• Autor
    Odp.
  • kinia25
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Każda z Nas marzy o białych i lżniących zdjęciach, kiedyż używałam Colgate white, były efekty po 14 dniach, ząbki rzeczywiżcie wybieliły się trochę ale za to stały się wrażliwsze na ciepło, zimno słodkie, kważne.
    Doszłam do wniosku, że lepiej mieć zdrowe zęby i troche ciemniejsze.
    A i tak [usunięto_link] 🙂

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    kinia25, ja teraz już 3 tygodnie stosuje tą wybielającą colgate advanced i jestem bardzo zadowolona! o to chodzi, że w porównaniu do innych, które próbowałam (takich mocno wybielających po których miałam uszkodzenia wręcz) nie żciera tak szkliwa, kamień mi się tez tak nie zbiera, wiec u mnie akurat się sprawdziła.

    Serrafina, siarkę bezpożrednio na zęby?! auuaa.. 😕 [/b]

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    ja mam jednego zęba martwego i mam na nim warstwę praeparatu nadającego kolor, ale aby go utrzymać w odpowiednim kolorze stosuję płyn do płukania ust i pastę do zębów Denivit. moze byc jeszcze blend a med 7 😀

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    a co do sody [podobnie jak sól] żwietnie się nadaje jeżli chce się pozbyć szkliwa ….

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    kredeczko, co do sody to już wiem. zresztą nie lubie past z sodą, bo nie mają żwieżego zapachu i czuję się po umyciu zębów jakbym miała kapcia w buzi :/ mi akurat przypasowała ta colgate wybielająca, więc jej na pewni nie zmienię ale chciałam się zapytać odnożnie płynu. jakiego używasz? możesz mi jakiż polecić?

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    zainwestowalismy w szczoteczke elektyczna i do tego uzywam pasty blen damed 3d white sprawdza sie rewelacyjnie

    legola
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    wybielalam zeby tanszymi pastami, ale efekt byl raczej cienki. Zainwestowalam z drozsza paste Supersmile – można ją kupić m.in w sklepie Sanusmarket.pl ([usunięto_link])
    Nie zaluje zakupu. Bardzo ladnie zeby zjasnialy. Oczywiscie nigdy to nie bedzie efekt wybielania u [usunięto_link], ale jak na paste, to ta przebije wszystkie dotychczasowe, jakie stosowalam.

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    wlasnie co do sody to raczej szkliwo sciera ja ostatnio uzywalam pearl drops hoolywood smile i tez widac roznice 🙂

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Przeciez to jakie mamy zeby zalezy od tego jakie mamy kosci i jesli ktos ma ciemne to zadna soda moim zdaniem nie pomoze. Oczywiscie sa jeszcze osady nazebne,ktore powoduja,ze zeby sa zolte przy dziasle ale wg mnie wystarczy systematycznie szczotkowac i bedzie ok. Najlepiej by bylo ograniczyc picie kawy i w przypadku palaczy przestac palic(wiem,wiem to nie jest latwe 🙄 )
    Ja myje zeby 2-3 razy dziennie i mam w mam w miare bialy usmiech,chyba,ze pofolguje z kawcia i fajkami 😕

    zlazdzisia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ostatnio kupiłam sobie PEARL DROPS SHINE stosuje ją ze 3 dni ale to za mało żeby coż powiedzieć o niej może da jaki efekt. Moja następna pastą będzie DENIVIT, a potem wypróbuję tej BLEND A MED 3D WHITE skoro ma taką dobrą opinie i jest sprawdzona 😉

    Chyba warto wypróbować różnych past. tu można sie zarejestrować i zamówić darmowe pasty blend a med
    [usunięto_link]

    może ktoż zna inne linki?

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    też miałam problem, i zaczęłam używać blenda med 3D white 🙂 dla mnie bomba. działa nawet na przebarwienia po herbacie której dużo pije i po papierosach. dla mnie rewelka 🙂

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    [usunięto_link] 🙂:roll: )
    Ja myje zeby 2-3 razy dziennie i mam w mam w miare bialy usmiech,chyba,ze pofolguje z kawcia i fajkami 😕

    no to tak jak ja… od fajek i kawy troche trace naturalny kolorek. a z natury zawsze mialam ladne biale i w miare proste zeby. ale trza by rzucic to cholerstwo, jak sie jeszcze pare lat chce miec ladny usmiech;)

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Dziewczyny nie zmienicie koloru na siłę, genetycznie kolor zębów macie taki jak rodzice. Ponadto nie da się zmienić żółtej kożći zęba w całkiem białą można jednynie ją rozjażnić używając takich produktów o których mówicie. Najwięcej trudnożci sprawia osad, najlepiej jest go usuwać szczoteczką z gumką, (są takie wystarczy poszukać). Gumka lepiej żciera osad niż zwykła szczoteczka.
    Oczywiżcie tak jak Monika napisała ograniczyć kawę i papierosy, albo zaraz po ich spożytkowaniu myć ząbki.

    A jak ktoż chce mieć na dłużej białe zęby to najlepiej iżć do stomatologa na zabieg wybielający, koszt 600zł ale warto 🙂

    Pozdrawiam i życzę powodzenia 🙂

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    No wlasnie, warto. Ja juz sie wybieram i wybieram.. Ale jeszcze nie dotarłam. Mi sie moj kolor zebow podoba, ale jednak czysta biel robi wrażenie.
    Moj brat ma genetycznie zlote zeby (choc ja nie, a w koncu z tych samych rodzicow jestesmy) i jemu to na prawde przeszkadza, wiem, ze on sie wybiera na taki zabieg.

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Witam,

    Bardziej lub mniej zółty kolor zębów nie jest jeszcze taki straszny. Ja na przykład miałam leczoną kanałowo jedną z jedynek i teraz tylko modlę sie o to, by nie zaczęła sinieć, jak to mają w zwyczaju zęby po leczeniu kanałowym… nie wiem co wtedy zrobię, bo na to chyba żadne pasty wybielające nie pomogą 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " BIAŁE ZĘBY"

Przewiń na górę