• Autor
    Odp.
  • szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    ja też nie słyszałam o tym zabiegu i bardzo chętnie poczytam o opiniach. Ale jeżli chodzi o walkę z cellulitem to myżlę, że bardzo dobrze się sprawdzają wszelkiego rodzaju masaże. A najbardziej skuteczny moim zdaniem jest masaż bańską chińską. Byłam jakiż czas temu na takim zabiegu u pani Asi Budzowskiej w Krakowie i jestem nim zachwycona. A żciżlej mówiąc efektem, bo sam masaż do przyjemnożci nie należał 😉

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Podobno w walce z cellulitem pomagają systematyczne ćwiczenia, macie jakież swoje ulubione , które wykonujecie codziennie:)?

    anhelika89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Kazde cwiczenia paraktycznie dzialaja poztywnie, z tym, ze trzeba je wykonywac regularnie, a to w wiekszosci przypadkow jest podstawowym problemem. Na poczatku przychodzi fala ekscytacji, cwiczen itd, ktora z czasem mija, najczesniej na drugi dzien 😛


    ****************

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Skończ ze spamem.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    samymi zabiegami niestety nie ma szans, żeby pozbyć się cellulitu, tutaj potrzebne są kompleksowe działania, ostatnio odkryłam ciekawy program stop-cellulit, który łączy w sobie odpowiednią dietę, suplementację oraz terapię falą akustyczną, wydaje mi się, że takie zaatakowanie skórki pomarańczowej ze wszystkich stron powinno dać o wiele lepsze efekty

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    nawet bardzo młode dziewczęta teraz mają cellulitis – znak czasów, niestety

    kompleksowo to jedyne wyjżcie

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Czytałam, że ten zabieg polega na zastosowaniu ultradźwięków niskiej częstotliwożci w celu selektywnego rozbijania tkanki tłuszczowej.
    [usunięto_link] Brzmi fajnie:) Ciekawe tylko jaka cena…. ❓

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    [usunięto_link]
    maszyna specjalna jest potrzebna do liposukcji ultradźwiękami, mają ją dwa miejsca w Polsce

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Czy rewelacyjny to się okaże po kilku zabiegach.Do tego trzeba dołożyć dietę i ruch.Bez tego nie ma cudów.Tak mi się wydaje:)

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Dieta i ćwiczenia to dobry sposób dla cierpliwych 🙂 Ja tam wolę szybkie efekty. Słyszałam o lipolizie laserowej, można ją zrobić w Warszawie, blisko centrum. Zajrzałam tam jakiż czas temu żeby rozeznać się w temacie i po wstępnej rozmowie stwierdziłam, że się zdecyduję. Zapowiada się nieźle, przede wszystkim nie będę musiała stosować diety 😉

    Eversun.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Transdermalna liposonikacja jest nową metodą, a co za tym idzie ma ją w ofercie jeszcze niewiele salonów. Ale jest to usługa na tyle innowacyjna i daje efekty na tyle spektakularne, że warto jeździć do salonu mającego tę metodę nawet do innego miasta – zakładając oczywiżcie, że zależy nam na szybkim efekcie i chcemy go osiągnąć włażnie w salonie. Może parę faktów na temat transdermalnej liposonikacji bez wyjażniania na czym to polega, bo takie rzeczy każdy może sobie znaleźć przez google:

    ➡ Transdermalna liposonikacja jest metodą, która daje efekt już po pierwszym zabiegu, stosuje się przeważnie ok. 3-4 zabiegi
    ➡ Metoda umożliwia całkowitą degradację komórek tłuszczowych już po 5 minutach zabiegu
    ➡ Zabieg na duży obszar ciała trwa maksymalnie 40 minut
    ➡ Usługa jest nieinwazyjna i bezpieczna
    ➡ Ażeby przeprowadzić usługę u klienta/klientki konieczne jest min. 3 cm tłuszczu – a nie jest to wcale tak mało. Transdermalna liposonikacja nie jest przeznaczona dla osób szczupłych. Metoda dedykowana jest osobom otyłym i z nadwagą, borykającym się z cellulitem, także tym w zaawansowanej postaci. Czyli już ze względu na zainteresowaną grupę osób jest to duża innowacja
    ➡ Koszt usługi to ok. 500zł/1 zabieg
    ➡ Dostępna jest dokumentacja naukowa dotycząca metody i urządzenia go wykorzystującego – tak więc jeżli mówimy o tej metodzie to mówimy o faktach, konkretnych danych jakie są efektem pracy naukowców, a nie o reklamie wyolbrzymiającej skutecznożć usługi. Na dzień dzisiejszy jest to rewolucja w dziedzinie wyszczuplania i zwalczania cellulitu.

    Strona transdermalnej liposonikacji: [usunięto_link]
    Można tam zobaczyć efekty i poczytać więcej o metodzie.

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Izys, teddy_bear ja miałam przeprowadzoną na sobie taką terapię falą akustyczną. Tzn na moich udach 🙂 Nie jest to może najprzyjemniejszy zabieg jaki miałam w życiu aczkolwiek przynosi rezultaty. Cały program stop-cellulit jest bardzo fajnie ułożony. Moim zdaniem połączeniu kilku metod w jedną może przynieżć najbardziej wymierne rezultaty

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    mandarynka a po tym zabiegu o którym piszesz zostają żlady na skórze? bo słyszałam teraz o wielu zabiegach które nie zostawiają żadnych może warto się jeszcze zastanowić?

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Ja mysle ze teraz te wszelkie zabiegi laserowe sa tak wykonywane ze raczej nie powinno byc mowy o tym zeby miały pozostac jakies blizny.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    hostessa, po zastosowaniu tej metody nie ma żadnych żladów, ponieważ nie ma tam ingerencji chirurgicznej itp., także bez obaw 🙂 metoda, na którą ja się zdecydowałam to tzw. body mix, czyli połączenie stymulacji laserem, fotostymulacji, masażu i oddziaływania zimem, czyli taki zmasowany atak na cellulit 🙂 zanim się zdecydujesz, warto pójżć na konsultację. myżlę, że rozwieje Twoje wątpliwożci 😉
    salon, który ja wybrałam to Elite.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " cellulit"

Przewiń na górę