• Autor
    Odp.
  • GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja akurat nie przepadam za musem do ciała,jeżeli już miałabym coż polecać to albo olejki nawilżające albo masło kokosowe- żwietnie nawilża i pięknie pachnie. Ziaja też ma całkiem ciekawą serię.

    pinki47
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Garnier lub nivea

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Jeżeli Nivea to bardzo fajny jak dla mnie jest ostatnio ten z dodatkiem miodu,może któraż z Was także miała już okazję go stosować i napisze swoją opinię? 🙂

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    A wolicie balsamy czy masła ? W zasadzie nie wiem czy to kwestia preferencji jeżli chodzi o konsystencję czy do konkretnego rodzaju skóry powinno się co innego stosować ? Nie wiecie ? Póki co kupiłam nowożć z perfecty masło czekoladowe trufle, genialnie pachnie no i po przebudzeniu rano nie mam suchej skóry. Sprawdził się.

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Masło ma gęstszą konsystencję niż balsam i jak dla mnie to znakomita opcja,można wybierać różne zapachy jak np: czekolada czy kokos i skutecznie nawilżają naszą skórę.

    lubieherbate
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    ja bardzo lubię balsam pożegnanie z afryka bielendy. Bardzo dobrze mi się kojarzy jego zapach. Od czasu do czasu by nawilżyć skórę używam zwykłej oliwki dla dzieci.

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Producenci kosmetyków, w tym też balsamów używają różnych sztuczek marketingowych, byle tylko nam sprzedać ich produkt. A to piękny zapach balsamu, jakież cudowne innowacyjne składniki itd. Nie dajcie się na nie nabrać. W tym tekżcie na Hellozdrowie hellozdrowie.pl/lifestyle/balsam-ktory-dziala macie konkretnie przedstawione, co powinien zawierać dobry balsam do ciała, a czego nie.

    jolantamerger
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    JA bardzo sobie cenie Lirene Dermoprogram. Ma bardzo ładny zapach a przy czym ma w sobie karoten i pozwala utrzymać się dłużej opaleniźnie

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    z bielendy uzywam olejku arganowego- taki 3 w 1, do ciala, twarzy i wlosow 🙂 fajnie natluszcza i zmiekcza naskorek

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Niektóre z nich są przereklamowane i płacimy tylko za firmę. Moim zdaniem oprócz masła warto szukać także balsamów nawilżających,nawet tych pod prysznic,które także znakomicie się sprawdzają

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Ja polecam balsam do ciała Nivea,może być z nowej serii balsamów pod prysznic z dodatkiem miodu,ma naprawdę kapitalne działanie.

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    ja uzywam zwyklej oliwki dla dzieci

    Pamaluk.Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    A ja polecam masło do ciała,niemal każda firma ma swoje i większożć z nich jest skuteczna,dobrze nawilża i ładnie pachnie. Np ostatnio też Nivea ma ciekawą serię balsamu z dodatkiem miodu pod prysznic.

    luna23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja uwielbiam Garnier i Nivea

    Marjadin_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja podobnie,jeżeli chodzi o balsam to Nivea i Dove mają bardzo dobrą serię pod prysznic z dodatkiem wspomnianego miodu czy olejku arganowego,Skutecznie nawilżają naszą skórę i pięknie pachną.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " balsam do ciała tylko jaki?"

Przewiń na górę