• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    tak zdaje sobie sprawę,że można kupić za tanie pieniądze..
    hmm.. jeżdżac codziennie nie będę miała nóg jak pudzian 😛
    ale jeżdżac np 20minut…ale to bym musiała tak jak mówisz zacząć od 5…ehh ta moja motywacja

    Nawet na sterydach nie zrobiłabyż takich nóg 😀 rower to zbyt małe obciążenie do tego fizjologia kobiety nie pozawala rozbudować dużych miężni także żmiało p*****uj. Pamiętaj ,że to miężnie kształtują sylwetkę ,nie wystarczy być szczupłym. Na początku wystarczy ,że na niego wsiądziesz ;),a tak na poważnie to spróbuj znaleźć w tym nieco przyjemnożci ,bo na siłę ciężko wytrwać. Zresztą samopoczucie po wysiłku też się poprawia.

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    ale wiesz o co chodzi… każdy powtarza,że od roweru strasznie mięsnie stają się widoczne… ale w sumie nie jeżdziłabym godzinami tylko 20 minut np..
    eh tak fajnie piszesz,że mam ochotę wsiążć na jakiż rowerek:P ojj

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Zgrabne nogi to umiężnione nogi (oczywiżcie nie mam na myżli przesady) ,to one nadają kształt dzięki czemu nie wyglądają jak przysłowiowe „kłody” czy „tyczki” jak kto woli 😉

    To samo w przypadku mężczyzn po prostu trzeba znać granicę rozbudowy. Ale gwarantuje ,że by zbudować duże miężnie potrzebny jest testosteron, dużo białka, ogromne ciężary.Estrogen nie pozwoli na to. Jest jeszcze inny plus,miężnie potrzebują dużo więcej energii ,wiesz co to oczywiżcie oznacza ,albo będziesz mogła sobie pozwolić na troszkę więcej szaleństwa w jedzeniu przy tej samej masie ciała lub zaczniesz gubić dodatkowe kg gdy sobie na to dodatkowe szaleństwo nie pozwolisz 😉
    Pamiętaj tylko ,że tkanka miężniowa jest cięższa niż tłuszczowa więc waga może zmylać.Ważne są również wymiary jak i ogólna sylwetka,jej kształt i proporcję.Wystarczy popatrzeć na wysportowane kobiety czy one są jakież ogromne? 😉 A tu masz sprawnożć,więcej energii,siły,lepszy seks,samopoczucie. Na co to spożytkujesz czy na rodzinę,seks,czy na wyjżcia nie ważne. Do tego,młodszy wygląd jak i młodsze wnętrze, chyba wolisz być kiedyż babcią ,która wyjdzie do centrum,na zakupy,na kawę czy do parku,a nie będzie podpierała się o meble by dojżć do ubikacji narzekając na ból w krzyżu 😉

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    Aktywnożć fizyczna jest podstawą aby starożć nie była taka zła… ale ja włażni boje się starożci, chorób.. itp….mmm mówisz lepsze samopoczucie sex uuu 😀 umiesz zachęcic…:)

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    Ale młodszy wygląd można osiagnąć bez wysiłku..aleee zabiegi nie dadzą sprawnożci ruchowej.. a najbardziej se boje tego że będę babcią, którą wszyscy oleją i będę wypatrywać ludzi bo to będzie jedyna atrakcja 🙁
    a zachęcic do sportu mnie ciężko…. i masz tu babo placek..: 😯

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Ale młodszy wygląd można osiagnąć bez wysiłku..

    To będzie tylko maskowanie niedoskonałożci 😉

    [usunięto_link] wrote:

    aleee zabiegi nie dadzą sprawnożci ruchowej.. a najbardziej se boje tego że będę babcią, którą wszyscy oleją i będę wypatrywać ludzi bo to będzie jedyna atrakcja 🙁
    a zachęcic do sportu mnie ciężko…. i masz tu babo placek..: 😯

    Wiesz nie wiem jakim jesteż człowiekiem ,ale myżlę ,że jeżli dobrym to ktoż będzie nad tobą 😉
    Zachęcić się musisz sama ,powody masz podane ,a czy weźmiesz się za siebie to już twoja w tym głowa.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    W sumie jesli ma sie pieniądze na to aby korzystac z zabiegów wstrzykiwania botoksu,to ja nei widze w tym niczego złego i nie ma co je odciagac.Niech spróbuje.Ja tam tez jestem jak najbardziej za tego typu zabiegiem.
    Zobaczcie sobie fotki jak wyglada sie po zabiegu
    [usunięto_link]ładzanie-zmarszczek/

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    zamiast botoksu ja bym proponowala najpierw zadbac o siebie zgodze sie ze ladne cialo to cialo szczuple ale umiesnione przyjrzyjcie sie laska rozmiar 34 a galareta na nogach i tylku..trzesace sie posladki i uda a przeciez szczuplutka nic jej nie mozna zarzucic……mozna i to jest fuj a wszystkie panny ktore sie martwia umiesnionymi nogami popytajcie facetow okaze sie pewnie ze wlasnie takie umiesnione ciala lubia …a zeby wygladac jak kulturystka to trzeba ddddduuuuuuuuuuuuuuuuuuzo pracy a zdjecia sa robione na etapie kiedy panne sa na maxa odwodnione..wam to nie grozi…

    Ten Blysk w Oku
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Uważam, że lepszy jest kwas hialuronowy niż botox, bo botox nienaturalnie naciąga skórę.

    Kwas hialuronowy to wypełniacz, który służy np. do powiększania ust, piersi. Natomiast botox służy wygładzeniu skóry w miejscu zmarszczek – nie powiększy niczego, ani nie wypełni. Nie można zestawiać ze sobą tych dwóch substancji.

    Moim zdaniem warto stosować, ale w uzasadnionych przypadkach – kiedy rzeczywiżcie ma się zmarszczki mimiczne, które są widoczne bez wykonywania grymasów.

    Warto też zrobić to w miejscu, gdzie wykonano już dziesiątki, a może nawet setki takich zabiegów.

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    >To będzie tylko maskowanie niedoskonałożci

    Czasami takie jak to nazwałeż maskowanie niedoskonałożci może sprawić,że kobieta od razu poczuje się lepiej ..:)
    a co jest najlepszym udanym lekiem na sex? Dobre samopoczucie kobiety, która czuje się atrakcyjna nawet jeżli chce poprawić sobie to i owo… i co z tego,że maskuje skoro póżniej czuje się o wiele lepiej ze sobą nie patrzy już krytycznie na siebie..:) 8)

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    ja jestem na etapie ze seks to strata czasu wole isc na silownie….albo basen zainwestowna kasa w centrum aktywnosci fizyczne powoduje to ze jestem coraz fajniejsza wiec i samopoczucie dwa razy lepsze ….a botox….coz….

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    ja jestem na etapie ze seks to strata czasu wole isc na silownie….

    Nie uważam,że współżycie to strata czasu… takie seksualne życie dodaje sił a także wpływa na samopoczucie!
    A do tego zbliżenia te są całkiem przyjemne..:)

    A co do botoxu..?? nie dokończyłaż?
    Jesteż przeciwna czy jak??

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja osobiscie nie jestem za albo przeciw, ale sama na taki zabieg bym nie poszla , nie rozumiem mlodych dziewczyn ktore maja po 22 albo 25 lat i sie na taki zabieg decyduja, bo maja na czole jedna zmarszczke…

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    myżlę,że młode dziewczyny to głównie kuszą się na usta:)

    Na pewno zdarzają się takie przypadki.. ale jeżli komuż ma to sprawić lepsze samopoczucie:)

    tygrysica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja bym się chyba obawiała poddania zwykłemu botoxowi, ale z tego co wiem, to wykonuje się takie zabiegi, które działaniem przypominają działanie botoksu, ale substancje wykorzystywane do takich zabiegów są biodegradowalne, że tak to nazwę, czyli nie stanowią zagrożenia dla zdrowia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " botox, co sądzicie?"

Przewiń na górę