• Autor
    Odp.
  • chmiel241
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja włażnie stosuję porady ze strony powiekszanie-biustu.net.pl, ale dopiero od niedawna. Pewnie nie powiększę biustu o dwa rozmiary, ale piersi staną się chociaż jędrniejsze i trochę pełniejsze.

    coffee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Zadbane piersi są piękne, bez względu na rozmiar:) Trzeba tylko wiedzieć, jak je pielęgnować. A ostatecznie- lepsze tabletki niż operacje 🙂
    Na stronie powiekszanie-piersi.com można znaleźć wiele cennych informacji.

    Ilona81
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja aktualnie szukam kogoż w Łodzi albo w okolicach. to mój największy kompleks. 🙁 tak się decyduję już od ładnych paru lat na operację i nadal się boję, ale w końcu trzeba się przełamać… 🙁

    sorbet-gruszkowy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    dr Dorota Żukowska, przyjmuje na Piotrkowskiej 48. żwietny plastyk, podnosiłam i powiększałam biust o 2 rozmiary – efekt żwietny, no i piersi wyglądają bardzo naturalnie. żadnych komplikacji, chociaż pani dr o wszystkim powiedziała i uprzedziła. także jak najbardziej polecam.

    Ilona81
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    włażnie bardzo zależy mi na naturalnym wyglądzie, nie chcę przesadzić w drugą stronę. 🙂 ale skoro mówisz, że jest ok, to chyba się tam umówię, jeszcze poszperam w internecie i poczytam opinie, ale mam nadzieję, że się przełamię. 🙂

    sorbet-gruszkowy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    to jak Ci zależy na naturalnym wyglądzie to nie masz się czego obawiać, u mnie byż nie poznała, że miałam robione piersi, jakbym od zawsze takie miała. 😉

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem powiększanie biustu po przez zabieg to czysta głupota. Możemy o niego przecież zadbać w odpowiedni sposób,używając dobrych kosmetyków które ujędrnią biust,plus dobry stanik modelujący. To w zupełnożci wystarcz.

    claudia_m
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Są dobre i złe strony zabiegu, ale warto więcej uwagi pożwięcić na zapoznanie się z zagrożeniami jakie niesie ze sobą taka operacja. Co do balsamów i kremów, to mogą ujędrnić biust, trudno mi uwierzyć, jednak w to, że dzięki kosmetykom da się powiększyć piersi i to aż o jeden rozmiar 🙄

    iga95
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    oj dziewczyny! żadne tabletki na powiększenie biustu nie działają… ani żele ani inne cudowne żrodki – tego się nie da zrobić w ten sposób i już – jeżeli mi nie wierzycie skonsultujcie się z prawdziwym lekarzem a nie w internecie.
    Co do operacji – jest ok ale moim zdaniem tylko w przypadkach jak dziewczyna ma na prawdę problem i nie można przesadzić! ja nie mam dużych ale bym sobie nie powiększyła bardziej ze strachu przed operacją i dlatego że potem już nie ma odwrotu jak mi się nie będzie podobać

    tixon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja tez myżlę o powiększeniu piersi, ale ja to mam najmniejsza miseczke… 🙁

    marilka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Sama chciałabym mieć wiekszy biust[usunięto_link] mam miseczkę A i jestem bardzo niezadowolona[usunięto_link] Myżlę o powiekszeniu na małe C ale to dopiero po ciąży[usunięto_link] 🙂

    Mlodziaczka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja tam lubie swoje piersi, co prawda miseczka B ale naturalnożć ponad sztucznożcia zawsze wygra:)

    welonka7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    ja mam małe, i gdybym miała fundusze, to chętnie bym sobie powiększyła, ale tu z kolei bałabym się, że coż pójdzie nie tak, bo ja ogólnie mam pecha, więc wszystko możliwe, ze u mnie akurat poszłoby coż nie tak :((

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    ja tez mam male ale w zyciu nie dala bym sie pociac. Zdecydowanie wole jakies cwiczenia na ujerdnianie, dobrze dobrany biustonosz,a ostatnio nawet ucze sie konturowac zeby biust wygladal na wiekszy 😉 Ostatnio tez kupilam serum do biustu z bielendy, sexy look i liftingujaca mezoterapia, teraz mam biust pelniejszy, bardziej uniesiony a dzieki temu wydaje sie tez wiekszy 😉

    blackfairy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jesli źle czujesz się ze swoim biustem to warto przynajmniej pójśc na konsultację i dowiedzieć się co nieco o zabiegu. W sieci wiele kobiet wypisuje nieprawdę na temat operacji, komplikacji itd. A u chirurga dowiesz się jak to wygląda 'od kuchni’. Przy okazji polecam ci poczytać o implantach- jest ich wiele na rynku, i nie chodzi tylko o kształt/rozmiar, ale również producentów. Podobno najbezpieczniejsze są mentory, to implanty wybierane nawet przez znane celebrytki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Chcę powiększyć biust."

Przewiń na górę