• Autor
    Odp.
  • kika75
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    cellulit zmora wszystkich kobiet ja ćwicze stosuje diete 1000 calorii i stosuje koncentrat wyszczuplający na noc mary cohr…efekty są ale ale mnóstwo wyrzeczeń mnie to kosztuje co wy robicie by pozbyć się celulitusu i co stosujecie by wasze ciało było piękne???????

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja nic nie robie. mam to w d****.

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Jeżli chcesz się pozbyć cellulitu, to nie obejdzie się bez wysiłku fizycznego, musisz ćwiczyć. Dodatkowo możesz pod prysznicem masować problematyczne miejsca twardą gąbką albo masażerem.

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Ćwiczenia są ważne, wiadomo. Ale warto je też wspomagać jakimż dobrym balsamem ujędrniającym, który dodatkowo wygładza skórę.

    anja86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Mi tam sam balsam pomaga, nie potrzebuję żadnych ćwiczeń. I całe szczężcie, bo w takie upały nawet sobie tego nie wyobrażam…

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja uważam, że sam balsam to jednak za mało. Lepiej jego działanie wspomóc ćwiczeniami minimum dwa razy w tygodniu, jeżli nie na siłowni to chociaż w domu.

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    A jakie ćwiczenia wykonujesz, żeby ujędrnić te problematyczne czężci ciała, czyli brzuszek, uda i pupę?

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Hmm.. Na brzuch polecam szóstkę Weidera. Jest to dożć ciężkie ćwiczenie, ale naprawdę widać efekty. Na uda i pożladki dobre są zwykłe przysiady, albo wypady z obciążeniem na ramionach (to już raczej na siłowni).

    anja86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Moim zdaniem takie pożwięcenie, masa wyrzeczeń w walce z głupim cellulitem to gruba przesada. Katować się jakimiż ćwiczeniami w takie upały? :/ Naprawdę samo systematyczne smarowanie się balsamem przynosi wymierne efekty i wystarczy, żeby ujędrnić skórę na udach, brzuchu i pożladkach. Wiem, co mówię, przetestowałam na swoim ciele 😉

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    W takim razie zdradź jakiego balsamu używasz, bo też bym tak chciała 🙂

    anja86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja używam Dove- taki zielony balsam ujędrniający. Tak, jak pisałam jest super. Moja skóra na udach jest gładsza i jędrniejsza, od kiedy codziennie wieczorem się nim smaruję. Do tego ma przyjemny zapach, idealną konsystencję i bardzo szybko się wchłania, a nie lepi na udach. To mi wystarczy, nie muszę katować się żadnymi ćwiczeniami, które ujędrniłyby moje ciało 🙂

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Tylko niestety takie zabiegi są drogie 🙁 chociaż nie ukrywam, że chętnie wybrałabym się na weekend do spa 😉

    Na razie jednak pozostają mi ćwiczenia i balsamy ujędrniające.
    Anja86, czy ten balsam dove o którym piszesz, to taki w zielonym okrągłym pudełku?

    anja86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Dawno tu nie zaglądałam 🙂 Jeżeli o mnie chodzi, to mam akurat balsam, a nie krem. Dove ma całą serię kosmetyków ujędrniających i podejrzewam, że wszystkie są tak samo skuteczne, a każdy używa ich według indywidualnych potrzeb. Mi osobiżcie wystarczy, jeżli posmaruję codziennie nogi i pożladki balsamem ujędrniającym a jeżli ktoż ma taką potrzebę to i żel pod prysznic kupi sobie ujędrniający 😉

    Magalenha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ta zielona seria Dove ma fajną kampanię reklamową promującą ćwiczenia z hula hop, które nota bene są niezłe, zwłaszcza jeżli ma się hula hop z obciążnikami 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Jeżli chcesz się pozbyć cellulitu, to nie obejdzie się bez wysiłku fizycznego, musisz ćwiczyć.

    Popieram ,ćwiczenia to również zdrowie,a nie tylko wklepywanie i ciągły bezruch.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " cellulit"

Przewiń na górę