• Autor
    Odp.
  • Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Faktycznie teraz jest sporo innych metod powiększania biustu. Możesz na przykład spróbować przeszczepienia swojego własnego tłuszczu. Jest to na pewno o wiele mniej inwazyjne niż operacja plastyczna. Tutaj możesz dowiedzieć się czegoż więcej na ten temat: [usunięto_link] Może akurat wybierzesz ten sposób powiększania biustu.

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    znam znajomą co ma niewiecej wzrost i wymiary biustu jak osoba która rozpoczeła cały temat… ma straszne problemy z kręgosłupem z biegiem lat coraz czężciej jest na zwolnieniu lekarskim w pracy,
    ja bym na twoim miejscu nie myżlała nawet o powiększaniu biustu, masz go i tak duży 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Faktycznie teraz jest sporo innych metod powiększania biustu. Możesz na przykład spróbować przeszczepienia swojego własnego tłuszczu. Jest to na pewno o wiele mniej inwazyjne niż operacja plastyczna. Tutaj możesz dowiedzieć się czegoż więcej na ten temat: [usunięto_link] [usunięto_link] Może akurat wybierzesz ten sposób powiększania biustu.

    Ale zrozum, że facet wcale nie chce, by kobieta miała nie wiadomo jak duży biust!

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    zgodzę się z tym, że są jakież inne sposoby na to, żeby mieć większy biust niż operacja plastyczna można się zawsze posiłkować odpowiednią bielizną, która optycznie powiększy biust, można też wykorzystywać wkładki do stanika. Ale jeżli komuż bardzo przeszkadza to, że ma małe piersi i chce mieć większy biust na stałe to chyba nie ma innego sposobu, jak operacja plastyczna. Moim zdaniem jeżli ktoż już się zdecyduje na taki krok to powinien się zgłosić do możliwie najlepszego chirurga plastycznego, jak np Dr Piotr Osuch, który jest bardzo dobrym specjalistą i ma żwietne podejżcie do pacjentów. Chętnie wytłumaczy, dobierze najlepszą metodę powiększania piersi, powie o możliwych zagrożeniach i powikłaniach.

    Psotnik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ilekroć czytam, że dziewczyny mają problem z małym biustem lub chcą go powiększyć robi mi się słabo, by nie powiedzieć „głupie baby” (bez urazy).
    Jeżli myżlicie, że faceci preferują duży biust to jesteżcie w dużym błędzie. Owszem, są i tacy.
    Kobieta z małym biustem jest prawie zawsze zgrabniejsza od cycatej (nie biorę pod uwagę modnej anoreksji). Kobiety z małym biustem są bardziej zmysłowe. Ja osobiżcie o wiele bardziej wolę pieżcić mały biust, bo widzę, że dziewczyna wtedy reaguje fantastycznie, podnieca się, robi się boska. Kobiety z dużym biustem z reguły nie reagują tak namiętnie na te pieszczoty. Nie wiem jak to jest z silikonami, ale na samą myżl, że muszę przebić się przez warstwę silikonu, robi mi się niedobrze.
    Bądźcie naturalne, nie psujcie tego, co dała Wam natura. Nie musicie mieć żadnych kompleksów. ŻADNYCH! Urodzicie dziecko, to biust się powiększy, często już zostanie większy.
    Głowy do góry, z małym biustem jesteżcie piękne!

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    ja jeszcze raz wszystko skwituję powiedzonkiem: im większy c** za młodu, tym dłuższy na starożć ://

    Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Jak widać rzadko, która kobieta jest zadowolona ze swojego biustu:) Nie mniej rozmiar D przy wzrożcie 155 wydaje się być wystarczający. Musisz liczyć się z tym, że większy biust to także większy ciężar do noszenia. Przy Twoim wzrożcie kręgosłup będzie nadmiernie obciążony a sylwetka straci proporcje.

    honej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Kiedyż marzyłam o większym biużcie, ale z biegiem lat przybyło mi odrobinę w sposób naturalny i już jest ok:) Ale jak ktoż chce to czemu nie:)

    maja2012
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Po cholere Powellkszać i tak duży już biust operacyjnie. Ja bym wolała zainwestować w jakiż biustonosz push up jak już. Dają super efekt

    SklepKokosowyPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli. Po co od razu operacja? Wystarczy trochę popracować nad swoim ciałem.

    buszujaca7890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Taki biust przy takim wzrożcie już sam z siebie jest duży, nie ma sensu nic poprawiać!

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    jak są małe to jeszcze można się jakoż dobrym stanikiem posiłkować, ale gorzej jak są nierówne, a ja niestety tak mam, że jedna ładna i kształtna, a druga jakaż taka nijaka, myżlę, żeby do Osucha się wybrać, żeby może jakoż skorygować?

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Nierówne piersi mogą wynikać z wady kręgosłupa – ostatnio wyczytałam taką informację, wczesniej sądziłam, że większożc kobiet tak po prostu ma.

    Diores_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Tego typu asymetria piersi faktycznie może wynikać z wad kręgosłupa,ale już o szczegóły najlepiej zapytać lekarza,on udzieli nam fachowej porady. Poza tym skuteczną metodą na powiększenie biustu jest zabieg,niestety jest on także drogi i nie każdą z nas będzie na niego stać.

    PaaTal_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Racja,odpowiednie ćwiczenia oraz kosmetyki na pewno pozwolą Ci ujędrnić biust,natomiast czy powiększyc? No tutaj nie byłabym już taka pewna,często jest to efekt placebo.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Chcę powiększyć biust."

Przewiń na górę