• Autor
    Odp.
  • eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Zgadza się,trzeba stosować go z umiarem i wówczas będą efekty,tylko ze wiele z nas nie zna granicy przez co są komplikacje i zamiast upiększyć swoją urodę okazuje się,że wychodzi zupełnie odwrotnie.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Pochwal się cóż to za zabiegi, jestem ciekawa jak sobie dałaż z tym radę. I czy długo trwa taka naturalna kuracja?

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Nie mogę patrzeć jak młode dziewczyny się kaleczą botoksem , wyglądają nienaturalnie jak plastiki 🙁 . Używam kremów do pielęgnacji twarzy i ciała , dostałam ostatnio darmowe próbki z rekomenduj.to do przetestowania i zaopiniowania . Botoks to raczej z lenistwa 🙂 .

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Botox, żeby dał dobre efekty trzeba używać rozsądnie. Zabieg powinien robić profesjonalista, który wie co i jak, aby wyglądać naturalnie. Botox daje bardzo dobre efekty szybko i skutecznie. Ważne, żeby zabieg zrobić w odpowiednim miejscu, gdzie dba się o sterylnożć i dobro klientki.

    izkass97
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja robię botoks w Krakowie w NUVU Estetic i jestem zachwycona rezultatem 🙂

    paulkowaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Miałam usuwane zmarszczki w klinice Dermed w Łodzi . Dr Dorota Żukowska pomogła mi pozbyć się zmarszczek. Na pewno tu wrócę bo wyszło super

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " botox, co sądzicie?"

Przewiń na górę