• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Teraz przeczytałem 🙂 Pisałem wczeżniej o herbacie hehe.

    Kofeina oraz kwas chlorogenowy (suszone żliwki mają go sporo) działają pozytywnie na redukcję. Kofeina przez działanie termogeniczne ,a kwas poprzez oddziaływanie na wchłanianie węglowodanów.Jednak jeżli chcesz redukować to ekstrakty kwasu czy kofeinę zdecydowanie w formie suplementów doustnych,a nie balsamów.

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Zielona herbata, tabletki to tylko wspomagacze. Większożć odchudzania musimy wziążć na swoje barki i temu sprostać.

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Zielona herbata jest najstarsza ze wszystkich herbat, wzmacnia szkliwo i wzmacnia chorobom dziąseł. Poza tym działa bardzo dobrze na przemianę materii. Tradycyjną chińską zieloną herbatę parzy się 2-3 minuty zalewając ją wodą o temperaturze 70-80 oC.

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Zieloną herbatę powinno się pić ok. 3 razy dziennie, wtedy ma włażciwożci antydepresyjne, odpowiednio parzona pobudza, . Niestety zielona herbata wyziębia organizm. Poza tym, jeżli pije się ja ok. 5 szklanek dziennie może wywołać spadek wagi, poza tym ma jeszcze działania przeciwnowotworowe.

    majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    ale też co za dużo to nie zdrowo, pamiętajcie o tym, że należy wszytko w umiarze, tak jak chudnąć, ale z ciekawostek ja lubię parzyć sobie zieloną herbatę i wrzucać jagody goji sante do niej, bo wtedy mam taki kwaskowy posmaczek 😉

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Zielona Herbata jest z pewnożcią bardziej naturalna niż tabletki i suplementy diety.
    W naszej ofercie jest dostępna Zielona Herbata i limonka Pukka 20 x 1,5 g. Ręcznie zbierane liżcie zielonej herbaty Sencha z soczystymi lemonkami z Sycylii doprawione delikatną nutą werbeny cytrynowej. U nas jest dostępna w cenie 24 zł w kwietniu darmowa wysyłka (paczkomatami).

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zielona herbata"

Przewiń na górę