• Autor
    Odp.
  • tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    zaczęłam pić zieloną herbatę zamiast tej zwykłej i zauważyłam ze ona działa bardzo moczopędnie

    zielonka wypłukuje toksyny z organizmu. dużo toksyn. a którędyż przecież muszą się wydostawać 😀

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Ja od jakiegoż czasu także piję zieloną herbatkę, jednak nie lubię jej gorzkiego smaku, dlatego kupuję zawsze z dodatkiem opuncji. Pyszna jest i taka słodkawa:)

    Ponoć zielona herbatka zawiera jakież przeciwutleniacze i to prawdobodobnie dobrze działa dla organizmu. Wię pijmy zieloną hernate:)

    Beata_H2O
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Wiadomo:) przeciutleniacze „wychwytują” wolne rodniki (powstajace jako produkty uboczne w niektorych reakcjach ) w naszym organizmie unicestwiajac ich szkodliwosc:)
    ja w ogole nie pije normalnej herbaty tylko zielona:)
    a jesli chodzi o smak to uwielbiam Lipton WHITE TEA ( odmiana zielonej herbaty) w trojkatnych torebkach:) pozdrawiam

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja się nie mogę jakoż przekonac:/

    Satine_82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Ja piłam zieloną herbate od czasu do czasu. Ale chyba trzeba zacząc pic regularnie. Jesien i zima przed nami wiec poprawa przemiany materii jest bardzo wskazana ;D

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tez pije zielona cherbatke choc jej smak jest taki nie za bardzo ale jakos sie zmuszam bo wiem ze jest zdrowa:D

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Ja bardzo lubię (; w ogóle lubię herbatę.

    Ale przy moim super-zdrowym trybie życia — kilka kaw dziennie, stres, papierosy itp. sądzę, że nawet zielona herbata mi nie pomoże 😆

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    fakt, czerwona to ochyda…a jak powiadają im gorsze tym zdrowsze….

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Lubię herbatę, ale zielonej jeszcze jakoż nie próbowałam. Chyba czas to zmienic…

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    czytając posty tak sie zastanawiam ze chyba zacznę pic chociaż jedna dziennie zielona herbatę (zawsze piłam jedna na tydzień lub dwa-smak mnie odrzucał)

    Ewusiek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja piję zieloną herbatkę i jestem zadowolona ;D hmm myslę , że przyżpiesza trawienie 😉 Czytalam tez ze dobrze dziala na celuit ;D

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    ja polecam herbate czerwona. na odchudzanie jest super, zdecydowanie lepsza od czarnej, zielonej, nie mowiac juz o owocowych, ktore sa antyodchudzajace.

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    UWIELBIAM zielona herbatke 😛 – a zwlaszcza z cytrynka … 😛

    (niedawno dostalam od mojej kolezanki z Chin paczke… .. a w niej: komplet filizanek ,pare plytek do sluchania i mnostwo zielonej herbaty.. 😛 !!! )
    -dokladnie to ,czego mi potrzeba bylo … hihi 😀

    czerwona herbata nie smakuje mi w ogole 😡 – ale pomaga w odchudzaniu…
    🙄

    przykladowylogin
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja pije 1-2 kubki zielonej herbaty dziennie, smakuje dla mnie normalnie – ani nie jest supersmaczna, ani obrzydliwa, taki sobie gorzki napój 🙂
    zgadzam się z tym, że jest bardzo moczopędna, szczególnie pita na pusty żołądek. Lata się po niej ciągle do kibelka 🙂 mam nadzieje że to prawda z tym wypłukiwaniem toksyn.. dobrze jest się pozbyć tego wszystkiego co be w naszym organiźmie 🙂

    Ignis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Znalazłam ostatnio zieloną i czerwoną o smaku ananasowym .Bez dodatków smakowych są dla mnie bleeeeeeeeeeeeeeee z dodatkami jakoż się da wypić

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zielona herbata"

Przewiń na górę