• Autor
    Odp.
  • pacynka666
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Osobiżcie wole czerwoną, bardziej zwiększa mój metabolizm niż zielona. teraz jestem na diecie kopenhaskiej i wypijam 2 litry zielonej dziennie + woda niegazowana. Moje zdanie jest, jednak, takie, że sama zielona herbata nie pomoże Ci zrzucić zbędnych kilosków, jeżeli, np. będziesz się opychała słodyczami. Zwyczajnie czężciej się będziesz wypróżniała, a tłuszczyk i tak się odłoży. Jeżeli połączysz ją z regularnymi, zdrowymi posiłkami to napewno wspomoże odchudzanie:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Niestety tylko zielona ma to co się jej przypisuje 😉 choć oczywiżcie każdą można pić 🙂

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    probowalam probowalam i za nic na swiecie nie jestem w stanie wypic tego paskudztwa ani zielona czerwona ani biala zadnego znanego smaku ,moi rodzice uwielbiaja oboje wiec zawsze sobie u mnie zamawiaja jak przyjzdzam w odwiedziny do nich zycza sobie danej firmy zielona herbate bowiem najbardziej im samkuje wiec wioze herbaty na tony ale zebym miala ja pic fuj i tak uwazam za swoj wielki sukces ze wode mineralna pije i jeszcze nie gazowana w dodatku

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Herbaty mają różne smaki ,ale jeżli nie odpowiada pomyżl nad suplementem no chyba,że nie masz potrzeby to też ok.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    wiesz co ja wogole nie mam nawyku picia herbaty lub kawy…herbatke lubie zima jak juz mocno zmarzne z miodem cytryna albo z sokiem amlinowym jak sie zle czuje typu jakies cos mnie lapie w postaci wirusa powiem ze u mnie w domu duza paczka herbaty lipton wystarcza mi na rok dokladnie zreszta raz do roku jestem w Polsce i kupuje sobie raz na rok pudelko i bez jakiego oszczedzania taka czestotliwosc picia herbaty jest u mnie w domu

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Osobiżcie też mało pijam, głównie woda i rozcieńczone soki.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    nie kupuje sokow choc stosuje je jako dodatek do koktajli jak mi juz banaby zaczynaja nie wygladac i mam kilka kiwi to wrzucam do miksera kiwi banana zalewam troszku sokiem pomaranczowym i miksuje lubia wszyscy nawet moja cora ale tak na ogol nie kupuje sokow wogole zamienilam coca cole na wode mineralna

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    No ja z soków robię napoje przed treningowe i dają radę.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Ja zostaje jednak przy wodzie boje sie ze jednak soki moga mnie sprowadzic na zla droge wole nie ryzykowac jestem jeszcze sliska niestety w tym teamcie no chyba ze trzasne soczek wycisniety ze swierzych owocow ale wlasnie rozkminiam sok z czerwonych burakow zastanawiam sie ze chyba by bylo warto go wdrozyc do dcodziennej diety

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jasne jeżli Ci smakuje przy okazji poprawia wytrzymałożć więc przed treningiem się sprawdza.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    lubie buraki ale jeszcze nie wiem czy smakuje mi sok narazie jest w fazie planow jak sprobuje to ci powiem na razie przed treningiem pije l carnityne odzyweczke proteinowo aminkwasowo witaminowa i smigam na trening potem lekkie sniadanie odzyweczka potem drugie sniadanie obiadek ozdyweczka kolacyjka a potem woda i spaciu a jak za duzo wody to potem wstajemy na siku i jestesmy niewyspani

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Działa moczopędnie, bo herbata zielona ma włażciwożci oczyszczające organizm. Ja osobiżcie uwielbiam zieloną. Ewentualnie czerwoną. Ale po zielonej czuję się lżejsza. Szczególnie dobrze na mnie działa po obfitym posiłku.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    @Kowal wrote:

    Jasne jeżli Ci smakuje przy okazji poprawia wytrzymałożć więc przed treningiem się sprawdza.

    Kowal a jak jest z tą zieloną kawą,tylko do balsamów jest używana?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie tylko można spotkać np. w formie ekstraktów w kapsułkach, odzywkach itd. ,ale nie wiem czy dobrze pytanie zrozumiałem.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    @Kowal wrote:

    Nie tylko można spotkać np. w formie ekstraktów w kapsułkach, odzywkach itd. ,ale nie wiem czy dobrze pytanie zrozumiałem.

    Spotkałam się z balsamami.czy naprawdę działa na spalanie tłuszczu zielona kawa?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zielona herbata"

Przewiń na górę