• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tyle ,że botox do tego nie jest potrzebny,a tym bardziej by zawrócić w głowie(chyba o czymż się zapomina,bo to na pewno nie zmarszczki 😉 ). Zabawne ,ale to kobiety najczężciej powtarzają ,że wygląd nie jest najważniejszy,ale to one głównie siedzą przed lustrem godzinami.

    @Królinia wrote:

    Ale facetowi to jest łatwo powiedzieć. Faceci starzeją się inaczej, dużo ładniej, 50 letni facet często jest jeszcze bardzo przystojny a 50 letnia kobieta nie rzadko wygląda jak babcie. Lepiej, żeby faceci nie wypowiadali się o samopoczuciu jakie może mieć kobieta, która się starzeje. Ja uważam, że jesli dostępne są narzędzia to grzechem byłoby nie użycie ich. o.

    Ale głupie gadanie,Nawet jak będę miał i 70 będę jaki będę, podejżcie się co do tego nie zmieni. Co ma do tego jak się starzeję? A wiesz czemu jak babcie ,bo może te kosmetyki nie pomagają na tyle ile myżlisz,może Ci panowie są aktywni ,zdrowo się odżywiają 😉
    Grzechem jest przesada 😉 Jak będą narzędzia wymiany nóg na zgrabniejsze,albo całego ciała pewnie wiele osób skorzysta. Parodia współczesnożci to żlepa próba zatrzymania czasu. Wolę iżć razem z nim i cieszyć się co mi jest dane. A nie robić z siebie manekina.I niby dlaczego mam się nie wypowiadać?Najprostsze rozwiązania są pod ręką więc po co szukać drogich i wpływających tylko powierzchownie. Chyba z lenistwa,nie wiem.

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    nie każdy ma czas na aktywnożć fizyczną… niestety .. kobieta ma obowiązki dbania nie tylko o siebie ale także o dom i dzieci.. a mężczyzna po za pracą zazwyczaj żadnych innych obowiązków po prostu nie ma…. taka jest rzeczywistożć wiekszożci rodzin..a kto tu mówi o robieniu z siebie manekina??? 😯

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Oj w 100% sie zgadzam.Przeceiz nie kazda twarz w którą jest wstrzyknięty botox jest zmasakrowana…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    nie każdy ma czas na aktywnożć fizyczną… niestety .. kobieta ma obowiązki dbania nie tylko o siebie ale także o dom i dzieci.. a mężczyzna po za pracą zazwyczaj żadnych innych obowiązków po prostu nie ma…. taka jest rzeczywistożć wiekszożci rodzin..a kto tu mówi o robieniu z siebie manekina??? 😯

    Zamiast siedzieć przed komputerem wychodzisz robisz kółko na około bloku truchtem, czas jest ,ale siedzisz na forum.Gimnastyka w domu tez nie boli.Nie mów mi o braku czasu ,bo jak sobie ktoż 30minut 3-4razy w tygodniu nie umie wygospodarować to trochę mnie żmieszy 😉 Robienie z siebie manekina było odnożnikiem do implantów ,wstrzykiwania różnych substancji itp.

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    siedzą godzinami przed lustrem by czuć się chociaż przez chwile atrakcyjna!!
    bo podejżcie facetów jest .. bez komentarza…:) czasami zapominacie że kobieta lubie komplementy i wtedy czuje się fajnie!wolicie cały czas z kumplami albo piwko i mecz.. taka jest rzeczywistożć.. a jeżli kobieta zaczyna korzystać z takich usług i już bulwersacjaa… że wygląd najważniejszy.. bla bla… jest ważny bo każda chce byc atrakcyjna dla faceta i zadbana=samoocena wyzsza!!!

    widze,że jestes przeciwnikiem tego typu zabiegów.!
    Czyli połowe kobiet nazwałbys manekinem?
    Bo jeżli są zamrszczki to chyba jedyny sposob???

    PO za tym nie jestem w domu.. i nie mam mozliwożći wyjżcia z pracy:)
    ale jestes błyskotliwy…:)

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    aaa i jest kwestia jeszce tego, że kobieta ma więcej obowiązków niż meżczyzna i po prostu nie chce się nic… 🙂 😀

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    JA ćwiczę, mam ogromnie dużo samodyscypliny, uprawiam regularnie sporty, trzymam dietę, dużo mnie to kosztuje ale taka już jestem. niestety nie wszystkie rzeczy da się załatwić dietą i ćwiczeniami i wtedy pozostają zabiegi, z których ja nie zamierzam rezygnować. Mąż czy facet nawet nie musi wiedzieć, jak sobie zrobię mikrodermabrazje nawet nie zauważy przecież. Myżlicie, że mój facet zauważył, że zrobiłam depilację laserową? ALbo, że zlikwidowałam lwią zmarszczke między brwiami? a skąd…

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    ale jeżli zwróci uwagę,że lepej wyglądasz rożnie tobie samoocena:D
    😀
    ja niestety naleze do osób, które nie mają takiej samodyscypliny.. zmęczenie i na nic nie mam ochoty…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    aaa i jest kwestia jeszce tego, że kobieta ma więcej obowiązków niż meżczyzna i po prostu nie chce się nic… 🙂 😀

    Tak na pewno.Ciekawe rzeczy wyssane z palca.

    @Królinia wrote:

    … zrobię mikrodermabrazje nawet nie zauważy przecież.

    Otóż to 😉

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    kowal a może inaczej jest>
    to nie są info wyssane z palca…:)
    😯

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    kowal a może inaczej jest>
    to nie są info wyssane z palca…:)
    😯

    A skąd, jakie obowiązki masz na myżli?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    siedzą godzinami przed lustrem by czuć się chociaż przez chwile atrakcyjna!!
    bo podejżcie facetów jest .. bez komentarza…:) czasami zapominacie że kobieta lubie komplementy i wtedy czuje się fajnie!wolicie cały czas z kumplami albo piwko i mecz..

    Nie oglądam meczy,alkohol piłem poza sylwestrem kilka lat temu. Na pewno lepsze jest piwo z kumplami niż ciągłe siedzenie z jedną osobą.Poza tym piwo to szczegół,chodzi o wyjżcie kontakt rozmowy o poważnych rzeczach, a nie tylko o modzie i pogodzie hehe. Ja potrzebuję ludzi ogółem ,a nie całe życie spędzanie w jednym towarzystwie nim się obejrzysz stracisz przyjaciół ;).Nie sądzę byż nie miała znajomych,ale może się mylę.
    A co do tych komplementów to bardzo samolubne podejżcie.I fajnie ,że się tak czujesz gdy ktoż je prawi,ale na razie mówisz tylko o sobie,a nie swoim najbliższym 😉 Zawsze wolałem myżleć co by zrobić by sprawić przyjemnożć tej drugiej osobie,a nie co ona powinna zrobić, by mnie zadowolić. I nawiasem mówiąc skoro wymagasz komplementów to rozumiem ,że swojemu mężczyźnie też je prawisz 😉

    [usunięto_link] wrote:

    taka jest rzeczywistożć.. a jeżli kobieta zaczyna korzystać z takich usług i już bulwersacjaa… że wygląd najważniejszy.. bla bla… jest ważny bo każda chce byc atrakcyjna dla faceta i zadbana=samoocena wyzsza!!!

    widze,że jestes przeciwnikiem tego typu zabiegów.!
    Czyli połowe kobiet nazwałbys manekinem?
    Bo jeżli są zamrszczki to chyba jedyny sposob???

    PO za tym nie jestem w domu.. i nie mam mozliwożći wyjżcia z pracy:)
    ale jestes błyskotliwy…:)

    Sama tworzysz własną rzeczywistożć 😉 Nie sądzę by połowa chodziła na botox 😀 poza tym chyba nie zrozumiałaż. I nie dla faceta tylko dla siebie jeżli już.
    To jak będziesz w domu możesz to porobić, możesz kupić sobie do domu rower stacjonarny,możesz pobiegać blisko domu możliwożci sporo ;)Błyskotliwy nie jestem nie potrzebne mi to do niczego 🙂

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    tak wymagam to od mojego partnera i ja również lubie pwiedzieć szczerze i coż miłego co sprawi mu radożć… nie jestem samolubna.. mam przyjaciół…a nawiasem mówiąc lubie słyszeć miłe słowa tylko od partnera bo wtedy jest do dopełnienie moich starań ..i wtedy czuje się lepiej gdy on te starania zobaczy

    może masz racje ok rowerek stacjonarny dobry pomysł ale u mnie cieżko z samodyscyplina niestety do czego się przyznaje…:)
    Chociaż myslałam nad kupnem ale wiem,że bedzie stał w kącie a ja nawet nie wsiąde na niego.. na figure nie narzekam ale mogłabym się bardziej postarać i wymodelować… 🙂 kwestia i czasu i samodyscypliny…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    tak wymagam to od mojego partnera i ja również lubie pwiedzieć szczerze i coż miłego co sprawi mu radożć… nie jestem samolubna.. mam przyjaciół…a nawiasem mówiąc lubie słyszeć miłe słowa tylko od partnera bo wtedy jest do dopełnienie moich starań ..i wtedy czuje się lepiej gdy on te starania zobaczy

    Nie okreżliłem Ciebie jako samolubną ,ale bardziej twoje wypowiedzi te które przytoczyłem 😉

    [usunięto_link] wrote:

    może masz racje ok rowerek stacjonarny dobry pomysł ale u mnie cieżko z samodyscyplina niestety do czego się przyznaje…:)
    Chociaż myslałam nad kupnem ale wiem,że bedzie stał w kącie a ja nawet nie wsiąde na niego.. na figure nie narzekam ale mogłabym się bardziej postarać i wymodelować… 🙂 kwestia i czasu i samodyscypliny…

    Spróbuj na allegro za grosze kupisz używany nawet i 5min na początek to już coż .

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    tak zdaje sobie sprawę,że można kupić za tanie pieniądze..
    hmm.. jeżdżac codziennie nie będę miała nóg jak pudzian 😛
    ale jeżdżac np 20minut…ale to bym musiała tak jak mówisz zacząć od 5…ehh ta moja motywacja

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " botox, co sądzicie?"

Przewiń na górę