• Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Dajcie się ponieżć fantazji i poopowiadajcie, co sądzicie o avatarach na 'obcasikach’ – są tu niezmiernie cudowne, fajne i 'w porzo’! Chłopaki mało się starają, ale nie jest najgorzej, zaż Wy, babeczki przchodzicie same siebie – istny szaaaał 🙄

    Wymienię trzy:

    1. WarnGirl – wow-wow, po prostu zniewalający! wszystkie myżli mogą odlecieć, jak ptaki w lutową pluchę – te usta są wręcz zabójcze, a gdy do nich przykładasz palec… zatrzymuje się krew w żyłach 😉

    2, Maariolkaa – cóż za fantastyczny realizm – wyglądasz bombowo – cooo, tam, że jakożć taka sobie- ja tu widzę przesympatyczną i niezmiernie seksowną dziewczynę – masz jeszcze jakież? co Ci szkodzi podesłać? 😀

    3. mew_mew, cholera… dobrze przytaczam? chyba nie zapomniałem? ale gdyby, to wybacz… Twoje usta w avatarze są tak zmysłowe, lubieżne i romantyczne, że kwasi się mózg 🙄 miałoby się ochotę je natychmiast dotknąć, lecz tak naprawdę stoi się w onieżmieleniu – jak gapa… Gratulacje! osiągnęłaż efekt :ok:

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Otóż hard_man ja lubię częste zmiany 🙂 Ale obiecałam że już nie będę avatarka zmieniać… 🙂
    Wiesz o co chodzi ? Za pierwszy rzut oka rzuca się avatar i wiadomo od razu kto napisał post. Ale to moje urojone spostrzeżenia 🙂
    Ale dzięki, dzięki za przesympatyczną opinię.
    Co do avatary WarnGirl też mi się spodobał jak tylko się zarejestrowałam 🙂
    Bardzo w oko mi wpadł… chyba eta – taka ładna para na zdjęciu 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    przeciez to nie warn jest na tym awatarze…

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    przeciez to nie warn jest na tym awatarze…

    No przecież wiem 🙂
    Napisałam że podoba mi się avatar… a nie Warn, przecież jej nie widziałam 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    przeciez to nie warn jest na tym awatarze…

    No przecież wiem 🙂
    Napisałam że podoba mi się avatar… a nie Warn, przecież jej nie widziałam 🙂

    to raczej bylo skierowane do autora watku, ktrory wyrazil sie o tym awatarku tak, jakby naprawde wierzyl, ze jest na nim warn.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Spoko 🙂
    źle zrozumiałam, zwracam honor 🙂

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    a ja tam nie zwracam uwagi co jest na awatarze, choć przyznaje, że od razu kojarzy się z daną osobą.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja myżlę,że autor tematu zdaje sobie sprawę,że nie ja jestem na avatarze 😉
    Co do avatarów wogóle… ja kojarzę nicki z avatarami przeważnie,dlatego kiedy ktoż zbyt często zmienia swój obrazek,to zwyczajnie przestaję takiego forumowicza kojarzyć 🙂
    Avatary,które bez problemów dopasowałabym do nicków to avatar Onione(kot z myszką w zębach 🙂 ),abi (oko na fioletowym tle),Tigerki (tańczący kotek),Myszki19(myszka z kwiatkiem),parvati(staruszka z fucketem),igi81(nogi ze skarpetkami),Malinki( malinki 🙂 ),zielonookiej(użmiech),ety(ona i jej chlopak)… łatwiej zapamiętać forumowicza,kiedy ma pod nickiem avatar… przynajmniej mnie jest łatwiej 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja kiedys mialam ladniejsze awatary, ale tylko ten pasuje do mojej osobowosci:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Czerwone usta były fajne 🙂 ale babeczka z fucketem i tak wymiata 😆

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Aktualny avatar rzeczywiżce bardzo pasuje do parvati . miala kiedyż też główną aktorkę z filmu „Lolita”. Ten także pasował, bo ta dzi ewczyna (jeżli ktoż oglądał film) jest równie wredna, nawet na zdjęciu – mimo, że żliczna, to wyglądała jednak chamsko.

    A co do autora tematu to zajeżdża mi ironią. Nie wierze, że podobają jej się takie avatary jak chociażby warngirl – zwkła banalna blondyna udająca zalotną.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Józia on patrzy męskim okiem a ty damskim,
    On widzi zalotną dziewczynę płci pięknej. A ty zwykłą kobietę 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Maariolkaa,józia po prostu mnie nie lubi,więc oczywiste jest,że będzie się czepiac wszystkiego,co mnie dotyczy 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Józia wrote:

    Aktualny avatar rzeczywiżce bardzo pasuje do parvati . miala kiedyż też główną aktorkę z filmu „Lolita”. Ten także pasował, bo ta dzi ewczyna (jeżli ktoż oglądał film) jest równie wredna, nawet na zdjęciu – mimo, że żliczna, to wyglądała jednak chamsko.

    A co do autora tematu to zajeżdża mi ironią. Nie wierze, że podobają jej się takie avatary jak chociażby warngirl – zwkła banalna blondyna udająca zalotną.

    joziu…radzilabym ci przeczytac ksiazke…

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Gdy ze dwa lata temu oglądałam ten film to zamierzałam przeczytać książkę, ale emocje opadły. Poza tym treaz nawet nie mam czasu.

    Warn nie o to chodzi, że Cię nie lubie. nie znam Cię. A mariolki avatar jset czereżniacki bym powiedziała, a nie sexowny. 😮

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Avatary"

Przewiń na górę