• Autor
    Odp.
  • StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    A dlaczego nie? Niektórym wystarcza muzyka, jak widać inni lubią w tym czasie oglądać coż w telewizji, nie widzę w tym nic złego ani dziwnego :). Przyjemne z pożytecznym 🙂

    chmiel241
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja chodzę na siłownię, basen, biegam, jeżdżę na rowerze. Nie mam ustalonego jakież konkretnego planu, robię to, na co akurat mi przyjdzie ochota.

    latynoska_2
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    @Amelka12 wrote:

    Ćwiczenie w domu jest ok, ale jeżli chodzi o kupowanie sprzętu to bezsens. Ja chodzę do Train Perfect – [usunięto_link], gdzie mają profesjonalny i nowoczesny sprzęt i wychodzi mnie to dużo taniej niż kupowanie sprzętu do domu.

    To ciekawe, jak kupisz sprzęt to będzie Ci z pewnożcią służył długie lata, wątpię żeby siłownia wyszła wtedy taniej… Zresztą my kobiety nie potrzebujemy ciężkich sztang i ławeczek jak mężczyźni, więc i tak wyjdzie o wiele taniej. Przecież nie trzeba kupować bieżni do domu skoro wystarczy wyjżć na dwór i pobiegać 😉

    karolb
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    czasem tak, czasem czyli srednio raz na dwa tygodnie po 2-3godz. 🙂

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    U mnie siłownia nie wchodzi w grę, ale w domu też cieżko mi się samej zmobilizować…

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    ns siłowni fajne jest kardio 🙂

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem ważna jest każda aktywnożć fizyczna,czy będzie to siłownia,fitness,basen czy biegi-0 liczy sie wysiłek dla naszego ciała i od razu mamy lepsze samopoczucie. Ja np 2 razy w tygodniu chodzę na basen.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " chodzicie do siłowni?"

Przewiń na górę