a moze tak botox na lato:)

  • Autor
    Odp.
  • sara777
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witam:)
    No wlasnie a co sadzicie o wstrzyknieciu botoxu na lato??:) Mam doswiadczenie z takim zabiegiem i naprawde polecam:) Z checia odpowiem na wasze jakiekolwiek watpliwosci;)
    Pozdrawiam:)

    Salomei
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Witam:)
    No wlasnie a co sadzicie o wstrzyknieciu botoxu na lato??:) Mam doswiadczenie z takim zabiegiem i naprawde polecam:) Z checia odpowiem na wasze jakiekolwiek watpliwosci;)
    Pozdrawiam:)

    Hej! Tak się włażnie zastanawiałam. Możesz mi bardziej przybliżyć ten temat bo jestem w nim zielona 🙂

    sara777
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Witam:)
    No wlasnie a co sadzicie o wstrzyknieciu botoxu na lato??:) Mam doswiadczenie z takim zabiegiem i naprawde polecam:) Z checia odpowiem na wasze jakiekolwiek watpliwosci;)
    Pozdrawiam:)

    Hej! Tak się włażnie zastanawiałam. Możesz mi bardziej przybliżyć ten temat bo jestem w nim zielona 🙂

    najprosciej tlumaczac botox jest to preparat ktory wstrzykuje sie w skóre a to powoduje iz nasze zmarszki znikaja i od razu wygladamy o jakies 20 lat mlodziej;P a troszke dokladniej… Botox działa na przyczynę zmarszczki, czyli unieruchamia miężnie, aby się nie kurczyły i w związku z tym zmarszki się nie pogłębiają (oczywiżcie w okolicy w którą wwstrzyknięty jest botox), efekt utrzymuje się od 3-6 m-cy.Zabieg nie jest raczej bolesny, sa to króciutki nakłucia w miejsce gdzie mieżci sie zmarszczka. Caly zabieg trwa naprawde krótko okolo 15-20 minut. Po podaniu botoxu nalezy przez okolo 4 godziny nie schylac sie i nie spac aha i nie pic alkoholu!
    Jesli chcesz jeszcze cos wiedziec z checia udziele informacji:D

    Salomei
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Witam:)
    No wlasnie a co sadzicie o wstrzyknieciu botoxu na lato??:) Mam doswiadczenie z takim zabiegiem i naprawde polecam:) Z checia odpowiem na wasze jakiekolwiek watpliwosci;)
    Pozdrawiam:)

    Hej! Tak się włażnie zastanawiałam. Możesz mi bardziej przybliżyć ten temat bo jestem w nim zielona 🙂

    najprosciej tlumaczac botox jest to preparat ktory wstrzykuje sie w skóre a to powoduje iz nasze zmarszki znikaja i od razu wygladamy o jakies 20 lat mlodziej;P a troszke dokladniej… Botox działa na przyczynę zmarszczki, czyli unieruchamia miężnie, aby się nie kurczyły i w związku z tym zmarszki się nie pogłębiają (oczywiżcie w okolicy w którą wwstrzyknięty jest botox), efekt utrzymuje się od 3-6 m-cy.Zabieg nie jest raczej bolesny, sa to króciutki nakłucia w miejsce gdzie mieżci sie zmarszczka. Caly zabieg trwa naprawde krótko okolo 15-20 minut. Po podaniu botoxu nalezy przez okolo 4 godziny nie schylac sie i nie spac aha i nie pic alkoholu!
    Jesli chcesz jeszcze cos wiedziec z checia udziele informacji:D

    Jakoż przerażaja mnie te igły, ale perspektywa młodożci jest silnijsza. Skoro jak widze tak dobrze się na tym znasz. jaką kliniekę polecasz? Może jakież nazwisko lekarza?

    Salomei
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    AAAAAaa i jeszcze chciała się zapytać ile to kosztuje?

    sara777
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Witam:)
    No wlasnie a co sadzicie o wstrzyknieciu botoxu na lato??:) Mam doswiadczenie z takim zabiegiem i naprawde polecam:) Z checia odpowiem na wasze jakiekolwiek watpliwosci;)
    Pozdrawiam:)

    Hej! Tak się włażnie zastanawiałam. Możesz mi bardziej przybliżyć ten temat bo jestem w nim zielona 🙂

    najprosciej tlumaczac botox jest to preparat ktory wstrzykuje sie w skóre a to powoduje iz nasze zmarszki znikaja i od razu wygladamy o jakies 20 lat mlodziej;P a troszke dokladniej… Botox działa na przyczynę zmarszczki, czyli unieruchamia miężnie, aby się nie kurczyły i w związku z tym zmarszki się nie pogłębiają (oczywiżcie w okolicy w którą wwstrzyknięty jest botox), efekt utrzymuje się od 3-6 m-cy.Zabieg nie jest raczej bolesny, sa to króciutki nakłucia w miejsce gdzie mieżci sie zmarszczka. Caly zabieg trwa naprawde krótko okolo 15-20 minut. Po podaniu botoxu nalezy przez okolo 4 godziny nie schylac sie i nie spac aha i nie pic alkoholu!
    Jesli chcesz jeszcze cos wiedziec z checia udziele informacji:D

    Jakoż przerażaja mnie te igły, ale perspektywa młodożci jest silnijsza. Skoro jak widze tak dobrze się na tym znasz. jaką kliniekę polecasz? Może jakież nazwisko lekarza?

    Ale nie ma sie co bac! te „zastrzyki” a raczej szybkie wkucia naprawde nie bola tak jak sie nam to wydaje:)
    Na stronce [usunięto_link] znajdziesz nazwiska i adresy bardzo dobrych i sprawdzonych klinik.

    sara777
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    AAAAAaa i jeszcze chciała się zapytać ile to kosztuje?

    aha koszt zabiegu wacha sie w granicach 600 – 800 złotych

    kikako
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    stary temat warty odżwieżenia
    botox- jaknajbardziej TAK 🙂
    zapłaciłam w instytucie dr.Ireny Eris w W-wie za czoło 600zł, więc uważam, że to tania przyjemnożć i efekt mnie bardzo raduje 😀

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja bym była skłonna raczej do Fal Radiowych.. słyszałam na ich temat bardzo pozytywne opinie, rozmawiałam z moją panią kosmetolog na ten temat, kolagen po pogrzaniu sam zaczyna się regenerować więc myżlę że jest to zabieg mniej inwazyjny o podobnych efektach – cena ( ostatnio widziałam promocje w Laime ) 2 raty po 650 zł za 8 zabiegów. Co wy na to?

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Ostatnio się zainteresowałam tym tematem więc odżwieżam.
    Dziewczyny, stosowałyżcie może botox? Jest efekt?
    Czekam na opinie, bardzo zależy mi by się czegoż dowiedzieć.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    A ja ostatnio obejrzałam [usunięto_link] i faktycznie widać, że to nie boli… Ale nie wiem, czy bym się zdecydowała 🙄

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Ja polecam tę stronkę: [usunięto_link] są tam i zdjęcia, i gabinety, i trochę wiadomożci o botoxie. Bardzo przydatna jak ktoż myżli o zabiegu.

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Odnożnie botoxu. Toksyna botulinowa jest silną trucizną, a jej działanie powoduje porażenie nerwów odpowiedzialnych za napięcie miężni. Okazuje się jednak, że niebezpieczna w dużych ilożciach toksyna może być…lekarstwem , a jej paraliżujące włażciwożci znalazły zastosowanie także w kosmetyce.
    Kiedy na początku lat 90 -tych odkryto, że wykorzystywana do tej pory
    w okulistyce i neurochirurgii botulina może wygładzać zmarszczki
    medycyna estetyczna przeżyła prawdziwą rewolucję. Okazało się, że
    podany podskórnie botoks nie działa na cały organizm, lecz blokuje
    połączenia nerwowo – miężniowe w okolicy gdzie został wstrzyknięty.
    Dzięki temu usuwana jest przyczyna powstawania zmarszczek mimicznych –
    drobne miężnie twarzy rozluźniają się, a tym samym znikają fałdy i
    rysy na skórze. Działanie toksyny nie powoduje zmiany wyrazu twarzy i
    jest całkowicie bezpieczne;)

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Eksperta się nie poprawia, jednak coż wtrącę:)
    Rzeczywiżcie botox jest w pełni bezpieczny, jeżli zabieg przeprowadza lekarz z dożwiadczeniem i rzeczywiżcie wstrzykuje botox, a nie jakąż chińską niezarejestrowaną podróbę. A pełno jest w sieci wypowiedzi osób, które spotkały się z czymż takim, a potem masakra na twarzy.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    To mogę Ci jeszcze polecić ciekawy filmik o botoxie:)
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " a moze tak botox na lato:)"

Przewiń na górę