• Autor
    Odp.
  • wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    …a co brać jak sie karmi małego smoka…hihi 😆 Wiekszożc suplementów odpada, dlatego jak wygram w konkursie Clarinol, to bedzie musiał poczekać… 🙁
    ale będę pic hektolitry zielonej herbaty, chociaż czarna kawka tez ma swoje zbawienne włażciwożci !

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Na pewno dam znać, czarnej kawy nie lubię, ale podobno pita na czczo wspomaga przemianę materii.
    Ja już się nie moge doczekać nagrody, tym bardziej że już raz Clarinol CLA mi bardzo pomógł, więc mam nadzieje że i tym razem nagroda mi się przyda!

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    No pewnie kawka rano na czczo jest pycha! Ja chyba swoja nagrode w konkursie oddam mamie, przyda jej sie po zimie przybrało jej się … a sobie kupie rowerek.. 😉

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Ale dobra z Ciebie córcia, zamiast bdać o swoją figurę – myżli o innych, ale w końcu płynące wsparcie w konkursie Postanawiam w Nowym Roku będzie Ci nadal towarzyszyć i trwanie w postanowieniu też , wie i tak dasz radę!

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    I doczekałam się. Przestałam karmić Kasię, dostała z poprzedniego konkursu Clarinol więc niedługo zaczynam go stosować. Teraz rozkręciła się akcja z Drużynami:
    [usunięto_link]
    też założyłam swoją: . Pewnie dostane suplement, bo już jestem na liżcie. Póki co aerobik i woda musi wystarczyć. 😆 😀

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja jednak wole z dwojga złego wybrac to co zdrowe ,nawet tutaj do picia.Dlatego tez z herbat wybieraz zielona ,a jesli chodzi o kawe -to tylko ta niskodrazniaca.Wszystko zeby jak najmniej obciazało zoładek.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja wprost uwielbiam zieloną herbatę, ale taką parzoną, nie ekspresową. Kiedy ja piję, to czuję, że robię coż dobrego dla siebie:)

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja wprost uwielbiam zieloną herbatę, ale taką parzoną, nie ekspresową. Kiedy ja piję, to czuję, że robię coż dobrego dla siebie:)

    Moze ja mam takie inne zdanie na jej temat ,bo ktos kiedys mnie uraczył jasminowa ,bleee.Czułam sie jakbym piła herbate z drzewem 😉
    stad takie umiłowanie do kawki.

    mfpocahontas
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    JA pije yerba mate silueta cbs – bogata w vit b , koper włoski, cedron, boldo, cynk,dziką róze, algi , sama yerba mate con palo hamuje łaknienie i polepsza przemiane materii oraz jest tania i długo starcza [usunięto_link]

    jimmychoo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] – warto zajrzeć i poczytać więcej na ten temat.

    zonia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    ja także lubię zieloną herbatę , zwłaszcza tą smakową, ale wiem że tak naprawdę oczyszczająco działa głównie ta zwykła prawdziwa zielona liżciasta- bez dodatków smakowych itp. i 2 -krotnie parzona, czytałam że to drugie jej zaparzenie jest wydobywa dopiero jej włażciwożci… Zielona herbata nie odchudza, a oczyszcza organizm z wszelkich toksyn 🙂 ale smak ma dziwny, jakby cierpki… te smakowe są pyszne!! 😀

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ja wprost uwielbiam zieloną herbatę, ale taką parzoną, nie ekspresową. Kiedy ja piję, to czuję, że robię coż dobrego dla siebie:)

    Dokładnie te w torebkach nie są takie fajne 🙂

    barmoj
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    U mnie zielona i czerwona herbata wspomagają odchudzanie. Osobiżcie czerwona mi smakuje, za zieloną nie przepadam. Ale czego się nie robi dla figury:)

    Isabela
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Należy pamiętać aby zielonej herbaty nie słodzić

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Zielona herbata, podobnie jak kawa wspomaga odchudzanie. Już tutaj była mowa o ty, że zielona herbata wypłukuje toksyny z organizmu. Może nie wszyscy lubią smak zielnej herbaty, ale można też trafić na różne smaki tych herbat i wybrać taką, która nam najbardziej smakuje.
    O tym, że zielona herbata korzystnie działa na odchudzanie przekonałam się jak moja przyjaciółka podczas walki ze zbędnymi kilogramami stosowała jeszcze taki żrodek
    [usunięto_link]
    jej zdaniem warto było go wypróbować, bo faktycznie działa.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zielona herbata"

Przewiń na górę