• Autor
    Odp.
  • tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    a tam zaraz…

    ręce i nogi na miejscu mam co prawda, ale cycki czy tyłek to raczej się za duże nie wykształciły… nie wiem jak u innych 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    …Jestem polonistka i wiem, czym różni się słowo „bękart” od „lafirynda”, „debil” itp itd.. T
    …Na szczescie nie jestem tu długo i nie uległam jeszcze nie wykształconym i nie kulturalnym panną…

    boże uchowaj od takich „polonistek”…
    w języku polskim odmiana „komu? czemu?” brzmi „pannom”, a nie „panną”…

    a nie z przymiotnikami piszemy lacznie:)

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Więcej takich polonistek i zamkną szkoły 😕

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Jak to przeczytałam to się załamałam… pozostaje wierzyć, że mirabelka82 jednak nie jest polonistką. 🙂

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    chyba że to tylko takie durnowate nic nie mające wspólnego z rzeczywistożcią gadanie… 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Niektórzy po prostu lubią mieć w sieci kilka wcieleń… 😉

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Niektórzy po prostu lubią mieć w sieci kilka wcieleń… 😉

    Tylko należałoby się do takiej roli wczeżniej odpowiednio przygotować, na ten przykład: jeżli mam problemy z ortografią a w sieci chce się wcielić w rolę polonistki to powinnam najpierw poćwiczyć albo udawać kogoż innego. 😉

    mirabelka82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    No tak, błędów łatwo się doszukacie, a sensu wypowiedzi? Juz gorzej. A szkoda.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    no tak, bo jeżli ktoż nie umie po polsku, to sensu trzeba się wręcz… doszukiwać… hm…

    ok panno polonistko. w nawiązaniu do poprzedniej wymiany zdań, słowo „bękart” jest gorszą obelgą niż np „lafirynda”, itp, itd. nie mocniejszą obelgą, ale gorszą. dlaczego? bo „bękart” albo „rodzice cię nie chcieli” nie odwołuje się bezpożrednio do człowieka, ale do jego relacji z bliskimi. to cios poniżej pasa. miłożci rodziców, a już tym bardziej kwestii chcenia potomka nie powinno się kwestionować. nigdy. a jak ktoż przykładowo nazwie nas „szmata”? cóż, beż problemu możemy mu oddać pięknym za nadobne. i ta obelga nie ma nic wspólnego z uczuciami wyższymi.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    pani polonistko

    z wiedzy o obelgach jestem dobry

    nie przebijesz mnie!! ;p

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Wracając do tematu.
    Atmosferę na forum tworzymy wszyscy, a nie tylko osoby pojedyncze, które są charakterystyczne i zapamiętywane ze swoich ostrych lub do bólu szczetrych wypowiedzi. Do Parvati nic nie mam, choć nie przeczę po paru postach od razu zapadła mi w pamięć. I ktoż tu napisał, że Parvati nikomu nie pomaga. Nie prawda. Nie chce mi się szukać, ale są tematy, w których udziela rad i to bez złożliwożci. Owszem, zdarza jej się powiedzieć coż co może niekoniecznie wywołać przyjemne odczucia, ale nie ma się czego bać. Zwłaszcza w zakładaniu wątków. Nikt nikogo tutaj nie zje, nikt nikomu głowy nie utnie. Posty offtopowe w celu wywołania kłótni zwyczajnie ingorować i dyskusję prowadzić dalej. Tyle z mojej strony.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    ja chciałbym po prostu posłać mellodiv czerwoną różę – ubolewm, że Cię tu już nie ma 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Atmosfera na forum…"

Przewiń na górę