• Autor
    Odp.
  • zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Znalazłam ostatnio zieloną i czerwoną o smaku ananasowym .Bez dodatków smakowych są dla mnie bleeeeeeeeeeeeeeee z dodatkami jakoż się da wypić

    faktycznie, ja tez preferuje smakowe, no jakos tak latwiej wchodza… pozdrawiam

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja kupiłam sobie w tym tygodniu zielona herbatę. Tetley z dodatkiem pomarańczy i guarany. Smak może byc. Gorsze żwiństwa się pijało. A ponoc ten rodzaj herbaty jest zdrowy, więc chyba warto.
    Mnie samą po wypiciu pierwszej szklanki to az na kibel pognało 😆

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja kupiłam sobie w tym tygodniu zielona herbatę. Tetley z dodatkiem pomarańczy i guarany. Smak może byc. Gorsze żwiństwa się pijało. A ponoc ten rodzaj herbaty jest zdrowy, więc chyba warto.
    Mnie samą po wypiciu pierwszej szklanki to az na kibel pognało 😆

    a jak kolejne szklanki? jest jakis efekt tej guarany?
    pozdrawiam żwiątecznie

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    Ja uwielbiam czerwoną herbatę włażnie ze względu na jej ziemisty smak i zapach(ale wyłącznie DOBRA czerwona herbata taki posiada)
    Notabene, w książce którą kiedyż czytałam, i którą wszystkim paniom gorąco polecam- „Biegnąca z wilkami”, była przedstawiona taka szamanka(jeden z archetypów dzikiej kobiety) która codziennie jadła łyżkę ziemi,aby czerpać z niej moc,mądrożć i siłę Fajnie, nie? 😉

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Mi czerwona nawet smakuje, gorzej z zieloną, którą pije bardziej dla zdrowia niż dla jej smaku:)
    A słodzicie ?? czy bez cukru obie ❓ ❓

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A u mnie inaczej-zielona herbata mi nie smakuje,za to czerwoną mogłabym pic litrami 😉 Mój brat zawsze przezywał,gdy ją piłam,że smierdzi rybami 😀 ale nic to,ja ją i tak lubie najbardziej 😀

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A u mnie inaczej-zielona herbata mi nie smakuje,za to czerwoną mogłabym pic litrami 😉 Mój brat zawsze przezywał,gdy ją piłam,że smierdzi rybami 😀 ale nic to,ja ją i tak lubie najbardziej 😀

    żmierdzi rybami? poważnie, ja piję, piję i nie czuję

    kasia1506
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Też piję zieloną i czerwoną herbatkę 🙂
    Ale zdecydowanie wolę czerwoną. Rzeczywiżcie pomaga przy odchudzaniu, ale wg mnie pita regularnie i w dużych ilożciach (3-5
    kubków dziennie).
    Piłam czerwoną herbatę ekspresową i tą kupowaną na wagę. Wydaje mi się, że ta pierwsza nie działa 😕 .Polecam czerwoną o smaku żurawiny i jagody 😀 Pysio :p

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Też piję zieloną i czerwoną herbatkę 🙂
    Ale zdecydowanie wolę czerwoną. Rzeczywiżcie pomaga przy odchudzaniu, ale wg mnie pita regularnie i w dużych ilożciach (3-5
    kubków dziennie).
    Piłam czerwoną herbatę ekspresową i tą kupowaną na wagę. Wydaje mi się, że ta pierwsza nie działa 😕 .Polecam czerwoną o smaku żurawiny i jagody 😀 Pysio :p

    żurawinową? spróbuję, na mnie ost czerwona herbata nie działa odchudzająco, tylko pędząco:( (myk myk do toalety:/)

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    ja pije jeden karton zimnej zielonej herbaty w dwa dni glownie dla jej smaku

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    karton? to chyba nie do końca herbata przez duże H?
    zimna owszem, ale jak sobie ją sama zaparzę. uwielbiam jażminową. tzn po prostu z kwiatkami jażminu… jest cudnie słodka i w ogóle pyszna.

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    to taka nie nestea ani ice tea tylko jakas taka bez tych wszystkich sztucznych dodatkow. widzialam ja do tej pory tylko w jednym sklepie ze zdrowa zywnoscia i tam caly czas ja kupuje. Ta klasyczna zalewana tez lubie

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    to taka nie nestea ani ice tea tylko jakas taka bez tych wszystkich sztucznych dodatkow. widzialam ja do tej pory tylko w jednym sklepie ze zdrowa zywnoscia i tam caly czas ja kupuje. Ta klasyczna zalewana tez lubie

    słuchajcie, a ajk abrzdo niezdrowa jest nestea? mozna ja pic bez obaw?

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    podejrzewam ze wszystkie zielone herbaty sa zdrowe, niemniej jednak w nestea sa skladniki ktorych pochodzenia do konca nie znam np.kwas askorbionowy czy tez „zageszczony sok” (pomaranczowy i cytrynowy nie wiadomo po co) w ktorym tez nie wiem co jest. a w tamtej jakos wszystko brzmi znajomo 🙂 poza tym wole pic z kartonu niz z plastikowej butelki.
    ta moja nazywa sie Nativa Ginko

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    to taka nie nestea ani ice tea tylko jakas taka bez tych wszystkich sztucznych dodatkow. widzialam ja do tej pory tylko w jednym sklepie ze zdrowa zywnoscia i tam caly czas ja kupuje. Ta klasyczna zalewana tez lubie

    już czaję… bo mi się włażnie z takimi hipermarkeciarskimi ice tea skojarzyło… 😀
    chociaż takie też pijam i wolę od jakiegoż np sprite’a, to mam żwiadomożć, że koło herbaty to nawet nie leżało…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zielona herbata"

Przewiń na górę