• Autor
    Odp.
  • klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    rusek jak by kazda kobieta wiedzial o tym ze ktorys z ich panow sie martwi o takie spray napewno by podeszla do tedo inaczej ty myslisz dlacego jest taki problem bo zero rozmowy czulosci itp niektorzy faceci po seksie lubia spac no to kobieta sie nie odzywa nikorzy jak kobieta powie wplniej to siada im na psyche itp. Prawie kazda kobieta nie mysli tylko o sobie jezlei tobie bylo z nia dobrze to jej to powiedz i w druga strone to samo. Jezle obawiasz sie ze moglo byc zle przytul ja i zapytaj czy mogl bym ci ……chce spelnic we zyczenie itp co tu duzo mowic tego czego oczekujesz od kobiety sam daj i powinno byc ok

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    jestem ciekawa czy schemat tego typu to prawda ?? „Idzie fajna laska ale bym ja zerznal” Czy kazdy facet mowiac to mysli o tym zeby zaimponwac czy naprawde ma ochote na seks z ta dziewczyna??!! Mnie podnieca i potulny kochajacy malutki slodziutki mis i taki cwaniaczek

    rusek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    jestem ciekawa czy schemat tego typu to prawda ?? „Idzie fajna laska ale bym ja zerznal” Czy kazdy facet mowiac to mysli o tym zeby zaimponwac czy naprawde ma ochote na seks z ta dziewczyna??!! Mnie podnieca i potulny kochajacy malutki slodziutki mis i taki cwaniaczek

    wydaje mi się, że jeżeli chodzi o 'zerżnięcie’ to raczej zależy już od człowieka 🙂 jednak skłamał bym, gdybym powiedział, że nie zerkam na ładne dziewczyny na ulicy (nie ja jeden pewnie). nie po to żeby się z nimi przespać, tylko pogapić się po prostu 😛

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Włażciwie to każdy sie za kims ładnym ogląda ale wy patrzycie na cycki d*** no i ewentualnie figure nawet jesli macie dziewczyne ktora kochacie mozesz mi wytlumaczyc po co i dlaczego

    rusek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    no więc, nie wydaje mi się, żeby było w tym coż naprawdę złego. (teraz piszę o sobie) jak patrze to nawet o tym nie myżlę i tak naprawdę nic mnie nie obchodzi pupa jakiejż dziewczyny. wg mnie liczy się to jak traktuję swoją partnerkę i tyle. na pytanie dlaczego, jedyna odpowiedź jaka mi się nasuwa to: bo tak już jest. poza tym jak oglądamy film i pokazuje się brad pitt, to ona nigdy nie zapomni powiedzieć: boże ale on przystojny i wcale nie mam do niej o to żalu 🙂

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    nie wystrcza mi twoja odp na to pytanie musial by odpowiedziec ktos wolny. Widac ze bardzo kochasz swoja partnerke

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ….

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    ja mu kiedys powiedzialam o przytulaniu i juz zawsze mnie przytula 🙂

    ale co do sutkow to chyba meska wada wrodzona 🙂

    Szkodi
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    To mam:D zrozumiec zeby Sutkow Sie nie Czepiac:D?

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Mmm mnie tam pasuje prawie wszystko i nie przeszkadza mi jak się mój mężczyzna uczepi moich sutków, niech się pobawi, delikatnie, mnie tam to bardzo dużą przyjemnożć sprawia :). Co do wejżcia to pytać się nie musi, dobrze wie, że może, że jak już zaczęliżmy to skończymy.Po przytuli mnie mocno i nigdy prze nigdy pierwszy nie wylazł z łóżka! To zawsze ja wychodzę z niego pierwsza!
    A czego nie lubię? Jak to aż za długo trwa, chodzi o sam stosunek, bo gra wstępna jak dla mnie może nawet trwać cały dzień. A jak się za długo kochamy to mnie zaczyna boleć brzuch 🙁 i w pewnym momencie jak mi się już wiele razy zdarzyło popłakałam się w trakcie, mój chłopak nigdy o to pretensji nie miał tylko zawsze mu było mnie szkoda i zawsze zostawałam przytulona i uspokojona i pocieszona , dlatego włażnie nie lubię się kochać zbyt długo!

    monika443
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja też mam szczężcie bo mój misio nie robi żadnych głupot w stylu jak było. l a po seksie to raczej on się tuli do mnie, czasem jeszcze bardziej niż ja do niego 😀 ale jedno jest faktem nie można liczyć na domysły, po to człowiek ma zdolnożć komuniokowania się by mówił co mu odpowiada a co nie, mój misio jeżli nie rozumie aluzji to poprostu mu mówię o co chodzi 🙂 doskonale wie co lubię zarówno w seksie jak i takich codziennych pieszczotach. Przytula mnie tak jak lubie zachodząc od tyłu, czule i mocno obejmujac oraz delikatnie całując w policzek czy szyjke on wie że to uwielbiam bo któregoż razu gdy to zrobił powiedziałam ze to uwielbiam teraz robi to czężciej 😀 i tak jest ze wszystkim, naprawdę polecam rozmowę 😀

    bartek_p7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    dobrze ze kobiety mysla ze dobrze robia:)
    kazda kobieta lubi inaczej i kazda sytuacja wymaga innej reakcji
    nieraz trzeba delikatnie i po pol godziny przejsc do sprwwy a nieraz po 1 minucie…osobiscie wole opcje 1sza

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Niektórych trzeba uczyć a inni sami wiedzą. Ja lubię jak facet jest romantyczny i męski zarazem. Tu dba o nastrój, tu pyta się czy może to czy tamto, a jednoczeżnie i tak zgarnia wszystko, nie odpuszcza gdy się męczysz tylko pożądliwie i filuternie patrzy. I gdy w końcu ta gra pełan emocji się kończy, przytula na moment i mówi coż czułego, głaszcze po głowie i dziękuje za coż… fantastycznego.

    majka8519
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    hehe no moj mnie przytula i caluje po tylko jest taka sprawa ze kurcze za szybko konczy:( ja chce sie kochac dluzej a on nie moze wytrzymac ale kiedys tak mnie wymeczyl ze lezalam jak kloda na lozku i ruszyc sie nie moglam kolana mi sie uginaly cala sie trzeslam czulam jakbe mrowki mi wszedzie chodzily po mnie hehe ale bylo po prostu zarabiscie:)szkoda ze tylko raz:( jak juz jstesmy po seksiku to potem zasypiamy i tak ze on si odwraca do mnie plecami yhh jak ja tego nie lubie.. bioe go za schaby i 🙂 mowi zeby tak nie robil:) no ale:)

    kaktoos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jesli chodzi o „czepianie sie sutków” to dlatego ze myslimy iż jest to jedno z bardzo wrazliwych miejsc i wydaje nam sie ze to lubicie…

    Niektóre z Was w ten sposob dochodza bardzo daleko i pozniej to juz moment…

    4% kobiet podobno mozna doprowadzic w ten sposob do orgazmu…

    Ja osobiscie wole meczyc cale piersi… na sutku konczac….
    ale calosc napewno nie zajmuje 15 min
    chociaz nigdy nie mierzylem stoperem 🙂

    Kurcze czytajac to az przez chwile zwatpilem… ale juz w normie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Błędy popełniane przez mężczyznę podczas seksu"

Przewiń na górę