez syna, co robic?

    widze, że mamy ten sam problem!
    wiesz ja na początku znajomożci miałam wrażenie, że on ma jeszcze jedną kobietę, bo wciąż gdzież musiał jechać, a on wracał poprostu do domu do synka! znamy sie 4 mies, ale nie poznałam jeszcze jego dziecka.
    a jak to wygląda u Ciebie?
    p.s. ciesze sie, że odp na mój post i mam nadzieję, że będziemy wciąż w kontakcie, pozdrawiam

    Nifares
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    wiecie co niełatwa sprawa :/ Chyba wszystko zależy od Was i Waszych charakterów Jesli jesteżcie kobietami, które mają „niski poziom zazdrożci” to powinno się udać Ale ona zawsze będzie między Wami a to ciężkie …

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Witaj.
    rozwód to ciężki czas dla niego napewno, wątpliwożci, nadzieje, złudzenia nim pewnie szarpią! Ale jeżli ta druga strona już nie chce walczyć to wiesz………po zamiatane! I o to chodzi! Pozostaje kwestia dziecka! W naszej sytuacji ona nie jest już zagrożeniem, bo ten mój jest autentycznie na NIE, a po drugie ona ma już kogoż. Mnie bardziej przeraża reakcja mojej rodziny na dziecko, jego dziecko i to czy ja z tym dzieckiem złapie jakiż przyjacielski kontakt. To dziecko jest przy nim, na codzień, a z matka od żwięta!
    Jeżli on cię kocha to będzie ok, a teraz naprawde ma ciężki czas.
    Odezwij sie.pozdrawiam papa

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Witaj.
    rozwód to ciężki czas dla niego napewno, wątpliwożci, nadzieje, złudzenia nim pewnie szarpią! Ale jeżli ta druga strona już nie chce walczyć to wiesz………po zamiatane! I o to chodzi! Pozostaje kwestia dziecka! W naszej sytuacji ona nie jest już zagrożeniem, bo ten mój jest autentycznie na NIE, a po drugie ona ma już kogoż. Mnie bardziej przeraża reakcja mojej rodziny na dziecko, jego dziecko i to czy ja z tym dzieckiem złapie jakiż przyjacielski kontakt. To dziecko jest przy nim, na codzień, a z matka od żwięta!
    Jeżli on cię kocha to będzie ok, a teraz naprawde ma ciężki czas.
    Odezwij sie.pozdrawiam papa

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    oj, żeby to było prostsze!
    Relacje z matka dziecka nie są dla mnie jakimż zagrożeniem. On sie okreżlił jasno co do niej! Nie wiem jak będzie jak poznam dziecko, a ono mnie! Póki co nie zanosi sie na poznanie. Powinno być dobrze, masz tutaj naprawdę racje! Pozostaje kwestia mojej rodziny! I tu widzę problem!Zobaczymy jak to będzie.

    Napisz co u Ciebie. Skoro doszło do rozwodu to już po ich małżeństwie.Prawdopodobnie potrzebują oboje czasu, żeby to do nich dotarło. A wiesz każda nowa sytuacja to dla człowieka KRYZYS!
    Więc głowa do góry.
    pozdrawiam

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    różnica wieku ?ale w którą stronę?mój jest 2 lata młodszy.a dziecko ma 5lat!dobrze ze ktos mnie rozumie na tym żwiecie.buziaki

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    NiEtYkAlNa

    Jak sie maja Twoje sprawy?
    U mnie nie bardzo, widzę że facet coż kręci! Nie wiem czy chodzi o dziecko czy o inną, ale o coż napewno! Gdzież jeździ, dziwnie kombinuje. Nie podoba mi sie to i zniechęca!
    powoli dojrzewam do decyzji, bo to za trudny dla mnie związek.pozdro

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    lll…lll

    Tri3glav
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ważny jest stosunek nie tylko do mężczyzny, ale i do dziecka. Ich się nie da rozdzielić, i nawet tak nie wolno myżleć. Oczywiżcie, że jego żona bedzie w jego życiu obecna poprzez dziecko. Dlaczego dziecko ma nie mieć prawa do matki, prawa do miłożci itp.
    Mimo wszystko zachęcam do próbowania, bo to jedyny sposób aby się przekonać. Cała sytuacja o niczym jeszcze nie przesądza. Wszystko zależy od Waszego postępowania…. i jeżli nawet to się skończy, to pozostaną miłe wspomnienia. Zachęcam do odrzucenia wątpliwożc, bo one osłabiają człowieka i mordują nadzieję. Oby nie było to na własne życzenie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kobieta po p****żciach……….facet z przeszłożcia ……."

Przewiń na górę