• Autor
    Odp.
  • Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie wiem czy wspominałam kiedyż, ale w podstawówce znajoma przebiła kolledze z ławki długopisem rękę na wylot za to, że… strzelał ze stanika. To dopiero domina!

    Wiesz, jak ja bym jej strzelił ze stanika i dałaby mi wybór, czy mi przebije długopisem rękę czy kopnie z całej siły w jądra to chyba wybrałbym mimo wszystko długopis.

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    😀

    kraszslov
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    @Super Slim wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Nie wiem czy wspominałam kiedyż, ale w podstawówce znajoma przebiła kolledze z ławki długopisem rękę na wylot za to, że… strzelał ze stanika. To dopiero domina!

    Wiesz, jak ja bym jej strzelił ze stanika i dałaby mi wybór, czy mi przebije długopisem rękę czy kopnie z całej siły w jądra to chyba wybrałbym mimo wszystko długopis.

    No ja wybrałbym kop w jądra, naprawdę trudno jest trafić czysto – paradoksalnie trudnie z buta (ze szpica) niż gołą stopą…

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec
    „kraszslov wrote:
    No ja wybrałbym kop w jądra, naprawdę trudno jest trafić czysto – paradoksalnie trudnie z buta (ze szpica) niż gołą stopą…

    Mamy dziwne dylematy 😀 . Dobrze, że żadna dziewczyna nie czycha na mnie w glanach z długopisem w ręce 😀 .
    Z tym trafieniem nie mam zdania. Dawno nie oberwałem, ostatnio kilka lat temu od żony, ale z kolana i niezbyt mocno. I tak się zwinąłem z bólu.
    Wszystkie przypadki, które widziałem na żywo gdzie facet oberwał od kobiety w genitalia, były raczej bolesne dla faceta. Jak byliżmy z żoną w Niemczech jakiż czas temu, w sąsiedztwie naszych gospodarzy mieszkała rodzina, w której kilka lat wczeżniej doszło do nieszczężcia. W czasie zabawy w karate siostra tak kopnęła brata, że nie tylko stracił przytomnożć ale też i jądro. Zanim zdecydowali się wezwać lekarza chłopak wył z bólu całą noc. Więc z tym trafianiem to może być różnie 😕 .

    kraszslov
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Z ta utrata jądra to mnie zszokowałes.
    Serio – aż zacząłem się zastanawiać nad dlaszymi praktykami w tym zakresie…

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Kłopoty zaczynają się przy celnym trafieniu. Jak facet ma założone obcisłe slipy, kąpielówki itp to wtedy przy trafieniu w jądra nie mają one drogi ucieczki i zostają zgniecione. Trwałe urazy w takich sytuacjach wcale nie są rzadkożcią. Nawet nie chodzi tu o siłę uderzenia ale o celnożć. Na ileż tam kopnięć jedno w końcu będzie takie, że jądro znajdzie sie pomiędzy czubkiem buta a korpusem ciała i wtedy przy dwóch takich przypadkach z czynnożci erotycznych pozostanie Ci jedynie lizanie butów kobiety.

    kraszslov
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    @Super Slim wrote:

    Kłopoty zaczynają się przy celnym trafieniu. Jak facet ma założone obcisłe slipy, kąpielówki itp to wtedy przy trafieniu w jądra nie mają one drogi ucieczki i zostają zgniecione. Trwałe urazy w takich sytuacjach wcale nie są rzadkożcią. Nawet nie chodzi tu o siłę uderzenia ale o celnożć.

    Nic dodać nic ująć. Teorie przedstawiłeż nadzwyczaj precyzyjnie.
    Liczy sie celnożć, i ważne jest jak obcisłe slipy czy spodnie ma facet.
    Swoja drogą dzieki naszej dyskusji kobiety z forum zyskaja jakąż wiedze, która przydać sie może gdzies w przypadkach samoobrony (choc oczywiżcie nie życze żadnej by takie przypadki musiały nastapić)…

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    odnożnie samoobrony (: to wcale nie tak łatwo trafić faceta w jądra (tzn. bez jego woli, rozważamy przypadek jakiejż napażci), bo to jest takie pierwsze miejsce, którego on broni praktycznie intuicyjnie. Mnie zawsze uczyli, że lepiej trafiać w rzepkę, albo goleń, bo po prostu jest większa szansa, że uda się zrobić cokolwiek.

    A jak przeczytałam o tej utracie jądra, to aż mnie ciarki przeszły (brr). Mimo, że jestem kobietą.

    kraszslov
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie zawsze uczyli, że lepiej trafiać w rzepkę, albo goleń, bo po prostu jest większa szansa, że uda się zrobić cokolwiek.

    Tylko na mnie na przykład kopniecia / uderzenia w rzepke czy piszczele nie robią wiekszego wrażenia. Jak masz glany to może jeszcze cos z tego wyjdzie, ale w butach z czybkami to z piszczela sie najprawdopodobniej zeżlizgnie i nici z tego będą. Skuteczniejszy byłby kopniak od tylu pod kolano, ale wiadomo, że ciężko to zastosować…
    Mając na nogacj cienkie szpilki mozna z całej siły przychrzanic facetowi w żródstopie (dożć łatwe do zastosowania), ale warunek jeden – musi miec gożć dożć miękkie buty, a w przypadkach zagrożenia nie ma czasu zazwyczja na takie analizy…

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    albo gaz w torebce 8)

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ale wiecie 😀 z tymi glanami to nie tak że kopiesz czubem, czyli blachą. to trudne, bo koleż musiałby się nachylić, byc w odpowiedniej pozycji, itd. jeżli kopniesz w rzepkę, albo w piszczel, trafisz kantem podeszwy. i to boli najbardziej. zdarta skora na bank, a jak dobrze trafisz, to nawet kożć pęknie. glany mają raczej mało przyjazne dla bandziorów podeszwy.

    ej, żeby było jasne: nie piszę o zabawach w sypialni, tylko o samoobronie 😀

    kraszslov
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    No tak, galny mają ciężka podeszwę, ale i tak nie sądzę, że kopniecie w piszel może spowodowac pęknięcie kożci; natomiast wiekszożć kobiet żmiga w czółenkach, sandałkach czy zima w kozaczkach, a tam już ta podeszwa nie jest tak katująca…

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    co do kożći… mie mowię o otwartym złamaniu, jak z horroru. tylko o sytuacji, kiedy kożć nieznacznie pęka, a pod wpływem nacisku (kiedy stajesz na nodze) czyjesz w tym miejscu jakby ci ktoż szpikulec na wylot wbijał.

    uwierz proszę, to jest możliwe… 😉

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Trudno mi ocenić, czy ból złamanej kożci byłby mniejszy czy większy od bólu po zmiażdżeniu jądra, ale jedno jest pewne. Nie chciałbym być na miejscu tego młodego Niemca i to sprawdzić. Ciekawe, że gdy opowiadała o tym ich matka, jego siostra nie wydawała się być p****ęta ani załamana tym co zrobila. Po prostu wypadek przy pracy, a włażciwie przy zabawie. Ciekawe czy polskie kobiety też tak do tego by podeszły.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    okropne… mam dwóch braci, i czasem mam ochotę im „coż” zrobić jak mie wkurzą 😉 ale coż takiego… brrr… to jednak moi bracia! 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ballbusting (kopanie w genitalia)"

Przewiń na górę