• Autor
    Odp.
  • iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Eee.. 😯
    Czy to się naprawdę facetom podoba.. ❓

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    @iga81 wrote:

    Eee.. 😯
    Czy to się naprawdę facetom podoba.. ❓

    Coż takiego się nie podoba. 😉 Faceci, których ja znam podziwiają naturalne piersi, a nie sztuczne.
    Ale oczywiżcie jacyż wielbiciele takich piersi pewnie by się znaleźli. 😉
    Tylko, że podobałyby im się przez jedną noc, a później…wstyd się z taką na ulicy pokazać. 8)

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    w/g ankiety przeprowadzonej przeze mnie wsrod panow 99% odpowiedzialo ze lubia piersi tak akurat zeby sie miescily w dloni czyli B albo male C 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    czyli b/c moj rozmiar:)

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    facet lubi to co mu się spodoba. litera to tylko litera… Onione… chyba nie mamy zamiaru czuć się urażone? 😉

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    jaki facet taka litera:) moj lubi moje B/C:P

    Trofik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Lepszy mały własny niż sztuczny. I uwierzcie mi, facetow wcale nie podniecaja duze sztuczne biusty..

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Owszem, precz ze sztucznym biustem. Mnie się akurat podoba rozmiarówka C/D.

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    a ile kosztuja tak operacja i w jakim jestes wieku ze ja robisz?… co pozniej bedzie, ile to sie goi?…

    lexi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    ja poddalam się operacji plastycznej w wieku 20 lat na pierwszym roku studiów, mialam kiedys duży biust, ale potem bardzo , bardzo się odchudzalam i została mi brzydko mówiąc sama skóra… żeby powrócic do dawnego kształtu misiałam wstawic implanty pojemnosc 425, i wyciąc dużo skóry, 6 lat temu kosztowalo to 11 tys, teraz u tej samej Pani doktor ponoc 16 tys, w sumie jestem zadowolona, tylko duże blizny mi zostały, gdzyż mam takie ciało, które nie chce sie goić, teraz mam rozmiar 75d/e i jest ok 🙂

    artystka_magda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Mam pytanie chciałbym powiększyć biust. Mam 155 cm wzrostu i mam rozmiar 80D jednak uważam że mam za małe piersi. Chciałabym powiększyć do rozmiaru F. Mam więc do was pytanie czy macie zdjęcia (albo linki do nich)kobiety która tak zrobiła sobie piersi. Z góry dziękuje.

    Wydaje mi sie za jak na twój wzrost to biusmasz calkiem spory nie wiem na co narzekasz 😀
    A powiekszanie piersi to moim zdaniem nie zadobry pomysł poniewaz sprawia wiele problemów. Czeba liczyc sie z tym ze implanty nalezy wymieniac co 5 lat zeby silikon sie nie wchlonil i nie wywolal nieproszonych chorób.Lepiej zostan przy naturalnym biuscie taki wyglada duzo lepiej niz sztuczny.

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Po co powiększać biust? Niech facet pomniejszy sobie rękę 😉

    ewulek_20
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    czytam to z niedowierzaniem :] majac duzy biust chcesz miec jeszcze wiekszy …. to co ja mam powiedziec przy moim 70A :/ ( 161cm i 46kg )

    Kat2890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Jak ona ma za mały biust….to ja wg. tego wogóle go nie mam (172 ,80B)
    Ej no bo podane w kompleks 😕

    😆 😆 😆
    coraz częsciej odnosze wrażenie,że ludzie sobie z tego forum jaja robią.[/u]

    barrracuda
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    e tam sztuczny biust dla faceta to jak sztuczny penis dla kobiety…

    ja tam wole naturalne piersi,paznokcie,wlosy…

    a silikon uzywam do samochodu…

    zreszta to jest bez sensu…robisz dzisiaj operacje …po operacji bole..strach…po to aby za 5-6 lat przezyc to samo..i tak co pare lat..kobiety,,zastanowcie sie..dobremu kochankowi nie przeszkadzaja male rozmiary…niestety najgorsza rzecza (przepraszam tutaj panie z takimi sprawami) sa rozstepy oraz wielkie brodawki… 😥

    generalnie wklejajcie foty a ja wyraze lepsza opinie ;D

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Chcę powiększyć biust."

Przewiń na górę