• Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Jakie preparaty stosujecie aby mieć białe zęby?Ja niestety mam „żółte” 😥 i chciałabym je wybielić.

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    zaczęłam używac pasty blend A med 3D White ( wie wiem pewnie myżlicie jaka głupia dała się nabrać na te reklamy ), ale ja pomiesiącu używania zauważyłam różnice i dalej jej używami nie mam zamiaru przestawać :p

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ostatnio kupiłam sobie PEARL DROPS SHINE stosuje ją ze 3 dni ale to za mało żeby coż powiedzieć o niej może da jaki efekt. Moja następna pastą będzie DENIVIT, a potem wypróbuję tej BLEND A MED 3D WHITE skoro ma taką dobrą opinie i jest sprawdzona 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    hmm no to was zaskocze. ja mam nawet w miare jasne zeby i rowne i wogole jakos takie ladne .
    ale moje gorne trojki widac na kilometr. sa zdrowe ale okropnie zolte. nie da sie z tym nic zrobic. poprostu tak mam.
    dla mnie to najwazniejsze zeby miec swiezy oddech i zdrowe zeby 🙂
    to tyle 😆

    modelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    KOBITKI 😆 a ja na moje ząbki stosuje pastę VADEMECUM EXPRES WHITE 10 kosztuje oki 5 zł i jest swietna jestem zaskoczona rezultatem i cena;) 😆 teraz szeroko sie usmiecham 😀 POLECAM

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    vademecum… już miałam na mnie zbyt nie działa teraz mam denivit i widzę roszkę ze moje zęby są bielsze ale tylko odrobinkę 🙁

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    o mia ciesz się, ze trafilas na mnie!:D
    nie chce misie czytac calosci,nie iwem o czym tu dokaldnie pisalyscie, ale ja CI moge polecic super sprawdzony srodek. Zawsze mialam zolte zeby, choc mylam je dobrze. Jakis czas temu kupilam colgate simply white na allego i po 2 tygodniach mialam na prawdę biale, dosc wyrozniające sie zeby. Niejestem jakas konsultanką tego produktu więc raczej mozesz wierzyc mi na slowo;) Na prwade warto. smarujesz 2 razy dziennie i po 2 tyg juz jest ładny efekt. ta kuracja wlasnie tyle trwa. po pol roku zabki niesa juz az tak biale ale zólte tez nie sa. ostatino zrobilam kolejna taka kuracje i znow mam bielutkie. z reszta nie musze ci tlumaczyc, bo tam na allegro jest wszystko napisane. Pozdrawiam

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    sprawdzę tylko oby to fortune nie kosztowało 🙁

    rapture
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Helou 🙂 Ja mogę się podzielić obserwacją mojej koleżanki – jakiż rok temu miała naprawdę bardzo żółte zęby. Udała się do dentysty. I efekt rzeczywiżcie był dla wszystkich wielkim szokiem 😯 ALe po jakichż 7 miesiącach wszystko zaczęło powracać do stanu poprzedniego. Stan jej zębów na dzień dzisiejszy to: bardzo żółte, z osadem, osłabione i kruche.
    :wrrr:
    więc polecam stosowanie jakichż łagodniejszych żrodków – oszczędnożć pieniędzy (bo taki zabieg u dentysty można powtarzać) i efekty też zadowalające (np. Blend a Med 3D White).
    :ok:

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Niestety mam ten sam problem 🙁 chociaz myje zeby przynajmniej 3 razy dziennie, to i tak mam zolte :/

    colgate simply white? chyba wyproboje 😀

    martitazwwa87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    no to poszukaj sobie na allegro włażnie czarnej pasty do zębów!!..
    Ona na serio wybiela ząbki już po pierwszym myciu widać!!

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hmm ja tylko czesto myje zeby blend-a-med 7 i dziala az samej nie chcialo mi ise wierzyc

    Kati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    no to poszukaj sobie na allegro włażnie czarnej pasty do zębów!!..
    Ona na serio wybiela ząbki już po pierwszym myciu widać!!

    Uzywalas moze tej pasty? bo ja sie boje,ze to jakis bubel i tylko zepsuje sobie od tego zeby…. 😛

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ja słyszałam, że kolor zębów jest zalezny od koloru kożci. Ale fajnie że tu trafiłam przynajmniej wiem, że nie jestem sama z tym problemem 🙂

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Jeżli nie macie większych problemów z zębami i nie boicie się polecam sposoby dziadków.
    1. Łagodniejszy. Nakładamy na zęby sodę(dożć grubo), z wyszczerzoną japą :wrrr: czekamy około pięciu minut, płuczemy, pastujemy i płyn do higieny jamy ustnej.
    2. Mniej łagodny…ale szybko działa. Wyszczerzamy ząbki :wrrr: bierzemy zapałki i nakładamy siarkę bezpożrednio na zęby, czekamy chwilę w tym szczerym użmiechu i dokładnie myjemy.

    Użmiech wraca do normy. :jupi:

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " BIAŁE ZĘBY"

Przewiń na górę