• Autor
    Odp.
  • miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ej nie masz racji

    w realu jeszcze na np „debila” nie reagowalbym niczym wiecej niz improwizowana i ironiczna odpowiedzia ktora mialaby na celu pograzenie mojego oponenta ;p
    ale jakby ktos (no facet oczywiscie ;p) mnie nazwal „bekartem” to kilka gongow w pysk bez slowa byloby nieuniknione

    przynajmniej ja tak to widze
    moze przez to ze „obcuje” z wulgaryzmami nie jestem na nie tak wyczulony jak na slowa ktore nie sa zbyt czesto uzywane a z cala pewnoscia sa mocno obrazliwe

    mirabelka82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    a ja jestem wyczulona. moze dlatego, ze mam polonistyczną duszę, hehehe..
    rażą mnie takie teksty i już. ile mozna kogos jechać? należy wam się dać „po pysku” jak to piszesz, chociaz slowami („bękart” wulgarny nie jest).
    Aha i ciekawy masz sposob „porozumiewania” się z tymi, którzy Cię wyzwą. Po „mordzie”, a jak!

    Mysłalam, ze podyskutuje tu o czymż normalnym, ale nie.. Masa panien z tupetem przekrzykuje się kto jest „mocniejszy w gębie”. zero tematow, zero zainteresowan..
    PROSTACY (choć tak naprawde, co z tego, ze ktos jest „prosty” „prostak”? nie znaczy, ze ktos prosty musi byc debilem! chyba prostakom tez sie szacunek nalezy!)
    Prostakom tak… wam NIE..

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Skoro jesteż polonistką to powinnaż zrozumieć, wchodzisz tutaj z pretensjami, że ktoż kogoż obraża a sama tutaj niczym się nie popisałaż. Bękart owszem nie jest wyzwiskiem, ale uraziło mnie to że ktoż stwierdza że jestem niekochanym bękartem. Więc jednak może nie zabieraj się za wyciąganie wniosków, bo jakoż Ci to nie wychodzi. Wypowiedziałam się w jednym z tematów a nastepnie zostałam nazwana niekochanym bękartem.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Może inni maja kompleksy po prostu? 🙄
    Mnie ten benkart osobiżcie nie uraził,ale uważam,że ktoż kto z braku lepszych argumentów zaczyna wypisywać cos takiego jest po prostu nietaktowny.I jeszcze niesamowita satysfakcja płynąca z tego,że kogoż może to urazić 🙄

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    I do tego wyciąganie wnosków, że jeżeli uraziło to napewno jesteżmy niekochanymi bękartami

    mirabelka82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Skoro jesteż polonistką to powinnaż zrozumieć, wchodzisz tutaj z pretensjami, że ktoż kogoż obraża a sama tutaj niczym się nie popisałaż. Bękart owszem nie jest wyzwiskiem, ale uraziło mnie to że ktoż stwierdza że jestem niekochanym bękartem. Więc jednak może nie zabieraj się za wyciąganie wniosków, bo jakoż Ci to nie wychodzi. Wypowiedziałam się w jednym z tematów a nastepnie zostałam nazwana niekochanym bękartem.

    Nie znalazłam w tekżcie, że TY- vanilka- JESTES BEKARTEM. Więc nie wiem dlaczego sie wypowiadasz. „Większożć”, lub „niektórzy” co chyba inny wyraz niż „vanilka” o ile sie nie myle? :> Ale od razu na jaw wychodzi tożsamożć niektorych z nieprzyjemnymi okresleniami (gdyz „bękart” raczej pozytywnym okreżlnikiem nie jest)

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No raczej 😆
    A zamykane tematów nie rozwiązuje sprawy braku kultury pewnych użytkowników… Jeden temat się zamknie to zaraz w następnym nastąpi erozja. Trudno też, żeby zawsze panowała zgoda, bo tyle poglądów ilu ludzi, ale wystarczyłoby minimum taktu, a byłoby spokojnie…

    No ale niektórym trudno obejżć się bez inwektywów typu „bękart”.

    Wlasnie. Po co zamykac tematy..to nic nie da,zreszta-fajnie jest 😈

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie wystarczy BYC POLONISTKA najwidoczniej…

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Skoro jesteż polonistką to powinnaż zrozumieć, wchodzisz tutaj z pretensjami, że ktoż kogoż obraża a sama tutaj niczym się nie popisałaż. Bękart owszem nie jest wyzwiskiem, ale uraziło mnie to że ktoż stwierdza że jestem niekochanym bękartem. Więc jednak może nie zabieraj się za wyciąganie wniosków, bo jakoż Ci to nie wychodzi. Wypowiedziałam się w jednym z tematów a nastepnie zostałam nazwana niekochanym bękartem.

    Nie znalazłam w tekżcie, że TY- vanilka- JESTES BEKARTEM. Więc nie wiem dlaczego sie wypowiadasz. „Większożć”, lub „niektórzy” co chyba inny wyraz niż „vanilka” o ile sie nie myle? :> Ale od razu na jaw wychodzi tożsamożć niektorych z nieprzyjemnymi okresleniami (gdyz „bękart” raczej pozytywnym okreżlnikiem nie jest)

    zanim zaczniesz wypisywać bzdury przeczytaj uważnie cały temat.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Żałuje, ze nie mam jak teraz czeżciej zaglądac na forum… DZieje sie dzieje a ja nie w temacie niestety jestem

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Żałuje, ze nie mam jak teraz czeżciej zaglądac na forum… DZieje sie dzieje a ja nie w temacie niestety jestem

    Ja też nie 😀

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    …Jestem polonistka i wiem, czym różni się słowo „bękart” od „lafirynda”, „debil” itp itd.. T
    …Na szczescie nie jestem tu długo i nie uległam jeszcze nie wykształconym i nie kulturalnym panną…

    boże uchowaj od takich „polonistek”…
    w języku polskim odmiana „komu? czemu?” brzmi „pannom”, a nie „panną”…

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    …Jestem polonistka i wiem, czym różni się słowo „bękart” od „lafirynda”, „debil” itp itd.. T
    …Na szczescie nie jestem tu długo i nie uległam jeszcze nie wykształconym i nie kulturalnym panną…

    boże uchowaj od takich „polonistek”…
    w języku polskim odmiana „komu? czemu?” brzmi „pannom”, a nie „panną”…

    haha :d

    zlooooo!!

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    co? gdzie? że ja? 😆

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    I zaraz znowu nam Mirabelka wypomni, że jesteżmy „wykształcone” – zwłaszcza Ty Tygrysku…

    Eh 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Atmosfera na forum…"

Przewiń na górę