• Autor
    Odp.
  • krowka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Z tym botox-em to trzeba uważać. Mam koleżanki co przesadziły i jak dla mnie to się oszpeciły. Wolę jednak nie ryzykować. Jeżli już to można sobie ewentualnie wstrzyknąć kwas hialuronowy. Ja używam kremów z kwasem typu:eveline, bielenda, ziaja a jak mam kaskę to dermika, clarena. Kupuję też serum clarena, czy z oriflame.Nie wyobrażam sobie nie nawilżać skóry od wewnątrz. Piję dużo wody z cytryn lub bez i łykam relastan. Tabletki mają też w sobie kwas hialuronowy. Po paru tygodniach widać efekty. Ostatnio usłyszałam, że mam taką wygładzoną, żwieżą skórę, a poza tym widzę wygładzone moje zmarszczki mimiczne, których nie znoszę 😀 Od razu mi się lepiej zrobiło 😆

    babusek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Botoks jest dla leniwych i styranych panienek , które zamiast poczytać o skórze , wolą wydać kasę na „tuning „.Uważam że odpowiednim dbaniem i pielęgnacją można skórę doprowadzić do ładnego wyglądu.Chyba że ktoż na własne życzenie zatrzasnął na pół roku się w solarium.Z biegiem lat ubywa pewnych składników i związków w naszym organizmie .Ze skórą jest tak samo to miedzy innymi kwas hialuronowy nadaję skórze elastycznożć i jędrnożć . I jeżli go nie dostarczymy jakimż preparatem do wewnątrz to żadne kremy ani nic innego na dłuższą chwile nie pomoże . W aptekach jest parę preparatów .Mnie przypadł do gustu relastan activ .Widzę jego działanie i jestem zadowolona .Jest znacznie lepiej po 2 mc stosowania i picia przynajmniej 2 litrów wody dziennie .

    Miliana43
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    skoro moge cos polecic, to polecam, bo robilam jakis czas temu kwasy a potem zabiegi na twarz i super efekt bez zadnegom botoksu, polecam personel w laime krakow bo sa bardzo komopetentni i nie wymsylaja bog wie czego

    Wandulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dziewczyny jeżli już botox to u kogoż kto robi to bardzo dobrze, z głową. Ja się napatrzyłam na zniekształcone buzie i nie wyglądało to dobrze. Bądźcie czujne. Ja polecam stosowanie jak dla mnie znakomitych tabletek. Relastan na mnie działa znakomicie. Wygładza skórę, zmarszczki są naprężone. Twarz wydaje się jędrna, Jestem pod wrażeniem i mam wrażenie że są lepsze niż kremy 🙂

    Wiotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Botox czemu nie, ale może w późniejszym wieku np. tak po 60. Jak już będę źle wyglądało to może spróbuje, ale u kogoż sprawdzonego. Na razie się boje i próbuje róznych preparatów na rynku. Musze przyznać, że też jestem zwolenniczką relastan activ i go polecam. Na razie jestem zadowolona z wygładzenia moich zmarszczek mimicznych. Skóra nie jest już taka przesuszona. Do tego jakiżkremik i zobaczymy co będzie za parę latek!

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Sztucznie to wygląda, nienaturalnie to wygląda. Poza tym wszystkie przez to robią się takie same. Strasznie komicznie wygląda brak mimiki.

    jenna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    botoks nie nie nie 😉 za to wynalazłam kolejne cudeńko od freezeframe, mianowicie boost. pięknie wygładza skórę i „prasuje” zmarszczki 😉 dobrze się rozprowadza, zapach jest ok.

    Anadiya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja uważam, że botoks czasem może być zbawieniem. Kiedyż byłam zdecydowaną przeciwniczką, ale z czasem zmieniłam zdanie. W pewnym momencie moje usta przestały już dobrze wyglądać, nie pomagały kremy, ani inne specyfiki. W końcu trafiłam do ……….., gdzie swoje zabiegi żwiadczy pani Kasia Nielepkowicz, która naprawdę zdziałała cuda z moimi ustami. Mimo obaw, że będę wyglądała, jakby mnie ktoż napompował, efekt był naprawdę rewelacyjny. Uważam, że jeżeli zabieg wykonuje profesjonalista, który zna umiar, ma wprawę i zmysł estetyczny, a tak było w moim przypadku, to warto spróbować. Niekoniecznie dla innych, ale czasem po prostu dla samej siebie.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Botoks jest obleżny. Od razu widać ,że stosowany.

    czerwone.szpilki
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Mówcie co chcecie, ale botox w niektórych przypadkach naprawdę może pomóc i zrobić sporo dobrego… Jeżli oczywiżcie jest umiejętnie stosowany. Ja jestem już na takim etapie, że chętnie bym sobie co nieco mogła wypełnić;) Niedaleko mnie powstaje włażnie centrum medycyny estetycznej (Soayehr, w Zabierzowie k. Krakowa) i już sobie postanowiłam, że jak je w końcu otworzą, to wybiorę się na jakiż zabieg:)

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Jakie to niektóre sytuacje? Moim zdaniem zawsze widać,że był zastosowany (widać nienaturalne napięcie skóry).

    manulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja też pierwszy zrobiłam botox pod oczami i odżyłam, też miałam głębokie zmarszczki w okolicy oczu, efekt jeszcze trwa i nie wiem jak długo się utrzyma ale jestem zadowolona, jak zapewnia Pani doktor Monika Kłapsia-Pawłów z Kliniki przy ul. Solskiego 4A we Wrocławiu, efekt ma się podobno utrzymać do pół roku.
    Zobaczymy 🙂

    maaagda85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Tak się składa, że ja też wypełniałam sobie zmarszczki we Wrocławiu. Miałam strasznie głębokie zmarszczki na czole i kurze łapki, fatalnie to wyglądało, zwłaszcza że nie jestem stara, no i zdecydowałam się na zabieg u doktor Nielepkowicz. Ona wykonuje zabiegi w salonie Perfect Glamour. Zrobiła kawał dobrej roboty. Po zabiegu praktycznie od razu widać było, że skóra jest wygładzona i nie ma bruzd. rozumie pacjenta, jest w stanie zaproponować rozwiązanie, które później okazuje się korzystne.

    kremilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Moja mam była 2 miesiące temu i efekt jest ok, naturalny. Także chyba warto, zresztą dobry lekarz indywidualnie dobierze każdemu odpowiedni wypełniacz, np znajoma ostatnio była na hydrolifcie, który uważa za naturalniejszy, bo jest oparty na kwasie hialuronowym i twierdzi, że efekt jest dużo lepszy. No też mi się podoba. Ale mówie, to trzeba brać pod kątem indywidualnym, zawsze trzeba wczeżniej iżć na konsultacje (tam gdzie ona była, w Certusie to jak sie idzie z kimż to za konsultacje jest taniej) i zobaczyć, co bedzie dla skóry najlepsze. A jak robimy byle co i bez umiaru czy kontroli to potem są maski i inne podobne efekty.

    entapienta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    jakby słuchać różnej mażci „specjalistów”, to botox jest dobry na wszystko ;/ a wiadomo, jak coż jest do wszystkiego, to jest do niczego! po co aplikować sobie jakież podejrzane substancje?!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " botox, co sądzicie?"

Przewiń na górę