• Autor
    Odp.
  • fascinata
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Chcialabym się dowiedzieć jakie zalety w odchudzaniu ma codzienne picie zielonej herbaty.

    Ile razy dziennie najlepiej ją pić 😉 ?

    Katrjin
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Z tego co wiem z krótkiego dożwiadczenia 🙂 , to zielona herbatka działa najlepiej, kiedy pije ją się naprzemian z czerwoną. Najlepiej obydwie po razie na dzień. Jakie są jej skutki? Wspomaga metabolizm, przyspiesza trawienie i pobaga oczyszczać organizm ze zbędnych toksyn . Tak więc, sameee zalety 😀 .

    nadia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Wadą może być jedynie smak, ale dla tych, którzy nie są w stanie tego przełknąć istnieja tabletki z czerwonej i zielonej herbaty. Zdarza sie również, że po czerwonej herbacie wzmaga się apetyt.

    Molinezja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ogólnie zielona herbata jest polecana nie tylko dla osób chcacych schudnąć. Jest ogólnie zdrowsza niż tradycyjna czarna. Mi osobiscie smak bardzo odpowiada, zarówno zielonej jak i czerwonej herbaty, to włażnie czarna lubie najmniej, ale ze mnie to taki herbaciany dziwoląg 🙂 Mój chłopak mówi, ze moje herbaty są żmierdzące, cóż rzecz gustu 😛

    fascinata
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Zielona baaardo mi smakuje 😀 Ale czerwona, nie obraźcie się, smakuje i pachnie jak zgniła ziemia 😉

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Nie piłam nigdy czerwonej herbaty i szczerze mówiąc nie wiedziałam nawet, ze coż takiego jest 🙄 Jeżli chodzi o zieloną, zawsze kupuję smakową (najczężciej cytryna, albo jakiż egzotyczny owoc), ale denerwuje mnie jej pobudzające działanie, bo jak tylko się napiję choćby o 19 to potem nie żpię do 24, a ja potrzebuję duuużo snu : )

    agnab
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja tylko pijam zieloną herbatę i bardzo mi smakuje a co lepsze to można teraz dostać ją w wersji smakowej np:cytryna, opuncja…
    Polecam wszystkim smacznie i zdrowo!

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Zielona herbatka jest pycha, natomist do czerwonej musiałam się z tydzień przyzwyczajać. Fakt nie jest nasmaczniejsza, ale za to jaka zdrowa.

    fascinata
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Na mnie ta zielona działa BARDZO moczopędnie 😆 Jak ja wypiję przed snem, to muszę w nocy przynajmniej 4-6 razy wychodzic do toalety 😉

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Wadą może być jedynie smak, ale dla tych, którzy nie są w stanie tego przełknąć istnieja tabletki z czerwonej i zielonej herbaty. Zdarza sie również, że po czerwonej herbacie wzmaga się apetyt.

    przeciez smak jest znosny :p gorzki 🙂 mniami;) hehehe

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    hmmmm ja osobiscie nigdy sie nie zapijałem zieloną herbatą, ale czasem jak jestem u mojej kolzenki, która stara sie wdlożyć zdrowy tryb życia w moj…..pijam chyba z grzecznożci. Czy jestem zdrowszy??? sam nie wiem

    martitazwwa87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    jak dla mnie to szczególnie czerwona jest ochydna:(
    Piłam raz i ostatni więcej nie chce a fuj..
    Pachniało jak w stodole….bleeee

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    zielona jest żwietna na kaca, przyspiesza przemianę materii i usuwa toksyny z organizmu 😉

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja pije i czerwona i zielona herbate.. zielona jest znosna w smaku, ale czerwona.. a fuj 😛 ale za to jakie zdrowe! 😉
    Szczegolnie zielona herbata.. jest ona uwazana przez wielu za najzdrowszy napoj 🙂 poprawia przemiane materii, usuwa toksyny, genijalnie wplywa na skore i ogolnie urode itd. jedynym minusem jest sredni smak oraz to, ze moze pojawic sie po niej osad na zebach.

    Ja pije obydwie codziennie, zamiast normalnej herbaty… poprawil mi sie metabolizm, troche schudlam, i ogolnie czuje sie jakos lepiej ;D

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    zaczęłam pić zieloną herbatę zamiast tej zwykłej i zauważyłam ze ona działa bardzo moczopędnie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zielona herbata"

Przewiń na górę