• Autor
    Odp.
  • andzia1465
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A no tez coż slyszałam o takim pryskanym;-) Ale nie wiem czy to jest skuteczne:)
    Ja w tym rzecz nie mamżadnych plam,ale taka ciemna skórę:( rozumiesz? Nie taki ladniutki brazik delikatny ,tylko tak jak spalona wyglądam,ale nie to abym chodzila nie wiem ile do solarium ,a chcociazby na sloncu tez tak sie dzieje:(poprostu taki typ cery mam:(

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Dziewczyny!! jestem po 30-ce i absolutnie odstawilam solarke jakies 3 lata temu. Życzliwa rada – jeżli absolutnie nie musicie (bo np. Wasza praca tego wymaga) – nie chodzcie na solarium… jest dzis tyle fantastycznych samoopalaczy, które nie plamią skóry w łatki , nie warto narażać się na przesuszenie skóry, plamy… to nieodwracalne. Trzeba przetrwać jakoż wiosnę i biel pozimową, a potem wyjdzie słoneczko – i opalimy się . Z filtrami !!!!

    Madziul@
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    ja na solarium chodzę w dwóch celach. Pierwszy – solarium wysusza mi skórę twarzy i dzięki temu pozbywam się problemów z cerą, pryszczy itp.. Drugi – kiedy wybieram się na wakacje
    (raz, dwa), lubię czuć się komfortowo na plaży wżród licznych raczków:)
    Ogólnie solarium odradzam.

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    ja tez tak 1-2 h po solarium ide pod szybko prysznic i smaruje sie balsamem, ten zapach jest nie do zniesienia.

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    oj, chyba ni powinno być po solarium takich efektów.. powinnaż zaprzestać uczężczania i dla dobra sprawyzapytać się dermatologa o co chodzi.

    meggi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Niestety skóra po solarium strasznie się wysusza. Dlatego warto pamiętać, żeby dobrze nawilżyć ciało po solarium. Dawniej bardzo często korzystałam ze „sztucznych lamp”, ale od jakiegoż czasu przestałam, bo zauważyłam, że stan mojej skóry znacznie się pogorszył.

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    byłam dwa razy w solarium i zauwazyłam ze moje ciało strasznie mnie swedzi po nim niczym sie przed nie smarowałam nie wiem czy to tak ma byc ze swedzi i troszke piecze czy moze ja jestem uczulona na nie i nie powinnam zniego korzysyać moze macie podobnie?

    Twoja sucha jest wysuszona, dlatego potrzebuje intensywnego nawilżenia i nawadniania. Zastosuj specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do kąpieli słonecznych w solarium, a Twoja skóra będzie skutecznie chroniona przed wysuszeniem.

    honej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Dziewczyny a byłyżcie na solarium z lampami z takimi specjalnymi lampami spełniającymi wysokie normy unijne? Mój szwagier ma takie lampy i na takim łóżku ja z bardzo jasna cera opalam się 20 minut i nie mam jakichkolwiek poparzeń, gdzie na innych miałam po 7 minutach. Opalenizna jest delikatniejsza, dłużej się utrzymuje i podobno jest bezpieczniejsza- tego nie wiem na 100 %, tak niby twierdzą producenci. Minuta na takim łóżku jest droższa, ale czasem idę, żeby nie wyglądać jak córka młynarza 😉

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    owszem! i u mnie występowało swędzenie, ale mijało po 1 dniu.. piszę w czasie przeszłym.. bo już nie chodzę.. opleniznę z solarki rozpoznać łatwo, a nie wygląda to łądnie ://

    misia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Może jesteż uczulona na preparat jakiż do dezynfekcji solarium

    litwaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Boże, naprawdę ktoż proponuje samoopalacze? Solarium, jeżli akurat nie żwieci słońce jest zbawienne dla naszego organizmu (pod warunkiem że robimy to z głową), dzięki promieniom UV nasz organizm produkuje witaminę C. Więc korzystając z solarium nie myżlcie tylko w kategoriach samego wyglądu ale też zdrowia i dobrego samopoczucia.

    malala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    raz od czasu solarium nie zaszkodzi…

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Nie od dzisiaj wiadomo,że tak solarium jak i leżenie plackiem na słońcu – jest szkodliwe, ale tego nikt nie zrozumie,dopóki sam się nie przekona na własnej skórze. A zapewniam Was moje miłe,że wiem co piszę.Ale tak jak napisałam, każdy kiedyż sam się przekona,ale może być wówczas już niestety za późno. Opalanie na słońcu – owszem, ale po godzinie 14-tej i to nie leżenie,ale należy być więcej w ruchu – tym sposobem także można się opalić,a solarium odradzam.A to,że są inne opinie i inne zdania – to ich problem.:) Pozdrowionka.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    ja strasznie nie lubie opalac sie na sloncu – trzeba dlugo lezec,a ja takiego lezenia nie lubie. Wole isc na spacer albo jelsi wakacje, to w gory, a tam nie zlapiesz rownej opalenizny. Wiec korzystam sobie od czasu do czasu, kiedy widze, ze skora sie zrobila blada – nie zauwazylam, zeby stan skory sie pogorszyl, bo nie chodze nalogowo i zawsze pozniej porzadnie skore nawilzam.

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    ja tez nie mam cierpliwosci do opalania sie na plazy, od razu sie wierce, cos mnie swedzi, chce sie pic i musze wstac po wode itd. i takie opalanie nie ma sensu… opalalam sie w zeszle wakacje na solarium, ale teraz zastanawiam sie czy chce tak meczyc skore… czy macie jakies specjalistyczne kosmetyki PO opalaniu? zeby utrzymac skore nawilzona?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ciało po solarium"

Przewiń na górę