• Autor
    Odp.
  • Gosiuuunia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja jak mam przesuszoną skóre używam Nivea, ten granatowy… trzeba troche poczekać jak się wchłonie, ale dobrze nawilża 🙂

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Jeżli chodzi o oliwke to polecam RAJSKA OLIWKA -KOLASTYNA Delikatna oliwka do ciała idealnie wygładza i odżywia skórę. Dzięki zawartożci oliwy z oliwek oraz witaminy E preparat intensywnie nawilża skórę i zapobiega nadmiernemu jej wysuszeniu. Super pachnie.Skóra jest gładziutka , nawilżona i miękka.Nie zostawia tłustych smug.

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Gosiunia poleca Nivea granatowe mleczko.
    Dla mnie to mleczko jest za gęste i słabo sie wchłania i zostawia tłuste smugi ale to moje zdanie…
    Uważam również ze zapach tego mleczka jest za intensywny.

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    O i jeszcze z balsamów moim zdaniem super sie sprawdza
    NEUTROGENA – BALSAM DO CIAŁA FORMUŁA NORWESKA Szybko się wchłania, pozostawiając skórę miękką i gładką. Daję uczucie delikatnie jedwabistej skóry ja go używam zazwyczaj zimą lub po wizycie na pływalni.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Onione licze na twoj komentarz 😉

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    chyba zmnusze sie do kupienia masło shea ma własciwosci nawilazajace ujedrniajace tylko ze w zadnym sklepie drogerii nie mogłam zanlesc widocznie bede musiała prze neta a moze mielsicie stycznosc z takim masłem?

    Titana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    No ja używam balsamu witaminowego z Ziaji…bardzo ładnie pachnie i nawilża skóre 😉

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    hmm, ja uzywam tylko dove, zmieniam tylko z pora roku. teraz mam summer glow zeby sie troche podbrazowic, i okazjonalnie, jak trzeba sie troszeczke „opalic”. a tak to ich zwykle balsamy, nawilzaja naprawde super i nie mam po nich alergii:)

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Wlansie mam problem z kremami samoopalajacymi. Jestem blada i podoba mi sie to jak dziewczyny sa ladnie delikatnie opalone. W solarium nie moge wylezec! Nie wiem klaustofobia czy co? Pomozcie mi dziewczyny jak zrobic aby cera byla opalona a nie sucha i plamiasta. Moze macie jakies metody. Bylabym wdzieczna. 🙂

    rusek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    o balsamach nawilżających mogę powiedzieć chyba wszystko, gdyż od niepamiętnych czasów (razem z ojcem zresztą), muszę używać go przed snem po kąpieli (strasznie wysycha mi skóra i nie jest to jakież moje widzi misie 😛 ). a więc wg mnie najlepszy jest balsam nivea w białym pojemniku. wchłania się błyskawicznie, fajnie nawilża i nie mam wrażenia, że całe ciało jest tłuste przez następną godzinę 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja własnie bym wolała aby moje skóra była troszke tłusta mam wtedy wrazenie ze jest nawilzona :PP

    Miss_Cathy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja uwielbiam Balsam NIVEA ujędrniająco-brązujący. delikatnie opala, ładnie pachnie i ciało po nim jest niesamowicie nawilżony. stosowałam wiele balsamów brązujących i NIVEA jest według mnie najlepszy.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    nareszcie zdecydowalam sie. szukalam bardzo dlugo. trafilam na takie maslo do ciala. ale w moim rozumieniu to maslo to to samo co balsam 🙂

    dobrze nawilza, wchlania sie rewelacyjnie, pachnie delikatnie

    [usunięto_link]

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Ja mam swoje 2 ulubione balsamy: Yves Rocher waniliowy z serii Les Plaisirs Nature oraz Johnson Baby Soft Lotion, takie duże opakowanie. Ten pierwszy poza super zapachem długo sie utrzymuje na skórze i żwietnie nawilża, jest baaaardzo wydajny (kosztuje ok. 17zł). Drugi też żlicznie pachnie i wspaniale nawilża (koszt 15-18zł). Polecam!

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja mam teraz masło shea powiem tak jest to ciało stałe ktore pod wpływem temperatury sie rozpuszcza i da się wtedy rozmsarować natłuszczaskore i jest ona jedrniejsza, bardzo dobrze nawilza skora jest taka nowa 🙂 mysle ze narazie bede to kupowac

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " balsam do ciała tylko jaki?"

Przewiń na górę