• Autor
    Odp.
  • wiktoriazak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Również polecam masła do ciała – zazwyczaj super nawilżają 🙂 Ostatnio przypadkiem wypróbowałam masła firmy Anida( z masłem Shea), cena jest bardzo przystępna a nawilża na prawdę żwietnie ! Ponadto oczywiżcie olejek arganowy, stosuje od dawna i póki co nie mam zamiaru rezygnować:)

    parycjam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja używam różnych balsamów, różnych firm – na zmianę. Najczężciej są to kosmetyki marki avon i nivea. Jeżli chodzi o masło shea, to faktycznie dobrze nawilża i jest naturalne – jeżli mówimy o samym mażle, pozyskanym naturalnie. Masło Shea ostatnio jest popularnym dodatkiem do różnego rodzaju kosmetyków nawilżających.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    przetestowałam wiele ale do tej pory nie mogę znaleźć ulubionego, ostatnio mam vaseline, ale zapach mnie drażni

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona balsamem lipikar AP+. Aktualnie go używam. Moja skóra jest bardzo sucha, niestety zapominam o uzupełnianiu płynów. Balsam ten od zewnątrz ziała genialnie.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    A co to takiego ten lipikar? Szczerze mówiąc nie bardzo kojarzę z drogerii…

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Zapytaj w aptece, na pewno będą mieli. To seria do bardzo suchej i atopowej skóry z La Roche- Posay.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Nie znam tego balsamu ale na pewno nie omieszkam zapytać w aptece:) Poza tym na moją skórę bardzo pozytywnie działają także masła do ciała,skutecznie nawilżają i nie są drogie.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Balsamy Nivea też są bardzo dobre,czasem używam Dove z dodatkiem mleka i olejku kokosowego,zapewniają mi intensywne nawilżenie skóry.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ostatnio przerzuciłam się na olejki do ciała, wg mnie genialne rowiązanie 😉
    tylko jedynie do stosowania na noc

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Olejki to również bardzo dobre rozwiązanie,ładnie pachną,ale tylko stosowane podczas kąpieli. Z balsamów do ciała Nivea ma bardzo dobrą serię i nie jest droga,warto spróbować.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    oprócz balsamu warto zwrócić uwagę na to, czym myjemy nasze ciałka

    żele pod prysznic wypłukują lipidy ze skóry i jest ona bardziej sucha, podatna na podrażnienie- później obojętnie co na tę skórę nałożymy- i tak nie pomoże

    więc zacznijmy od zmiany żeli pod prysznic na dobre mydła w kostce- spróbujcie, na pewno zauważycie różnicę
    mała rada- nie schodźcie poniżej 5zł za kostkę mydła, jeżli możecie wybierajcie te z mydlarni, ale nawet w Rossmannie jest wybór wżród tych lepszych

    lisabe92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja polecam tradycyjny balsam do ciała Nivea 🙂 Najlepszy 🙂

    Pati341
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja sobie testuję przeróżne balsamy. Na e-ziko mają bardzo duzo przecen własnie na balsamy, więc można poszukać i trochę zaoszczędzić 😛

    welonka7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ja polecam tradycyjny balsam do ciała Nivea 🙂 Najlepszy 🙂

    niestety ma mnóstwo chemii.. gdzież czytałam, że najwięcej spożród kosmetyków :/

    ja ostatnio skusiłam się na balsam od bielendy- z ciekawożci wzięłam odżywczy z serii skin clinic professional i jestem pod wrażeniem. zawiera masło shea, i bardzo ładnie nawilża.

    blackfairy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Tak, tez mam balsam z Bielendy- odzywczy z serii Skin Clinic Professional SOS. Wspaniale nawilza i odzywia skórę- jest mega miekka i gladka 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " balsam do ciała tylko jaki?"

Przewiń na górę