• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tak, wiem, że się może przyzwyczaić do niej bo już raz mieliżmy te prezerwatywy i pomogła tylko jedna raz. A potem nic. Teraz po długim czasie, gdy problem zdążył zniknąć i pojawić się na nowo prezerwatywa znów się pojawiła. Z resztą, biorę tabletki więc na dłuższą metę korzystanie z gumek mijałoby się z celem. Kupiliżmy je by sprawdzić, urozmaicić coż, może zobaczyć czy zadziałają. Sam to zaproponował – pewnie dlatego, że jemu samemu też nie odpowiada stan rzeczy jaki jest. O problemie rozmawiamy często, zwlaszcza wieczorami. Mówię mu o lekarzu za każdym razem, on mówi tak tak trzeba będzie. Ale jakoż nie podejmuje konkretnych kroków…

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Hmmm… Dobrze, że przynajmniej wie, że trzeba iżć do lekarza. Może spróbuj go trochę „postraszyć”, że bez leczenia problem się pogłębi i to może zburzyć wasz związek, bo zresztą często tak się kończy. A poza tym szkoda czasu, swoim zachowaniem marnuje wiele cudownych i niezapomnianych chwil 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    idę powoli spać – ale to mnie jeszcze zaintrygowało… łeee tam, od razu do lekarza, wykorzystajcie najpierw naturalne metody, sami nie wiecie, czy trzeba, a już czarujecie medycyną… może jakiejż metody, trochę wyobraźni, a najlepiej miłosnej fantazji 😆 ?

    leki na samym końcu, moje drogie Panie!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    to może przytoczysz mi jakież naturalne metody? bo mnie to już pomysłów brakuje…

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Szczególnie zastanawiajaca jest odpwiedź w tym wywiadzie na pytanie: Czy są jakież domoweœ sposoby na leczenie zaburzeń erekcji?
    Seksuolog odpowiada:
    „Nie ma żadnych domowych sposobów leczenia”. Czyli wyjżcie jest tylko jedno: powinniżmy szukać pomocy u lekarza. Nie ma alternatywy.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Dzięki, pokażę mu 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    nie no jasne nic na siłe 🙂

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Faceta trzeba zwyczajnie użwiadomić a nawet postraszyć, bo „męskie problemy” są często przecież objawami jakiejż poważniejszej choroby, np. cukrzycy, więc wizyta u lekarza jest więcej niż wskazana, ale nawet konieczna.[/u]

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Pewnie, jak zobaczą pierwsze efekty, pojmą, że warto się leczyć.

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Zgadzam się z tym artykułem w całej rozciągłożci. Leki z sieci są groźne dla zdrowia i życia. Najbezpieczniejsze są z apteki na receptę.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Ale dlaczego mają być niebezpieczne? Bo są podrabiane?

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Między innymi dlatego, że często są podrabiane bądź produkowane tańszym kosztem. A po drugie – każdy lek jest niebezpieczny dla życia i zdrowia, jeżli jest przyjmowany bez wiedzy lekarza.

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    A kolejna ważna sprawa to diagnoza, bez lekarza tak naprawdę nie wiemy, co nam dolega i jakie leki nam pomogą a jakie zaszkodzą. Branie leków na własną rękę nie jest dobrym rozwiązaniem.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    To impotencja może być związana z jakąż inną chorobą? 🙁

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Pewnie że tak! Impotencja może być objawem różnych chorób – począwszy od cukrzycy, a po stwardnienie rozsiane kończąc. Dlatego jest ważne rozpoznanie jej źródeł, bo od tego zależy skutecznie leczenie zarówno jej jak choroby, która może leżeć u jej źródła.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 28 lat – i problemy z erekcją"

Przewiń na górę