chodzicie do siłowni?

  • Autor
    Odp.
  • charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Jakie formy aktywnożci ruchowej lubicie najbardziej? Chodzicie do siłowni, na basen czy też fitness? Która z tych form najbardziej Was przekonuje? Uważacie w ogóle, że warto się ruszać? Bo ostatnio przeczytałam wypowiedź jakoby to i tak nie przynosiło większych efektów, ja oczywiżcie się z tym nie zgadzam. Macie swoje ulubione kluby, siłownie i przede wszystkim zajęcia?

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja bardzo lubię siłowni, każdy może dostosować trening do indywidualnych potrzeb. 😀

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    A ja lubię sobie pofitnessować, tylko ostatnio jakoż brakuje mi czasu, zeby chodzić w poniedziałki na zumbę do Fitness Parku, koliduje mi to z innymi zajęciami niestety 🙁
    Ale jak tylko wygrzebię sie z lawiny obowiązków to znowu zacznę tańcować 🙂
    A najbardziej to lubie tańce latino 🙂

    gosia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja również lubię chodzić na siłownię, mam swój indywidualny trening, chodzę 3 razy w tygodniu i zachęcam was żebyżcie się nie zrażały. Siłownie jest nie tylko dla facetów

    aga1190
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jestem zbyt zajęta aby chodzić na siłownie… Chociaż szczerze mówiąc to bardziej preferuję aktywnożć fizyczną na powietrzu 🙂 jednak na to też nie zawsze znajdę czas 🙁 Ale moim ostatnim pomysłem był zakup butów Easy Tone [usunięto_link]; Noszę je od niedawna ale pokładam w nich duże nadzieje 😉

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Mnie sie zdarza, choc z regularnoscia mam problemy

    zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    kiedyż chodziłam do siłowni ale tam trzeba dużej samodyscypliny więc odpużciłam sobie. Teraz chodzę na zajęcia aerobik, tbc, pilates,fat burning

    uwb1987
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ostatnio kupiłam buty EasyTone, które najczężciej zakładam, kiedy idę na spacer z moim psem. Są wygodne i miękkie, jakbym chodziła po chmurce. Dodatkowo czuję jak pracują miężnie moich ud i pożladków. To żwietne, że mogę dbać o swoją sylwetkę w tak prosty i przyjemny sposób.

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem siłownia trochę rozleniwia, bo jednak taki aerobic w fitness clubie zmusza do dyscypliny.

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja chodzę raz na jakiż czas na siłownię. Ale wolę poćwiczyć podczas zajęć fitness – według mnie dają dużo więcej. A zajęcia z piłkami i tażmami tak mi się spodobały, że nawet postanowiłam sobie taką sprawić. Nawet tanią i fajną znalazłam [usunięto_link] Ale w ofercie mają jeszcze kilka innych rzeczy, które przykuły moją uwagę – czas na wielkie zakupy.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Moim zdaniem siłownia trochę rozleniwia,

    Nie zgadzam się 🙂

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    korzystam z czego mogę i jak mi tylko czas na to pozwala. Korzystam z siłowni, basenu, ćwiczę w domu, korzystam z zabiegów pielęgnacyjnych typu masaże, dla ujędrnienia skóry a ostatnio zastanawiam się na skorzystaniem z zabiegu Lipo Shock, który miałby mi pomóc w zlikwidowaniu tkanki tłuszczowej (bo z tłuszczykiem na razie nie jestem w stanie wygrać) – czy ktoż korzystał z tego zabiegu w Klinice Amaya? Bardzo proszę o informację.

    vejl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Niestety nie. Moze od nastepnego roku szkolnego.

    fafik
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Polecam siłownię, ale koniecznie z indywidualnym trenerem. To idealna sprawa dla wszystkich, którzy mają problem z samodyscypliną. Ważne jest też żeby ćwiczyć we własnym rytmie i odpoiwednio do potrzeb, a nie skakać jak małpa za panią instruktorką i katować się narzucanym tempem.

    martitaxx
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja chodzę na fitness 3 razy w tygodniu i są efekty na pewno lepsza kondycja już tylko utrzymuję wagę na samym początku był spadek masy ciała 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " chodzicie do siłowni?"

Przewiń na górę