• Autor
    Odp.
  • alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Trzeba dużo rozmawiać o seksie i wtedy jest dobrze. Nienawidzę jak facet nieudolnie robi mi dobrze językiem… no nie wiem czemu ale wpadam w szał :/ Macie też takie „narowy” ?

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Mam to samo jak nieudolnie robi loda 😀

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Trzeba dużo rozmawiać o seksie i wtedy jest dobrze.

    też jestem ZA, ali 😉 i czuję że jest dobrze :-

    [usunięto_link] wrote:

    Nienawidzę jak facet nieudolnie robi mi dobrze językiem…

    zawsze moim szczytem honoru było dobrze zrobić kobiecie 😀
    zdarzało się, że mi wyszło 😉

    [usunięto_link] wrote:

    no nie wiem czemu ale wpadam w szał :/ Macie też takie „narowy” ?

    wpadasz w taki szał, bo jesteż wrażliwą babką :-
    i oczywiżcie też mam takie 'narowy’ 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Mam to samo jak nieudolnie robi loda 😀

    hehe, Kumpel, jesteż sarkastyczny 🙂 dobra jak chcesz to ciągnij to dalej 😀
    nie sądzę, że spotkasz się ze zrozumieniem naszych Pań, Kowal2 :mrgreen:

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Mimo, że jestem kobietą to Pana Kowala2 potrafię zrozumieć 😀

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Mimo, że jestem kobietą to Pana Kowala2 potrafię zrozumieć 😀

    Moje uszanowanie tym bardziej od Panienki z Poznania 😉

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Generalnie to jest prosta sprawa. Seks uprawiamy dla przyjemnożci, a nie po to żeby się denerwować na wzajem 🙂 W restauracji gdy dostajemy złą, niesmaczną potrawę, też się denerwujemy 😉

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Dokładnie. Jednak niektórzy zamiast się tym bawić i traktować jako żrodek do zadowolenia wolą ponarzekać, albo też traktują zbyt poważnie niepowodzenia 🙂 A trening czyni mistrza. Trenować nie można samemu jeżli ktoż chce by obie osoby były zadowolone, ale z drugiej nie można też wszystkiego zgadywać 🙂 Rozumiem ,że ktoż narzeka na mało gry wstępnej, ale czy sam ją wykonuje wobec partnera? Poza tym wystarczy chyba powiedzieć.

    novika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Mojemu bardzo często zdarza się zbyt dużo mówić. Ja się dekoncentruję i później jest nieciekawie. Tymczasem on mówi, że jego też to dekoncentruje i powinnam się cieszyć, bo dzięki temu dłużej wytrzymuję 😉

    Muszę nauczyć się wyłączać w tym czasie 😀

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Mojemu bardzo często zdarza się zbyt dużo mówić. Ja się dekoncentruję i później jest nieciekawie.

    dobra uwaga. ja kiedyż miałem też ten problem. ostatnio milczę, jak żciana 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Tymczasem on mówi, że jego też to dekoncentruje i powinnam się cieszyć, bo dzięki temu dłużej wytrzymuję 😉

    hahaha 😆 żwietne! muszę to przekazać mojaj Małej – gdy ma siódmy orgazm :-

    [usunięto_link] wrote:

    Muszę nauczyć się wyłączać w tym czasie 😀

    uważasz, że podczas dobrego seksu w ogóle coż 'musisz’? 🙄

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    A mi tam nie przeszkadza jak facet podczas seksu gada 😀 wręcz przeciwnie 😛

    daknez
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Gadanie dla gadania czy stękanie może nie być podniecające. Ale już umiejętne szeptanie słów przez faceta już tak- jeden warunek, musi wiedzieć co powiedzieć, a nie co mu żlina na język przyniesie 🙄

    Kolla1981
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja najbardziej nie lubię, jak za często zmienia pozycję. I jak się powstrzymuje, żeby mi dłużej dogodzić, kiedy ja już chciałabym skończyć

    martula11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    moj tez mnie nie przytula….co mnie wkurza….

    SzareOczyMichal
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Wiem że to nie forum dla facetów ale i nie dla feministek, więc pozwolę wpisać sobie post 🙂
    Przeczytałem wszystkie posty i tak naprawdę uderza jedno. Mało wymagacie….. może mam złe wrażenie ale te opisy stosunków z facetami brzmią dosyć mechanicznie. Zabawa sutkami, wejscie, skonczenie, przytulenie albo nie. Może jestem jakiż nienormalny ale dla mnie największą i jedyną satysfakcję w łóżku sprawia satysfakcja Kobiety. Wprost proporcjonalnie. Mnie nie musi być fajnie, ale jak widzę że ona leży z zamglonymi oczkami, drżąc przy każdym jej dotknięciu… wtedy czuje większą satysfakcję niż dochodząc. To lepsze niż orgazm widok spełnionej na maxa Kobiety.
    Mam też pytanie, ponieważ jakoż nie czuję się na tyle bezpożredni by pytać o to koleżanek przy wyjżciu na drinka albo do kina zapytam na forum.
    Czy to normalne u Kobiet że robią się tak wulgarnie wilgotne, jakby się dosłownie posikały?
    Też tak macie? ostatnio po grze wstępnej moja „koleżanka” miała na wylot mokre spodnie… zanim je zdjąłem. Poprzednia miała to samo, kochaliżmy się kiedyż w sklepie i cała podłoga była mokra łącznie ze spodniami…. Mnie się to podoba, ale czasem dyskutując z kolegami po prostu wychodzi na to że oni tak nie mają ze swoimi Kobietami.

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja tam lubie podgryzanie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Błędy popełniane przez mężczyznę podczas seksu"

Przewiń na górę