• Autor
    Odp.
  • niolas
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Człowieku… jak dla mnie to Ty musisz sie chyba leczyć.. :/ Przecież takie coż może być powodem do bezpłodnożci..
    TO JEST CHORE !!

    Jasne… pójdę do psychiatry i powiem, ze lubie jak od czasu do czasu partnerka kopnie mnie w jajka z buta. A on co mi zrobi??? Wymusi na mojej psychice bym poczuł wstręt do tego, czy raczej sprawi że poczuje wstręt do siebie i zaczne o sobie mysleć jak o pojebie skrajnym???
    A może małe pranie mózgu mi zrobi, albo psychotropy łykac bedę do końca życia???

    łatwo napisac – idź sie leczyc.
    Tylko z czego i po co i jak mam się leczyć…
    🙂

    nie rozumiem po co zadajesz tutaj takie pytanie i denerwujesz kobitki jest cała masa stron i forum na których z przyjemnożcią odpowiedzą ci dominy na twoje pytanie szukaj prawdziwych władczych kobiet dla których nie ma seksu tylko poniewieranie niewolnikiem taka kobieta z przyjemnożcią skopie ci jajka bez problemu a jak będziesz chciał więcej to i zrobi wc z twoich ust też więc radzę ci zmień forum !!

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    O o mają ludzie upodobania. ja pierdziele !

    tyberiusz7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Poznam dziewczyne na stale, ktora
    mnie kopniew jaja udem, kolanem,
    stopa, pieta, bicie rekami, klepanie
    i zgniatanie.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Ta i jeszcze czymż ciężkim w głowę 🙄

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Nie kręcą mnie takie rzeczy, a gdyby mój facet chciał? Chyba nie.

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Chryste, co za stado z****w leżnych.

    Bardzo chciałbym się odnieżć do tematu jako do całożci, ale jak zwykle spóźniłem się na najgorętszy okres dyskusji, a teraz 5 stron tych bzdur czytać mi się najzwyczajnie w żwiecie nie chce, wolę iżć położyć się pod wanną i słuchać szumu wody w rurach, bardziej to sensowne.

    Więc może zacznę tak:

    jeden z wesołego stadka, o nicku powstałym z radosnego, acz chaotycznego stukania w klawiaturę (jak tu trafić w dany klawisz, gdy ktoż kopie Cię w jądra? – zagadka dla filozofa spod znaku oupchniętej torby) prosi o rzeczową dyskusję.
    Stary, piszesz na poziomie kwalifikującym Cię do górnych 5 % społeczeństwa, jeżli idzie o umiejętnożć wypowiadania się, więc tępy nie jesteż. Więc na Boga, wytłumacz mi, dlaczego prosisz o „rzeczową dyskusję” na temat tak drastycznego odstępstwa od normy na jak najbardziej „normalnym”, czytaj: nie-specjalistycznym, forum? Rzeczową dyskusję na ten temat możesz poprowadzić na femdom.one.pl, czy bdsm.pl, nie tutaj. Tu wszyscy będą zszokowani, i ja im się wcale nie dziwię.

    Porówanania kolegów do sportów walki mają tyle wartożci, co banknot zimbabwański. Widziałeż kiedyż jeden z drugim, żeby bokser z rozkoszą wystawiał twarz na sierpy? Nie, nie widziałeż. A wiesz czemu nie widziałeż? Bo cios boksera, nie przyjęty, nie osłabiony chociaż zeżliźnięciem się po gardzie, moze zabić. I jeżli interesujesz się tematyką ball busting, wiedz, że cios w jądra też moze zabić. Tak na żmierć, zupełnie, już z tego nie wyjdziesz. Jądra to tzw. punkt witalny, nie bez powodu na zajęciach Krav Magi czy combatu obowiązkowy jest ochraniacz.

    I na koniec: ja wszystko rozumiem, zahamowań mam mało, ale, ptysie o torbach skopanych: weźcie wy sie zastanówcie, bo ja was zamiaru „się leczyć” posyłać do psychiatry nie mam, ale gorzej będzie, jak będziecie zmuszeni wybrać się do androloga.

    footslave
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Bardzo mnie podnieca kopanie w jądra lub penisa przez ładną kobiete boso lub gdy ma szpileczki lubie też zgniatanie penisa obcasem lub podeszwą buta.Po prostu gdy robiaca to jest bardzo ładna to jeszcze mam erekcje.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    O w d*pe,co za zryci ludzie.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    😀 :D:D rozwalił mnie post fana kopania 😉 to chyba jakiż żart ma być, jeżli tak, to ja się żmieję 😀

    tyberiusz7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    To zalezy jak lekko sie kogos kopnie.
    Zapraszam ladne dziewczyny na randke.

    12qwertyas
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Chryste, co za stado z****w leżnych.

    Nie zgadzam sie z tym okresleniem forumowiczow, aczkolwiek jest na swoj sposob zabawne 🙂

    Bardzo chciałbym się odnieżć do tematu jako do całożci, ale jak zwykle spóźniłem się na najgorętszy okres dyskusji, a teraz 5 stron tych bzdur czytać mi się najzwyczajnie w żwiecie nie chce, wolę iżć położyć się pod wanną i słuchać szumu wody w rurach, bardziej to sensowne.

    Lenistwo to jeden z grzechow glownych, ale chcialem zauwazyc, ze jednak zadales sobie ta przyjemnosc 🙂

    Więc może zacznę tak:

    jeden z wesołego stadka, o nicku powstałym z radosnego, acz chaotycznego stukania w klawiaturę (jak tu trafić w dany klawisz, gdy ktoż kopie Cię w jądra? – zagadka dla filozofa spod znaku oupchniętej torby) prosi o rzeczową dyskusję.

    Nie jest to chaotyczne stukanie w klawiature – uzywam tego nicku od kilku lat.
    PS. myslalem kiedys o studiach filozoficznych, ale stwierdzilem ze sa to studia nieoplacalne z ekonomicznego punktu widzenia.

    Stary, piszesz na poziomie kwalifikującym Cię do górnych 5 % społeczeństwa, jeżli idzie o umiejętnożć wypowiadania się, więc tępy nie jesteż.

    Bez przesady. Uwazam ze tego typu umiejetnosc powinna posiadac kazda osoba, ktora zdala mature. A to ze jest inaczej to inna sprawa, niestety.

    Więc na Boga, wytłumacz mi, dlaczego prosisz o „rzeczową dyskusję” na temat tak drastycznego odstępstwa od normy na jak najbardziej „normalnym”, czytaj: nie-specjalistycznym, forum? Rzeczową dyskusję na ten temat możesz poprowadzić na femdom.one.pl, czy bdsm.pl, nie tutaj. Tu wszyscy będą zszokowani, i ja im się wcale nie dziwię.

    Czasem maly szok jest wskazany dla ukazania innym, ze istnieja takze inni ludzie, ktorzy nas mijaja na ulicy i wygladaja normalnie, prowadza normalne zycie, ale wewnatrz maja zupelnie inny sposob myslenia, rozumowania, logiki, systemow wartosci. Mlodym wydaje sie ze wszyscy jestesmy tacy sami. A to nieprawda i kiedy sie tego dowiaduja nagle zaczynaja wyzywac ta osobe od pedalow, gejow, ciot itp. Nie jest to wlasciwe postepowanie wobec osob o innym spojrzeniu na swiat. Tolerancja jest tym czego wspolczesnej mlodziezy brakuje, o zdrowym rozsadku nie wspominajac.

    Porówanania kolegów do sportów walki mają tyle wartożci, co banknot zimbabwański. Widziałeż kiedyż jeden z drugim, żeby bokser z rozkoszą wystawiał twarz na sierpy? Nie, nie widziałeż. A wiesz czemu nie widziałeż? Bo cios boksera, nie przyjęty, nie osłabiony chociaż zeżliźnięciem się po gardzie, moze zabić. I jeżli interesujesz się tematyką ball busting, wiedz, że cios w jądra też moze zabić. Tak na żmierć, zupełnie, już z tego nie wyjdziesz. Jądra to tzw. punkt witalny, nie bez powodu na zajęciach Krav Magi czy combatu obowiązkowy jest ochraniacz.

    Juz o tym pisalem – tematyka wolnosci – ja mam prawo decydowac o swoim zdrowiu i zyciu.

    I na koniec: ja wszystko rozumiem, zahamowań mam mało, ale, ptysie o torbach skopanych: weźcie wy sie zastanówcie, bo ja was zamiaru „się leczyć” posyłać do psychiatry nie mam, ale gorzej będzie, jak będziecie zmuszeni wybrać się do androloga.

    Jesli masz malo zahamowan to dobrze, jestes osoba otwarta na „ciekawostki”. Ale osoby zamkniete tez niezwykle cenie, chociazby za przywiazanie do tradycji, bardzo wazny aspekt spoleczny.

    Pozdrawiam i czekam na dalsze ozywienie dyskusji. I dziekuje uzytkownikowi fury za wskrzeszenie tematu na wyzszym poziomie niz kilka ostatnich postow.

    rotor
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link]

    PUCYBUT
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ballbusting to raczej dla hardcoreów, mógłbym się ewentualnie zgodzić na opcję soft w końcu wszystko jest dla ludzi… jednak zdecydowanie polecam foot job 😀

    ryszsch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Są różne oceny lubienia lub nie lubienia ballbusting. Ja należę do tych co lubi, podnieca mnie to. Jestem w tej formie uległy. Może być realizowane przez kobietę lub mężczyznę. Trzeba potrafić czerpać przyjemnożć z bólu. Wcale się tego nie wstydzę, bo są różne upodobania. Uważam, ze wszystko można zrealizować co sprawia wzajemną przyjemnożć. Ktoż się spyta „co to za przyjemnożć? ” Uważam, że to trzeba przeżyć. Jeżeli kogoż to nie interesuje lub odstrasza, to niech nie próbuje. Nic na siłę. Seks jest po to żeby czerpać z niego garżciami, relaksować się bez względu na formy. Pozdrawiam i zachęcam do wypowiedzi.

    Brutal BALLBASTING
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Chcesz zostać skopany najpierw z glana prosto w jajka z całej siły to się nazywa BALLBASTING a potem obcasem glana zrobię masakryczna jajecznica, masz ochotę pisz:

    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ballbusting (kopanie w genitalia)"

Przewiń na górę