• Autor
    Odp.
  • nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    moja mama powiada, ze lepiej nie planowac i nie kupowac przed urodzeniem dziecka bo to przynosi pecha, stare myslenie starszych ludzi .:)

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    hahahahah ja się żmiałam zawsze z takich ludowych podpowiedzi i co? sama w ciąży nic nie kupowałam, tylko moja mama, albo mąż, bo to podobno kobieta w ciąży nie może kupować hehehe

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    w sumie kazda sie z tego smieje, a jak jest w ciazy to woli nie zapeszac ;d

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    dokłądnie, tym bardziej, że akurat my sporo czasu się staraliżmy o dziecko

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    wystarane to i batrdzo kochane pewnie:-)

    Ewelka22
    Participant
    • Tematów: 19
    • Odp.: 36
    • Stały bywalec

    @Kasieńkaka wrote:

    U nas też żele niewiele pomagały, po kilkunastu minutach znowu był płacz. Byłam już zdesperowana, bo mały w ogóle nie spał, ciągle płakał albo marudził a ja miałam oczy na zapałki. Dla nas wybawieniem okazały się czopki viburcol, które działały szybko i skutecznie, poza tym, że koiły ból, to miały działanie uspokajające. To żrodek homeopatyczny, więc całkowicie bezpieczny, tylko nie wiem dlaczego teraz wprowadzili go na receptę. Kiedyż kupowałam go normalnie bez recepty i było ok, a teraz muszę biec do lekarza i stać pół dnia w kolejce po receptę. Widziałam, że powstała petycja w tej sprawie na fb, zachęcam do podpisania – [usunięto_link]

    ja chętnie podpisze, sama kiedyż używałam tych czopków i lepiej na mnie działały niż paracetamol, po którym żaden ból mi nie przechodzi. Ale ja kupowałam jeszcze bez recepty, nie w każdej aptece można było dostać. Chyba one trochę zmieniły nazwę bo ja kupowałam Viburcol N, a teraz widzę jest C, to może dlatego ta recepta…

    Gosiaczek987
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Na piątki żele raczej nie pomogą, one pomagają ale na pierwsze, zazwyczaj mniej bolesne ząbki. Ja stosowałam na noc lek przeciwbólowy Milifen, bo niestety młody gorączkował i strasznie płakał z bólu.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Moja znajoma ten sam stosowała lek i też polecała, jej urwisy tez boleżnie ząbkowały.

    KoloroweKredki
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    u nas w dzień lecą gryzaczki, szmateczki, smoczki gryzakowe, dużo twardego jedzonka do żucia – typu skóka od chleba, jabłka itp… no i odwracanie uwagi.. w nocy jak już jest masakra to dajemy czopa… już były takie nocki że co 5 minut wrzask, że pod sufit wyskakiwaliżmy 🙁

    majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    gryzaczki chłodzące żwietna rzecz, tak samo jak różne napary i zioła z apteczki babuni 🙂

    KoloroweKredki
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    powiem Wam że znalazłam na prawdę fajny preparat który przynosi ulgę synkowi – Pani w aptece powiedziała że jest w 100% z naturalnych składników 🙂 nazywa się camilia – może widziałyżcie reklamę w tv? 🙂

    majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    znam Camilie jest żwietna i skuteczna oraz włażnie naturalna ^^ stosuje ją u swojego dziecka i jest najlepsza i działa prawie od razu 🙂

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    moja siostra tez wlasnie uzywa camilli i jest bardzo zadowolona

    KoloroweKredki
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Dziewczyny a długo już camilii używacie? bo u nas działa na razie ekstra ale zastanawia mnie jak przy długotrwałym działaniu? czy się dziecko nie uodparnia? wolałabym nie musieć się przerzucać na nic innego bo działą super i przynajmniej jestem spokojna że jest bezpieczna

    majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    cale zabkowanie, przejscie tego etapu z camilia to sama przyjemnosc 🙂 ile razy slysze camilia, zawsze mam przed oczami dozowniczek do tego srodka 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Bolesne ząbkowanie"

Przewiń na górę