• Autor
    Odp.
  • brunetko_oka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    ja osobiżcie lubię używać balsamów z serii beauty milky (nie pamietam jaka firma ale chyba bielenda) jest ekstra super nawilża, a pachnie… mm poezja 😉

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    ja stosuje dove summer glow, bo jednoczesnie jest opalajacy i nawilzajacy. wiec praktycznie na cale cialo. jak na razie to jestem zadowolona 😀 😀

    cynamonowa-herbata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    ja używam balsamów dove zarówno brązujących jak i zwykłych nawilżających i jestem z nich zadowolona, w ogóle mam słabożć do tej firmy…bo żel pod prysznic zielony tez mam dove :))))

    estranea
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    no ja wlasnie wyrownuje dovem moja plazowa opalenizne. tak to jest jak czlowiek sobie czasem przysnie lezac, albo sie zaczyta w dobrej ksiazce. potem trzeba nad soba intensywnie pracowac;)

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Do ciala sa rewelacyjne wg mnie te balsamy AA

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    ja niestety nie mam czego wyrownywac, ale za pomoca dove tworze cudna opalenizne zupelnie od nowa 😀 😀 jestem zadowolona, bo przynajmniej nie chodze biala, a na inne opalanie to na razie nie ma szans

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    a ja od keidy pamietam uzywam balsamy czeresnia i galka muszkatalowa z Avonu 😉

    srubokret
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    polecam balsamy johannson& johannson

    madzialenka0208
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    witam wszystkich :* ja uzywam nivea 😀

    Kajzerka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Nivea …:) Ta marka jest dla mnie genialna 🙂 No i czasami AA.

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    zdecydowanie Nivea 🙂

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    ja polecam GARNIERA , jak dla mnie nivea sie dlugo wchlania i pozostawia lepka skore !!

    Sonata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Ja jestem uzalezniona od balsamu Garniera do bardzo suchej skóry ( w czerwonej butelce). Jest stosunkowo niedrogi (ok 20 zł) i rewelacyjnie nawilża. Zima moja skóra była tak sucha ze mogłam po niej pisac paznokciem (szczególnie na łydkach), kilka dni uzywania tego balsamu i stała sie gładka i nawilżona. Polecam! 😀

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Nivea (granatowa) 🙂 czasem z garniera ten różowy 🙂

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja dzisiaj kupiłam mleczko do ciała z firmy rossmanowskiej. Ładnie pachnie, ale paskudnie się rozprowadza…. 😕

    Wczeżniej używałam głównie balsamów z Avonu z serii Naturals. Uwielbiałam ich zapachy.. Mmm 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " balsam do ciała tylko jaki?"

Przewiń na górę