• Autor
    Odp.
  • Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Ja nie przepadam za robalami w sensie, że się ich brzydzę, ale ogólnie lubię wszystkie stworzonka. Boję się os i szerszeni, chwilami panicznie, nie przepadam za wysokożcią i przestrzenią (taką np. z lotu ptaka). Panicznie boję się ruchomych schodów. W Koszalinie mamy takie centrum EMKA i do góry można dostać się ruchomymi schodami lub ruchomym podjazdem. Na podjazd weszłam dwa razy, prawie zemdlałam. To mój największy strach

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ja to chyba najbardziej boje sie tego ze moglabym stracic swojego ukochanego,

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    ja sie zgadzam z dan024, nekaja mnie te same leki, albo ze mu sie cos stanie, albo ze odejdzie, dlatego tez jestem zazdrosnica, a tak pozatym to jeszcze sie ciemnosci boje.

    Cithria
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Zasnęłam dziż u boku mojego Lubego i przyżniło mi się, że zgwałcił mnie ksiądz 😐 najgorsze jest to, że było to w tym łóżku, w którym spałam… a mój 'mężczyzna’ nie mógł mnie uratować, bo włażnie robił żniadanie… nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że xiądz był gruby i paskudny:/ ehh 😛 pozdrawiam 😉

    -iwa-
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Jak wszyscy- smierci, choroby…
    Poza tym najbardziej boje sie wszelkich gryzoni i wysokosci

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    BURZY! (tak juz od malego zostalo po pewnym zdarzeniu)
    zwlaszcza jak mnie obudzi w nocy 😯

    momentalnie boje sie reakcji meza jak mu bede musiala niedlugo powiedziec ze odchodze… 🙁 i calego procesu rozwodowego 🙁
    dlatego odkladam to caly czas…

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Ja się boję:
    – robaków
    – pająków
    – choroby swojej i bliskich
    – żmierci swojej i bliskich
    – oglądać horrory w nocy
    – samotnożci
    – a Tomek uważa że ja się wszystkiego boję 😛

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    strasznie nienawidze jak brat 'dusi mnie kołdrą’ tzn tak w cudzysłowi pisze 😀
    poprostu boje się jak jestem zamknięta w małym 'pomieszczeniu’ czy własnie pod kołdra :D:D hyhy. a no i jeszcze ! boję się zmarłych grrr nie wiem czemu 🙁

    Tweety
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    to co mi pierwsze przychodzi do głowy: boję się być sama.

    A poza tym: boję się jeździć windą, boję się przytyć, boję się starożci, boję się, że zabraknie moich rodziców, boję się wszystkiego czego nie rozumiem, boję się własnych demonów, boję się też ekstremalnych sytuacji. I tak możnaby wiele wymieniać, ale … ze wszystkim trzeba sobie radzić.

    Black
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Utraty i nieszczężcia bliskich, samotnożci – przede wszystkim. Robactwo to dla mnie pole do popisu i test silnej woli, chociaż osy i pszczoły przyprawiają mnie o zawał.

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    Ja węży i żmierć mi bliskich i kochanych osób!! 🙁 🙁

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Oprócz oczywistych rzeczy czyli choroby straty bliskich osób….

    Przede wszystkim burza…. głównie nocą…. 2 miesiące temu w nocy była mega burza…. okna mi się trzęsły z tego wszystkiego, a ja sama pod kołdrą nie mogłam doczekać, aż się to skończy…… 😕

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    boje się burzy, ciemnożci, pająków, ogólnie robactwa pałętającego się pod nogami, wody (trzy razy się topiłam i do dziż nie umiem pływać i się nie nauczę) i nie wiem dlaczego ale zawsze mam stracha kiedy muszę wejżć do piwnicy ….. no i co oczywiste – choroby lub żmierci bliskich i swojej ….

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    przed chwila szerszen wlecial mi przez okno aaaaaaaa. ale juz zabity 😀

    ainoh7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    boje sie raka piersi… 😥 mam wieelkie skazenie genetyczne…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Babskie strachy,czyli czego sie boimy?"

Przewiń na górę