• Autor
    Odp.
  • PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Że niby pasty wybielające nie są dla zębów dobre? A to nowożć, byłam przekonana, że są zdrowe i mają same pozytywne efekty, ja używam jakiejżtam whitening i nie zauważyłam, żeby coż się z moimi zębami działo, mam zdrowe i mocne, a jeszcze niedawno wybielałam nakładkami iBright, kuracja tygodniowa, a też nie odczułam, żeby były słabsze czy coż…

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    @PachnącaAzalia wrote:

    Że niby pasty wybielające nie są dla zębów dobre? A to nowożć, byłam przekonana, że są zdrowe i mają same pozytywne efekty, ja używam jakiejżtam whitening i nie zauważyłam, żeby coż się z moimi zębami działo, mam zdrowe i mocne, a jeszcze niedawno wybielałam nakładkami iBright, kuracja tygodniowa, a też nie odczułam, żeby były słabsze czy coż…

    Ja też je stosuję i mam tak samo jak Ty – zero niepokojących objawów. O wybielaniu też myżlę od dłuższego czasu, w sumie można by na wiosnę nad czymż konkretnym się zastanowić…

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    @PachnącaAzalia wrote:

    Że niby pasty wybielające nie są dla zębów dobre? A to nowożć, byłam przekonana, że są zdrowe i mają same pozytywne efekty, ja używam jakiejżtam whitening i nie zauważyłam, żeby coż się z moimi zębami działo, mam zdrowe i mocne, a jeszcze niedawno wybielałam nakładkami iBright, kuracja tygodniowa, a też nie odczułam, żeby były słabsze czy coż…

    A nadwrażliwożć? Bo czytałam, że się czasem pojawia, jak się wybiela zęby i tak się zastanawiam, czy to jest duży ból, czy tylko jakiż dyskomfort, czy jak to wygląda?

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Poprzeglądałam sobie te szczoteczki soniczne, o których justy pisałaż, i one mają ogromną rozpiętożć cenową – chyba od 25 do 800 zł. Z jednej strony strasznie mnie to zdziwiło, ale później sobie pomyżlałam, że każdy może coż dobrać w zależnożci od pojemnożci portfela ;). Ale ja i tak nie do końca czaję na czym to polega – czyszczenie ultradźwiękami? Ja póki co mam zwykłą szczoteczkę, ale myżlę nad jakąż pastą wybielającą albo jakimż innym sposobem na wybielanie zębów, bo nie za ciekawie wyglądam. O nadwrażliwożci wiem tyle, że często się pojawia, ale są też specjalne pasty przeciwko nadwrażliwożci zębów, więc łatwo tę sprawę załatwić, włażnie moja koleżanka sobie wybielała zęby żelem, który rozprowadzała na nakładkach, ale nie wiem, jaki to był żel, czy ten iBright, czy Biała Perła, bo ona się zastanawiała długo,a innych żeli nie ma, nie? W każdym razie ona włażnie stosowała pastę przeciw nadwrażliwożci podczas wybielania i nic ją nie bolało, więc łatwo temu zaradzić.

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    bellana – ja nie skarżyłam się na nadwrażliwożć, ten żrodek, którym ja wybielałam, iBright, już sam w sobie zawiera substancję przeciw nadwrażliwożci, więc zęby nie bolą i nie czuje się żadnego dyskomfortu. No chyba że ja mam tak twarde zęby, że nic im nie straszne ;).

    maja13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    witam , ja próbowałam past wybielających , ale bez efektu. .. No i dowiedziałam się , że mają bardziej działanie żcierające. Co nie znaczy , że wybielać nie można , ale ja to robiłam u dentysty. Polecam klinike RS Dental . Mówiąc jak w reklamie …” satysfakcja gwarantowana ” :mrgreen:

    girminna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Hm, włażnie nie do końca rozumiem, jak to z tymi przeróżnymi metodami wybielania zębów jest, bo z jednej strony niby u dentysty najbezpieczniej, ale z drugiej na stronie iBrighta chociażby jest napisane, że on też może być stosowany w gabinetach dentystycznych, więc w sumie jak jest ten sam żrodek, i mogę go sama nałożyć, albo pójżć do dentysty, żeby go nałożył, to chyba lepiej (bo taniej) samemu sobie to zapodać?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Polecam klinike RS Dental . Mówiąc jak w reklamie …” satysfakcja gwarantowana ” :mrgreen:

    maja, chyba Cie poprę 😉
    dżesis Krajz, z Twoimi nieskazitelnymi ząbkami 😉 Maleńka 😀

    a dlaczego trzynażcie 🙄 ?: Majka?

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Po wybieleniu nie zauważyłyżcie jakiż zmian?

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Hm, włażnie nie do końca rozumiem, jak to z tymi przeróżnymi metodami wybielania zębów jest, bo z jednej strony niby u dentysty najbezpieczniej, ale z drugiej na stronie iBrighta chociażby jest napisane, że on też może być stosowany w gabinetach dentystycznych, więc w sumie jak jest ten sam żrodek, i mogę go sama nałożyć, albo pójżć do dentysty, żeby go nałożył, to chyba lepiej (bo taniej) samemu sobie to zapodać?

    Brwi też możesz sobie wyregulować, ale chodzisz do kosmetyczki, żeby to zrobiła. Płacisz po prostu za usługę, czego tu nie rozumiesz? Możesz zrobić to sama, ale jak cenisz ( i masz kasę) fakt, że ktoż robi coż za Ciebie – to korzystasz z usługi u dentysty.

    [usunięto_link] wrote:

    Po wybieleniu nie zauważyłyżcie jakiż zmian?

    Ja zauważyłam – bielsze zęby, dożć znacząca zmiana 😉

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Po wybielaniu zmiany są jak najbardziej widoczne, ale bardzo krótko i to włażnie jest główny problem wybielania. I tak musicie po nim zmienić swoje przyzwyczajenia. kawa, papierosy… Mycie zębów… Nie lepiej zamiast wydawać kasę zacząć włażnie od zmian przyzwyczajeń?

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Ja rozumiem, że ciężko jest rzucić fajki, no ale trzeba sobie jakoż rozsądnie ustalić cel. Albo białe zęby, albo używki. Ja bym wybrała na pewno to pierwsze. Akurat znalezienie kolejnego argumentu do rzucenia fajek to pozytyw.

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    leń + wybielanie = zęby brzydkie
    leń + mycie = zęby brzydkie
    zaangażowany + wybielanie = zęby ładne
    zaangażowany + mycie = zęby ładne

    Tylko koszt tej ostatniej pozycji najniższy 😉

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Na szczężcie nie wszyscy. Ludziom brakuje w życiu celów, konkretnych wyzwań. Nie nastawiają się na odniesienie sukcesu i moim zdaniem w tym tkwi problem. Ale akurat zmiana pasty na zwykłą ajonę żadnym wyzwaniem nie jest, ale zakończmy już ten temat, bo aż normalnie nie mogę 😉

    SklepKokosowy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ja na pewno nie należę do takich osób,wręcz przeciwnie. Stosowałam paski do wybielania i okazały się mało skuteczne. Nie wiem czy to kwestia samego szkliwa zębów czy może tez pasty i innych zabiegów. W każdym razie u mnie nie pomogło.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " BIAŁE ZĘBY"

Przewiń na górę