jak być atrakcyjną tej wiosny?

  • Autor
    Odp.
  • ajazlc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Tak jak w temacie… chciałam się was zapytać- kobietki- jak być atrakcyjną tej wiosny? jakie macie pomysły? jakie są nowe trendy? a co juz jest „niemodne”?

    googi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja stawiam na krótkie włosy, fiolety i buty na koturnie 🙂 Oprócz tego to czy wiosna,lato czy zima trzeba pamiętac o zadbanej cerze i paznokciach. Ja się wzięłam za siebie i trochę muszę zgubic tu i ówdzie 😛 . Pomagają mi w tym koleżanki z drużyny schudnijmy.pl .Oprócz tego,że chudnę to jeszcze ostrze pazurki na nagrody.Także jakby któraż chciała mnie wesprzec to zapraszam [usunięto_link] dzięxxxxxxx 😉

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    idź do fryzjera, zrób cos ładnego z włosami żeby Ci było w nich do twarzy, zadbaj o paznokcie jak juz koleżanka wczeżniej napisała, podmaluj pieknie oko, ładne ciuchy aby podkreslały twoje dobre cechy wygladu, pers do przodu i pozytywne nastawienie to wszytsko:)

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    usmiech na buzi;)

    cassandras
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ja ćwiczę i mam dietę:) Jeszcze szaleję za zakupach;)

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Tak jak w temacie… chciałam się was zapytać- kobietki- jak być atrakcyjną tej wiosny? jakie macie pomysły? jakie są nowe trendy? a co juz jest „niemodne”?

    Azjalc, bądź po prostu sobą – to Ci proponuję – jako nieociosany facet! Użmiech, jak najbardziej wskazany, także te pici-pici na twarzyczkę, kup sobie jakąż sexy bieliznę i ćwicz sporo – w zdrowym ciele zdrowy duch!

    Moja Kobieta też się mnie ciągle pyta – chociaż nie wiem, czy spodziewa się jakiejż odpowiedzi. Jednak widocznie to ją stabilizuje. Nie mogę pozostać obojętny: Hej, kobitki, rzyćcie jskież farby na włosy, nieźle jak coż jest nowego w makijażu i w ogóle całe ciało – dodajcie mu nowej żywotnożci! Jestem ZA!

    pollyanja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Myżlę, że wiosna to dobry czas na zmiany np. jakaż mała metamorfoza, albo duza jeżli jesteż odważna 😉 Poza tym to użmiech i pozytywne myżlenie 😀

    agatek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziewczyny najlepszą metodą na atrakcyjny wygląd to poprawienie swojej urody maseczką odżwieżającą z glinki, lub najlepiej wybrać się do fryzjera zmienić swoją fryzurkę troszkę ją podrasować ja np uważam że poprawić swoj nastrój i poczuć się naprawde atrakcyjnie to jedynie zakup seksownej bielizny polecam na allegro [usunięto_link]
    Każda może poczuć się atrakcyjnie…zmnieniając coż
    co o tym myżlicie??

    fox1983
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja polecam Wam wejscie pod ten adres [usunięto_link]
    Duzo fajnych fryzur modnych w tym sezonie. Mozna zabrac do fryzjera.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Pewnie, że warto zrobić dietę oczyszczającą, ja zamieżciłam taką w swojej Drużynie:
    [usunięto_link]
    dobre efekty daję, przed rozpoczęciem diety odchudzającej
    😉

    darknesrose
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Przede wszystkim być szczężliwą 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak być atrakcyjną tej wiosny?"

Przewiń na górę