• Autor
    Odp.
  • pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    A no wlasnie, nie cierpliwi sa jacyż. To Wy Panowie sie pierwsi spieszycie, nie my.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    A no wlasnie, nie cierpliwi sa jacyż. To Wy Panowie sie pierwsi spieszycie, nie my.

    Ee tam u mnie jest na odwrót i pół roku musiała czekać na seks 😈
    śpieszyć się do czego,bo nie zrozumiałem?

    @izaczek wrote:

    to ja 🙂 facet ma nie tylko penisa.. ma tez uszka, szyję.. sutki.. pupę.. plecy.. ale co z tego kiedy to on kieruje moją dłoń/głowę tam.. na nic się zdaje dopieszczanie innych czężci ciała..

    Już Ciebie lubię 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @izaczek wrote:

    @Kowal wrote:

    Już Ciebie lubię 😉

    nareszcie 🙂

    choc w kwestii masturbacji w zwiazku roznimy sie bardzo..

    No najważniejsze żeby twój chłop się z tobą nie różnił.My to możemy sobie gawędzić o tym do woli 😉

    1977dominika
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Ja to nie znoszę jak ma zarost, tu i tam 🙄

    ale jeszcze bardziej mnie denerwuje, a w sumie to chyba fobia, jak wkłada palce bez pytania….

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Ja to nie znoszę jak ma zarost, tu i tam 🙄

    ale jeszcze bardziej mnie denerwuje, a w sumie to chyba fobia, jak wkłada palce bez pytania….

    O którym zarożcie mówisz?:)
    A co ma pytać „mogę”?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    No ja wychodzę z założenia ,że pytanie psuje klimat,ale sęk w tym co napisałaż jeżli przeszkadza to wystarczy powiedzieć,a nie oczekuje ,że zgadnie.Niby jak ma gożć się domyżlić?
    Ty go łapiesz za rozporek też pytaj czy możesz 😉

    Yukilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Pytanie zdecydowanie psuje klimat…najfajniejsze jest to, że nie wiemy co zrobi ta druga osoba. Chyba bym oszalała gdyby mój facet za każdym razem pytał się „czy może” zrobić to czy tamto…

    Ale jeżli Ci to przeszkadza to to daj mu to delikatnie do zrozumienia, żebyżcie oboje mięli z tego przyjemnożć, bo szkoda psuć dobrą zabawę nerwami w dodatku jeżli On myżli, że wszystko robi dobrze.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Pytanie zdecydowanie psuje klimat…najfajniejsze jest to, że nie wiemy co zrobi ta druga osoba. Chyba bym oszalała gdyby mój facet za każdym razem pytał się „czy może” zrobić to czy tamto…

    ja też, gdyby o to pytała kobieta 😉 stawiam na miłożć 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Ale jeżli Ci to przeszkadza to to daj mu to delikatnie do zrozumienia, żebyżcie oboje mięli z tego przyjemnożć, bo szkoda psuć dobrą zabawę nerwami w dodatku jeżli On myżli, że wszystko robi dobrze.

    bardzo też cenię zabawęęę, Yukiż 😆 mam nadzieję na Twego jęzorka 😆

    PS. swoją drogą masz żliczną pupcię 😀

    isa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Błędem jest na przykład zdecydowanie za szybka gra wstępna ;P Ale tego można szybko faceta nauczyć ;] oczywiżcie będąc przewodnikiem po własnym ciele 😀

    Więcej błędów nie pamiętam ;P

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Błędem u kobiet jest,że oczekują gry wstępnej ,a same na nią niewiele pożwięcają. Jedyne co to zajmują się co najwyżej członkiem.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    To prawda,ale jeżli ktoż narzeka to powinien się zastanowić też co sam robi,a czytając ten temat hmm 🙂

    ciotka_waliwandrova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Mój to brudny potrafi do łóżka wejżć i zasnąć taki żmierdzący. Najgorzej jak pijany się dobiera…kiedyż i do naszej córki się próbował zabrać ale dobrze że go powstrzymała teżciowa.
    Ja to też nie lubię jak już coż z moim robię to jak on popierduje.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    humorystycznie, to już powyżej^ wszystko zostało zasygnalizowane 😯

    ja myżlę, wiecie, jako Hard, że facet jest niewrażliwy… mało urozmaicony… chamski…
    jednak w tym wszystkim dużo mają do powiedzenia kobiety, jak i czego go nauczą…

    o ile oczywiżcie takiego pokochają 😛

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Mój na początku, nie miał odruchu przytulenia już po wszystkim, ale wystarczyla rozmowa i od razu wszystko naprawione 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Mój na początku, nie miał odruchu przytulenia już po wszystkim, ale wystarczyla rozmowa i od razu wszystko naprawione 😉

    Clari, to w końcu, co bliższe kobiecie – przytulanki, czy rozmowa? 😉

    tylko nie złożć się za bardzo na mnie, Kochanie – Hard 👿

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Błędy popełniane przez mężczyznę podczas seksu"

Przewiń na górę