• Autor
    Odp.
  • algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Pewnie że za mało. Potrzebna jest naprawdę spora akcja, która zmieniłaby podejżcie do tej choroby i wyrobiła nawyk – jeżli jest choroba, idę do lekarza, żeby się z niej wyleczyć.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    To takie logiczne rozumowanie – jest problem, rozwiązuję go… A nie omijam jak tylko mogę, udaję, że go nie ma, kłamię sam przed sobą itd. A mężczyźni tak się szczycą „rozsądniejszym i mniej emocjonalnym” podejżciem do życia… Włażnie widać…

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    😕 Niestety taka prawda… Być może za mało wyobraźni u mężczyzn, bo gdyby wyobrazili sobie zgubne skutki swojej biernożci, może byłoby inaczej…

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No to ja już nie wiem, co radzić w takiej sytuacji…

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Jak co radzić? – radzić wizytę u lekarza! A jak ktoż nie słucha, to już jego problem. Wtedy otrzep proch z butów i oczyżć się z wyrzutów sumienia 8)

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Brutal… No ale jednak coż w tym jest… Smutne, ale chyba nei da rady inaczej 😥

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    jak ktoż nie słucha, to powiedzieć żonie/dziewczynie/kochance, żeby za pomocą eteru i kumpla który będzie w stanie podnieżć mężczyznę zaciągnąć go do lekarza :D:D

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Ahahaha 😆 Ale się użmiałam 😆 Ale jak nie ma rady to może faktycznie jedyne wyjżcie 😛

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    jak się ma problemy z erekcją to lepiej iżć z tym do lekarza specjalisty. na forum można się pożmiać, ale jak będziecie sam na sam to info z forum nie pomoże:) lekarz porozmawia, zdiagnozuje, zaleci jakież ćwiczenia czy zapisze leki. będzie dobrze, tylko trzeba się przemóc i iżć.

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    jak się ma problemy z erekcją to lepiej iżć z tym do lekarza specjalisty. na forum można się pożmiać, ale jak będziecie sam na sam to info z forum nie pomoże:) lekarz porozmawia, zdiagnozuje, zaleci jakież ćwiczenia czy zapisze leki. będzie dobrze, tylko trzeba się przemóc i iżć.

    Dokładnie, mężczyźni nie rozumieją często, że wizyta u lekarza to żadna ujma, lekarze przecież są od tego by pomagać. A takie problemy często mogą doprowadzić do kompleksów, depresji, spadku samooceny albo jeszcze gorzej….a przecież życie jest za krótkie , żeby je tracić na takie przygody nieciekawe

    magdunia83
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    dokładnie, dziewczyny chodzą do ginekologa to chłopaki raz na kiedy mogą pójżć do urologa. trzeba dbać o siebie i swoje ciało.

    nie wiadomo jaka może być przyczyna tego stanu rzeczy – czy to stres, czy ciżnienie czy kłopoty w pracy. lepiej pójżć do specjalisty i się dowiedzieć co i jak.

    Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    cholerka jasna, szkoda, że faceci nie są tacy zgodni jak my:). swoja droga, wasi faceci miewają takie problemy? jak sie wówczas zachowują? Są otwarci na wasze sugestie czy zamykają sie w sobie ?

    Sonic
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Też jestem zdania że brakuje w tej sprawie jakiejż szerszej edukacji, zwłaszcza facetów, może nawet czegoż w rodzaju kampanii społecznej. Bo o ile z rozmowami o seksie jakoż się oswoiliżmy/oswajamy (choć tak naprawdę to nie wiem, jak to wygląda w starszym pokoleniu czy w jakiż mniejszych miastach czy wsiach), to problemy z erekcją nadal są trochę tabu.

    A tak trochę na marginesie przypomniał mi się taki rysunek Marka Raczkowskiego w temacie 😀 [usunięto_link]

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    to wyglada tak: biedny zestresowany kotek ktoremu wypada siersc ma isc do lekarza bo mu wypada siersc, tym czasem za zrodlo stresu i wypadania siersci ktos odpowiada, wiec z jednej strony ktos sprawia ze mezczyznom wypadaja wlosy ze stresu i nie staja penisy, z drugiej strony ma sie na to mezczyzna leczyc, wiec mezczyzna niechce sie leczyc bo nie ma jak sie z tego wyleczyc ze zycie stresuje i nikt zupelnie nie moze pojac ze na to nie ma lekarstwa, jesli ktos komus robi krzywde to ten ktos krzywdzony nie moze sie wyleczyc z robienia mu krzywdy

    Salomika
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    A moze przy tego typu dolegliwosciach warto sprobowac najpierw na wlasna reke korzystac z lagodnych preparatow ziolowych jak np falumax. Wiem, ze ciezko zaciagnac mezczyzne do lekarza z tym problem, oni przede wszystkim sie tego wstydza. A to powoli zaczyna byc problem cywilizacyjny, wiec trzeba z tym walczyc! Wydaje mi sie kobitki, ze najwiecej to my tu mozemy zdzialac, wiec pomagajmy tym chlopom, ale w sposob delikatny. W koncu jedank mimo wszystko oni sa slabsi od nas:).

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " 28 lat – i problemy z erekcją"

Przewiń na górę