• Autor
    Odp.
  • patris
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    a ja zęby mam bielutkie.. 😛
    nie pytajcie jak to zrobiłam..bo sama nie wiem, poprostu dobra pasta wybielacąca..i szorowanie np.3-4 razy dziennie 😆

    zlazdzisia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec
    patris wrote:
    a ja zęby mam bielutkie.. 😛
    nie pytajcie jak to zrobiłam..bo sama nie wiem, poprostu dobra pasta wybielacąca..i szorowanie np.3-4 razy dziennie 😆

    Nie wszyscy mają białe zęby, które nadają się do reklamy pasty do zębów 😉
    Ale podobno trochę bardziej kremowe zęby są mocniejsze. Ale regularne dbanie o czystożć zębów, regularne mycie i szczotkowanie, jest chyba najbardziej skuteczne.
    podobno duzo tez zależy od szczoteczki do zębów. I słyszałam, że szczoteczki elektryuczne są znacznie bardziej skuteczne od tradycyjnych.

    buffy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Dziewczyny nie zmienicie koloru na siłę, genetycznie kolor zębów macie taki jak rodzice. Ponadto nie da się zmienić żółtej kożći zęba w całkiem białą można jednynie ją rozjażnić używając takich produktów o których mówicie.

    święte słowa.. 🙂 Niektórzy nigdy naturalnie białych zębów nie będą mieć.. 😉 Ale jeżli już mówimy o białych zębach.. To radzę zainwestować w dobrą szczoteczkę (najlepiej elektroniczna ;D) i po prostu myć zęby po każdym posiłku.., lepszego efektu nic nie da 🙂 Poza tym unikanie słodyczy itp ;D

    zlazdzisia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    a słyszał ktoż może o metodzie oczyszczającej zęby z osadu- o piaskowaniu?
    nie wybiela, ale oczyszcza zęby. i może wtedy pasty wybielające typu 3dwhite będą efektywne.
    No i raz jeszcze- zacznę promować ekeltryczne szczoteczki do zębów. cudo 😀

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    A czy te szczoteczki na baterie które można dostać w drogeriach są tak samo skuteczne jak te droższe- elektryczne ze sklepu AGD?

    zlazdzisia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Mi się wydaje, że to nie ma znaczenia gdzie kupuje się szczoteczkę, czy w sklepie AGD czy gdzie indziej, np. w rossmanie. Na moje oko ważna jest przede wszystkim firma: trzeba kupić produkt sprawdzonego producenta, takiego, który się specjalizuje w tego typu produktach, np. oralB.
    Jesli chodzi o zasilanie, to wydaje mi się, że nie ma to tak wielkiego znaczenia. Są plusy i minusy.
    Wydaje mi się, że takie szczoteczki na baterie są droższe w użytkowaniu, bo trzeba dokupować baterie. No i jak bateria jest na wykończeniu, to szczoteczka może nie działać tak, jak powinna. Ale za to można jej używać wszędzie, np. na kempingu. A taka elektryczna zawsze potrzebuje stałego dojżcia do prądu. Ale wydaje mi się, ze jest bardziej ekonomiczna i zawsze będzie działać tak, jak powinna.
    Może istnieją takie szczoteczki z dwoma opcjami? Ze są i na baterie i na prąd. Albo mają jakąż ładowarkę i mogą być używane i tak i owak, bez koniecznożci dokupowania baterii.

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    E, ja tam mam ładowarke do baterii wiec no problem 😀 W rosmanie szczoteczka oral b na baterie kosztuje około 25 zł, a w AGD na zasilanie akumulatorowe 99.Po co przedpłacać? ;)Zresztą wczoraj kupiłam tą pierwszą, czyżci chyba nieźle, bo aż mnie szczena bolała od tych wibracji ;D

    turek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    zaczęłam używac pasty blend A med 3D White ( wie wiem pewnie myżlicie jaka głupia dała się nabrać na te reklamy ), ale ja pomiesiącu używania zauważyłam różnice i dalej jej używami nie mam zamiaru przestawać :p

    dzięki za informację 🙂 też zakupie i zobaczymy efekt jaki bedzie … co prawda moje zęby nie są żółte ale chce aby nabrały blasku 😀 brzmi troche metroseksualnie – ale spokojnie nie jestem taki 🙂 heh 🙂 pozdrawiam

    Dobrusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    wizyta u stomatologa to najlepsze rozwiązanie.
    Ja zapłaciłam 750zł i efekt jest. Teraz patrzę na nie i są bialutkie 😀
    Dziewczyny nie ma co oszczędzać na urodzie. 😉

    krolewna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Pasty wybielające i polecam wizytę u dentysty – z pewnożcią znajdzie żrodek odpowiedni dla Twoich zębów 🙂

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Ja mam swoje biale zeby-takze mam to szczescie 😉

    turek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    [usunięto_link]:) wrote:

    Ja mam swoje biale zeby-takze mam to szczescie 😉

    no to dokładnie tak jak ja 🙂 nie narzekam 🙂 ale dbać trzeba tzn profilaktyka wskazana:)

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    a tak,tak wlasnie pasowalo by mi isc na lekkie oczyszczanie z kamienia 🙄

    xkalinka3000x
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    mam sprawdzony sposób na białe ząbki 😀 ..olej słonecznikowy..wystarczy raz dziennie płukać około minuty..rezultaty naprawdę widoczne po kilku razach..polecam..a raz w miesiącu można wybielić również metodą domową-wodą utlenioną 3% na wacik kosmetyczny nalać i przyłożyć do zębów..nie wcierać!!!!!!!!!bo szkliwo popeka..
    pozdrawiam.. 🙂

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    nie wycierac bo szkliwo popeka?? 😯 w zyciu bym czegos takiego nie zrobila

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " BIAŁE ZĘBY"

Przewiń na górę