• Autor
    Odp.
  • rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem najlepsze sa olejki, docieraja w glab skory lepiej niz balsam.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Używajcie po prostu balsamu z avocado od HB – będzie dużo lepiej. Sama się nieźle napracowałam nad takim efektem, ale w sumie dzięki temu doprowadziłam cerę do normalności. Uzyskanie czegoś takiego z cery suchej, zniszczonej, naprawdę do prostych zadań nie należy.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja teraz kupiłam z nivea , taki biały do bardzo suchej skóry, poki co bardzo mi odpowiada

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    U mnie tylko i wylacznie kremowe serum do ciala z bielendy! Rewelacyjnie nawilza, wygladza skore i przy tym pieknie pachnie, a kremowa konsystencja wygodnie rozmarowuje sie na ciele. Moj ulubiony jest zamkniety w zoltej tubie, w skladzie ma mleko kozie i miod. Teraz na promce w rossku mozna kupic za grosze.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja bardzo lubię balsamy nivea, i często po nie sięgam.
    W sumie to chyba tylko po ich balsamy sięgam…

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Używam różnych, często zmieniam. Chyba jeszcze nie znalazlam idealnego dla mojej skóry.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    U nas fajnie działa balsam z avocado od HB – używamy go od dłuższego czasu, nic złego się nie dzieje, cera wygląda zdrowo, normalnie, pozytywnie. Udaje się ją utrzymać odpowiednio gładką i elastyczną, a wszystko podstawowymi metodami. Zatem – kwestia odpowiedniego działania, systematyczności i będzie w porządku.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    A co myslicie o kremach uniwersalnych? uzywacie? Ja ostatnio kupialam na probe uniwersalny z bielendy, jest swietny do ciala, ale do twarzy jeszcze nie probowalam 😛 Super nawilza skore, zmiekcza ja pieknie pachnie, a przy tym nie jest kleisty i szybko sie wchlania.

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja uwielbiam kremy Nivea do suchej skóry albo Neutrogene. Świetnie nawilżają i skóra jest miękka i wygładzona

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Już pisałam o balsamie z avocado HB – to naprawdę genialny kosmetyk.

    Udało mi się uzyskać fajną zmianę, ale to widzę na co dzień. Czasami jestem w szoku widząc, jak ogromne są różnice we wpływie poszczególnych kosmetyków. One są wręcz kolosalne. A tutaj ten wpływ na cerę – coś pięknego.

    listeczkowa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    pierwsze słyszę o tym kosmetyku. yyyyyyy, no okej zobaczę co tam jest w środku.

    Radka123
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja używam balsamów marki Mixa, sa bardzo dobre do suchej skóry (też niestety taką mam…) ewentualnie też masło shea, tak jak wspomniałaś. Ja mam od Dr. Feelgood.

    benabozena
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Dla mnie też Bielenda jest hitem. Sporo ostatnio wprowadzili nowości.

    paulkowaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Też bardzo lubię markę Bielenda szczególnie ich wegańską linię Beauty Milky z mleczkami roślinnymi, sama używam z mleczkiem kokosowym

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " balsam do ciała tylko jaki?"

Przewiń na górę