• Autor
    Odp.
  • Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi – z głową, umiarem i nie podejmować decyzji pochopnie, przemyżleć, znaleźć dobrego lekarza który się zna na tym, ma dobre opinie itd., wtedy to ma sens jeżli ktoż faktycznie potrzebuje poprawić swój wygląd.

    czerwone.szpilki
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Też uważam, że zarówno botoks jak i inne metody med. estetycznej są po to, żeby nie tylko poprawiać wygląd, ale też poprawiać samopoczucie i leczyć z kompleksów. Jeżli komuż przeszkadzają jego bruzdy przy ustach albo lwia zmarszczka i czuje się przez to gorzej czemu miałby sobie tego nie usunąć skoro go na to stać i skoro są na to metody? Mówienie, że człowiek ma się starzeć zgodnożcią, czyli że ma nie ingerować w naturę jest według mnie bzdurą. Niektórzy zapominają, że jednych natura obdarzyła hojniej a innych mniej. Wiadomo we wszytymi trzeba zachować zdrowy rozsądek, ale dopóki go mamy dopóty zabiegi med. estetycznej mogą wyjżć nam na dobre. A jeszcze a propos botoksu, wiedziałyżcie, że ma wiele innych zastosowań niż tylko paraliżowanie i rozprostowywanie zmarszczek? Już gdzież ten link polecałam na tym forum, ale zrobię to jeszcze raz – [usunięto_link] -pomaga m.in. leczyć migreny, nadpotliwożć i burksizm

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    słodziuszek – też prawda, ale jest też i jedno ale, żeby to wystarczało na długie lata, ale podobno trzeba takie gabinety odwiedzać systematycznie. To do kitu z takimi przyjemnożciami. Trzeba by chyba mieć wór pieniędzy i tylko wydawać na botox. Tak jak powiedziała jedna z celebrytek, należy umieć się starzeć i to starzeć z godnożcią. Przecież czy którakolwiek z nas tego uniknie??. Aj tam,aj tam. :// beczy 🙂 Takie niestety jest prawo twardego życia, ale życia. 😀

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Zgadzam się, każdy się starzeje i każdy to musi z automatu akceptować, ale jeżli ktoż chce wydawać na to pieniądze i je ma no to wiadomo, niech korzysta, jeżli polepsza to samopoczucie danej osoby, jej pewnożć siebie etc.

    jenna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    ehh, ja się boję używać botoksu.. używam wypełniacza z kwasem hialuronowym i działa rewelacyjnie. polecam i jeżli chcecie, znajdziecie go tutaj: [usunięto_link]

    Jula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja zrobiłam sobie kiedyż botoks w okolice ust i byłam zadowolona, zabieg wykonywałam w krakowie w Osteomedzie.

    slodziuszek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    prawdą jest, że efekty utrzymują się 6 miesięcy, niestety z tego co wiem nie wymyżlili niczego na całe życie. Same kremy czy inne „zabiegi” medycyny estetycznej trzeba po prostu powtarzać, a botox jest jedną z propozycji niestety z uwagi na cenę nie dla wszystkich. Natomiast można to obejżć jak moja znajoma, która (w jej przypadku Dermamed) na bieżąco sprawdza promocje – bo co miesiąc mają i naprawdę nieźle to sobie zorganizowała bo niemal zawsze leci na promocji 😀

    Zeszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    W przypadku takich rzeczy jak botoks, kwas hialuronowy etc., nie warto tylko patrzeć na super niską cenę, ale na dobrego lekarza który się na tym zna, ma renomę, dobre opinie, wykonał wiele takich zabiegów itd., nie warto oszczędzić paru złotych na własnym zdrowiu i wyglądzie 🙂

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    W przypadku takich rzeczy jak botoks, kwas hialuronowy etc., nie warto tylko patrzeć na super niską cenę, ale na dobrego lekarza który się na tym zna, ma renomę, dobre opinie, wykonał wiele takich zabiegów itd., nie warto oszczędzić paru złotych na własnym zdrowiu i wyglądzie 🙂

    jest to oczywista oczywistożć, natomiast wiele osób o tym zapomina.
    Jasne botox trochę kosztuje, ale jak już się ktoż na niego decyduje warto mieć pewnożć, że trafia się do dobrego jak nie najlepszego lekarza – najlepiej Certyfikowanego z zakresu Medycyny Estetycznej. Warto o to zapytać, sprawdzić – tutaj macie listę:
    [usunięto_link]

    ja byłam u Joli Siedleckiej Dawidko i powtórzę – warto iżć od specjalisty, a nie pierwszego lepszego miejsca…

    Anieczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Botoks, jak botoks – zabieg wykonany przez fachowców na pewno nie zaszkodzi. Sama chcę sobie zasponsorować taki zabieg. Przyjaciółka polecała mi Ensolook w Krakowie, bo mają żwietnych fachowców i bardzo dobrą opinię w Wielkiej Brytanii, więc w ciągu najbliższych tygodni mam zamiar sobie sprawić taki prezent:)

    jenna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    tak naprawdę czy sobie coż wstrzykniesz czy smarujesz kremami, to tak czy siak efekt nie jest długotrwały i trzeba go powtarzać. ja wolę mniej inwazyjne metody i stosuję FREEZEFRAME WRINKLE FILLER , od razu wypełnia zmarszczki, a nie muszę się bać o efekt maski czy zubożonej mimiki

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Patrząc na gwiazdy, które poddały się zabiegam z botoksu, dochodzę do wniosku, że nigdy bym się na coż takiego nie zdecydowała. Niektóre z nich wyglądają wręcz karykaturalnie. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym zrobić coż takiego ze swoją twarzą.

    Tara
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Botox wydaje mi się zbyt ekstremalny… Inna sprawa, że zmarszczek specjalnie nie mam, staram się zdrowo odżywiać i pielęgnować skórę, więc całkiem młodo wyglądam. 🙂 Ale jakbym w przyszłożci chciała spłycić zmarszczki, które się pojawią to raczej wybrałabym jakież bardziej łagodne rozwiązania.

    buszujaca7890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Nie warto robić sobie takiej masakry z twarzy..

    fasoles
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Nie zrobiłabym sobie nigdy ani botoksu, widziałam jak się to robi i trzeba co kwartał powtarzać, tego tandiee coż tam też bym sobie nie zrobiła, mój sposób to kremy nawilżające, bo skóra musi być dobrze nawilżona, dużo wody mineralnej, zielonych herbat i do łykania relastan activ, który żwietnie spełnia swoją rolę, zmarszczki się zmniejszają, cera jest jędrna, mam 41 lat i nikt mi tyle nie daje, dają mi około 30.
    Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " botox, co sądzicie?"

Przewiń na górę