• Autor
    Odp.
  • miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ja nooooosze dreeees…

    hahahaha bania :d

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    …dresss spoko jest 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    mmm… w niedziele u mnie na żywo żpiewali…

    Dresy moje ukochane
    Ja zakładam Was nad ranem…

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    czuje sie stlamszony przez Józie – prosze o co najmniej upomnienie za pocisniecie moje starszego!!
    juz sobie z tym nie radze!!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    coz…niestety nie na tym forum.

    moj starszy, gdyby mial taka corke jak jozia, to chyba zaczalby stosowac przemoc wobec dzieci.

    na szczescie…za dobre geny:)))

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    widzisz roznice, tepaku?

    dobre geny.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ależ przysłowionkiem trzasnęła! a ja Ci na to:
    z m i e ń p ł y t ę (alem ja wymysliła!)
    i nie wazne, czy to co pisalas bylo do mnie, czy do kokog innego w każdym razie nie popisalas sie niczym nowym. myslalam, ze stac Cie na wiecej WARN 🙂

    hahahaahaahaah a Ciebie nie stać na więcej? w kółko powtarzasz „dresiarskie myżlenie” gdybym miała wybór pomiędzy dresiarskim a Twoim mimo wszystko wybrałabym dresiarskie 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    i jeszcze gdyby sama wpadla na gadanie o dresach:)))

    zalosny lachon i tyle:)

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Przecież gdzież uczyć się musi jak nie w szkole to na forum 😆

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Dawno w ten watek nie zagladalam..ale dzieje sie troche 8)

    Brawo dziewczyny! Atmosfera na forum jest idealna..kazdy na kazdego i bez ograniczen..szczerze mowiac,ciekawa jestem na czym sie skonczy.. 😉

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    admini chyba stracili kontrole – rozumiem ze kazdy ma swoje zajecia i nie musi miec czasu przegladac kazdego posta na forum ale lepiej dzialac wczesniej ;p jak juz bedzie za pozno bedziecie musialy zbanowac pol forum :d moze sie troche powyklucalem na 5 stron ostatnio ale nie ja zaczalem haha (tak wiem powinienem odpuscic jak na dojrzalego czlowieka przystalo ale chyba nie jestem dojrzaly ;p)
    Ashha troche przesadzila z tymi bekartami ;p

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Wczeżniej zamykano tematy bo padło jakież niesympatyczne słowo,a teraz przez pół tematu dałam upust mojemu dresiarskiemu usposobieniu i nic 🙂
    Najbardziej bawi mnie,że konflikty przenosza się z tematu na temat i chyba faktycznie cięzko nad tym zapanować. Gdybym była bardziej dresierska(ak,tak-da się bardziej 😆 )to bym sobie pofolgowała,bo naprawdę mnie pewien człowiek z równowagi wyprowadził swoim szczeniackim zachowaniem 😈

    Nawiązując do tematu atmosfera nam się zrobiła strasznie napięta.Jednak coby sie nie działo mi się tu podoba i ja tu zostaję 😈

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Ja też zostaje żmiesznie jest 😆

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    No raczej 😆
    A zamykane tematów nie rozwiązuje sprawy braku kultury pewnych użytkowników… Jeden temat się zamknie to zaraz w następnym nastąpi erozja. Trudno też, żeby zawsze panowała zgoda, bo tyle poglądów ilu ludzi, ale wystarczyłoby minimum taktu, a byłoby spokojnie…

    No ale niektórym trudno obejżć się bez inwektywów typu „bękart”.

    mirabelka82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    „bękart” to wyzwisko? Nie sądzę. Jestem polonistka i wiem, czym różni się słowo „bękart” od „lafirynda”, „debil” itp itd.. T
    akże jeżli ktos tu przegina, to raczej nie Assha. Na szczescie nie jestem tu długo i nie uległam jeszcze nie wykształconym i nie kulturalnym panną i potrafię czytać i wyciągać wnioski. Wredne, zadumane w sobie egoistki. Aby do nich dotrzeć, zmusic do myslenia trzeba źle potraktować. Ktokolwiek ma inne zdanie, zaraz nazywany jest pustakiem.
    Zaraz i na mnie bluzgi polecą..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Atmosfera na forum…"

Przewiń na górę